O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3752
  • Liczba komentarzy 1129
  • Polecenia 2478

Komentarze

5

Fc Barcelona notuje sukcesy w kobiecej piłce nożnej, koszykówce, piłce ręcznej a władzę klubu opierają cały budżet ( i dług w związku z tym związany) na 34letnim piłkarzu który kiedyś był najlepszy na świecie a teraz nie chce mu się biegać, prosząc go o dwa lata gry za 10 lat wypłacania pensji. Co w takiej sytuacji mają powiedzieć korzykarze i piłkarze ręczni oraz piłkarki które zarabiają promile w porównaniu do naszych świętych krów.

4

Żyje na świecie 34 lata i tylko raz nasza reprezentacja wygrała pierwszy mecz i wyszliśmy z grupy jakieś imprezy, słaby wynik jak na 38 milionowy kraj a najsmutniejsze jest to że wszyscy przeciwnicy którzy dostaną Polskę do grupy cieszą się z tego, nawet takie kraje jak Ekwador, Senegal czy Slowacja.

1

Na Euro pokaże swoją klasę w Barcelonie która jest ustawiona pod Leo każdy kto przychodzi traci swoje walory.

0

Nic nie wychodzi z wielkich i Efektownych planów na budowę nowej Barcy. O Depay'u mówi się okrągły rok i jeszcze się nie dogadali?? Najbardziej boli mnie brak Wijnaldum'a z nim też nie mogli się wcześniej dogadać (ale już pokazywali go w koszulce Barcy) szkoda tak świetnego DM bo zamiast niego będziemy dalej z Emerytem Busquetsem, ten piłkarz był warty tego żeby dać mu tyle co P$G, inni w naszej drużynie zarabiają więcej a grają tylko na alibi.

0

@marcin000019 Euro to BYŁ piękny turniej gdy było 16 drużyn. Poziom był nieporównywalnie lepszy niż na mistrzostwach świata.

Zobacz wszystkie

106

Gościu który pokazuje palcami ile razy wygrał LM gdy przegrywa mecz.

98

Co za rozczarowanie Amerykanów którzy kupili bilety i czekają żeby go zobaczyć.

51

Gdyby Barcelona dostała takiego karnego w takim meczu to wszyscy wspominali by o tym przez 10lat że sędziowie pomagają a teraz wszystko jest ok

47

Kibice Realu teraz wszystkich chcą przekonać że znowu "zasłużenie" awansowali

42

@BarcaInfo To tak samo jak Pique powiedział że N€Ymar zostanie.