1

@Naturopata Smutny temat, ale cieszę się, że ktoś myśli samodzielnie i logicznie. "Stworzymy wam problem i zaproponujemy rozwiązanie". A ratunek w podnoszeniu progu odporności, a nie w szczepionkach, które leżą w magazynach i czekają na "wynalezienie". Przebudźmy się!

0

@ArcziArtt Po Eibarze rzeczywiście mocno spuścił z tonu. Stracił trochę pewności. Dobrze, że karniak wszedł. Może to chwilowe, oby.

0

@Bobo25 No właśnie z tego co piszesz wynika, że jesteś pryszczatym nastolatkiem :-) na razie zrozum co Tobą rządzi, a potem zajmiesz się światem i będziesz ogłaszał swoje odkrycia ;-) bo na razie nie da się ukryć, że jesteś jeszcze infantylny. Ale bez urazy, masz czas. Pozdro

0

@scotti Dobre! :-D

0

"Najbardziej agresywnym i energicznym piłkarzem w kadrze Barcelony jest obecnie Ansu Fati." ?? Żadnej agresji nigdy nie dostrzegłem, sorry... :-)
PS. Może chodziło o Vidala? :)

3

O, mój "ulubiony" arbiter... A może: ulubiony "arbiter". Czyli znowu teatr sędziego będzie rywalizował ze spektaklem piłkarzy. I ten jego bezczelny uśmieszek przyklejony do twarzy... :-/

0

@Bobo25 Ooo... a ja cały czas myślałem, że to przewrotna ironia i sarkazm przez Ciebie przemawia... Rozczarowałeś mnie. Jesteś jeszcze małe bobo i nie rozumiesz co to jest honor. Może kiedyś zrozumiesz :-)

1

@Bobo25 :-D

11

Nasz przyjaciel o nas nie zapomina :-)

0

@lukaszbarca15 No chyba kpisz sobie :-)

2

Jakim cudem klub wypuścił Alenię, Pereza i Todibo ?...

0

@Janiama Do Setiena. Czy też do jego pracy.

0

@Janiama Widzę, że powoli się przekonujesz.

6

@mikael Bo widać nie słuchali jego rad.

0

@Kuba0605 Jesteś idiotą. haha

23

Kompromitacja.
Autor niech weźmie sobie trochę wolnego na przemyślenie.

2

@KamQiX Lenglet mocniejszy i pewniejszy.

0

@kejdzi On chyba już dawno zdecydował, co nie? :)

0

@Remi1899 Szacunek to musisz mieć, a nie "możesz".

0

@wonsz_w_pomidorach Nie kracz. Idziemy do przodu.

0

Le'sportiu chyba sugeruje, że Martin będzie oglądał mecze Barcy z ławy :-)

3

@Remi1899 Jako kibic Blaugrany mógłbyś mieć odrobinę szacunku dla jej piłkarza.

1

@Rafiniaaa Co Ty z tym "ę" :-)

1

@BarcaInfo Myślę, że takim gestem Bartomeu przyznaje się przed piłkarzami, że sprawa jest poważna i nie jest to żadna kaczka dziennikarska.

0

@krzychu1526 Swego czasu najdroższy piłkarz na świecie.

0

@yoli Jeśli przyjęli takie zlecenie, to raczej tylko na gębę, po co mieliby zostawiać ślady.

0

@JonaszKoranMekka Nie metodą, tylko jednym z działań. Co w tym dla Ciebie dziwnego. Jak widzisz chociażby na przykładzie Dembele, aktualne działania klubu totalnie zawodzą.

0

Moim zdaniem to zafascynowanie nowymi technologiami i stosowanie ich wszędzie gdzie się da to pomyłka. Tym bardziej, że pozytywnych efektów nie widać. Nic nie zastąpi świadomości i poczucia swojego osobistego stanu fizycznego i psychicznego, tym bardziej, że mówimy tu o doświadczonych profesjonalistach na najwyższym poziomie. Bardziej przemawia do mnie praca z psychologiem, niż nowe gadżety.

0

@catalanian09 Święte słowa :-) porównałbym kondycję i technikę do swego rodzaju widełek, które albo się rozjeżdżają, albo schodzą (słaba kondycja obniża poziom techniki, a słaba technika jest obciążeniem dla kondycji - lub wręcz przeciwnie, nawzajem się wzmacniają).

0

@blaugrana100 Zapędziłem się. Myślałem o słynnym 4:0 dla Bilbao 14/08/15 w Superpucharze.

Media