O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 2634
  • Liczba komentarzy 255
  • Polecenia 725

Komentarze

1

patrząc na to, ile jest u nas kontuzji i że dziwnym trafem piłkarze u nas nagle łapią kontuzje jak na zawołanie, a potrafili nawet prawie niezniszczalnego Griza zajechać, jestem w stanie stwierdzić, że pracują u nas amatorzy, a nie trenerzy z prawdziwego zdarzenia od przygotowania fizycznego, którzy chyba mają jeden program treningowy dla każdego zawodnika, który nie jest dostosowany pod danego piłkarza. Taki Dembele na pewno musi mieć rozpisane treningi bardziej sprinterskie bo na tym bazuje a wygląda to tak jakby robił coś całkowicie innego.

0

@BarcaInfo Karny dla Barcy: pełna analiza z oglądaniem powtórki, karny dla Napoli: strzelaj

2

Front end developer
Siema,
chciałbym odbyć kurs Front-end developera najlepiej w formie zdalnej. Z tego co zdążyłem zauważyć ma go w ofercie np. Akademia 108 i Kodilla. Ktoś może korzystał bądź orientuje się w temacie i jest w stanie polecić jeden z nich lub coś innego?

1

@DonMatteo901 dla wyznawców pisu jest teraz czas na czytanie o tym, że jednak nic z tego co zostało obiecane nie zostanie spełnione a na pewno duża większość i rozumiem, że dziwne a nawet szokujące dla was jest to, że dalej można z ludźmi rozmawiać i angażować się w sprawy społeczne. Ale skoro lubi się być wykorzystywanym to widocznie takie hobby ja np. lubię przy weekendzie piwko strzelić ale każdy lubi co innego.

0

@BarcaInfo Zarząd Barcelony kupuje piłkarzy po kwotach obecnego rynku a sprzedaje, ja nie wiem może rok 2005, niech im ktoś w końcu wytłumaczy że to idzie w parze. Real nas miażdży pod tym względem i mogliby wziąć jakieś korki u Pereza. Oni takiego Cucurelle lekką ręką opchnęliby za 30mln+.

Zobacz wszystkie

39

1. Dominacja
2. Valverde
Wybierz jedno

29

Niektórzy poważnie myślą, że zdobyta w tym roku liga jest aż takim wyczynem? Jasne, super, że ją mamy, ale tak całkiem serio nie było w tym roku godnego przeciwnika, a i nasz początek nie był kolorowy. I jeżeli także myślicie, że dalej będziemy tak sobie na luzie wygrywać prawie co sezon, to jesteście w dużym błędzie. Sprawdźcie sobie, ile wyników wyciągnął Messi, a nie geniusz EV. Jak dalej będziemy grać taktyką podaj do Messiego to w przyszłym roku co najwyżej wygramy puchar Gampera. Spójrzcie obiektywnie, a nie przez pryzmat wygrania ligi, bo dubletu przypominam, jeszcze nie mamy.

26

Oni tymi wypowiedziami chyba zarażają się od EV i Bartka, kiedyś to każdy musiał poddać się naszemu stylowi bo nikt nie widział co się dzieje na boisku, wiadomo futbol się zmienia ale te wszystkie wypowiedzi brzmią jak słodkie pierdzenie

25

Przy takim zamieszaniu,ciągłych plotkach i kompromitacji w najważniejszych meczach tego sezonu jestem w szoku, że EV nie podał się do dymisji. Skoro ten temat się tak intensywnie przewija w klubie w ostatnich dniach, zaraz po zakończeniu sezonu to znaczy, że podważa się jego przydatność po ostatnich wydarzeniach. I co po wakacjach wróci i wszystko spoko? Jak dla mnie, teraz musi dojść do zmiany trenera bo będą kwasy, ta współpraca już nie ma sensu.