0

@szymonekk Jestem tego pewny Dajmy mu czas - przecież to jeszcze młody zawodnik.

2

@Dembouz1899 Odchodzi Villa, zastępuje go Suarez Odchodzi Suarez, zastępuje go Brajtłajt. Taka jest subtelna różnica.

0

@nieprzysiadalnosc Kortez- Pocztówka z kosmosu.

0

@DonMatteo901 Dziwi mnie że zapraszaja ludzi którzy nie mają pojęcia o temacie. Nawet taka Ewa Błaszczyk która aktywnie pomaga takim ludziom ma więcej do powiedzenia w tym temacie bo od lat się tym interesuje.

0

@barcelonaLM Nie byłbym taki pewny...

0

@Bykunn Jak dla mnie taka selekcja naturalna to będzie niebywały sukces

0

@ketrab321 Trochę spory rozrzut bo wymieniłeś 3 marki premium i 2 marki z niskiej półki.

1

@NaFazieHitman No tak Co niektórzy tak przywykli do życia w państwie opiekuńczym, że nie potrafią korzystać z własnego rozumu. Tylko dlaczego ktokolwiek ma się nimi przejmować?

0

@Bykunn A co tu w ogóle szkodliwość ma do rzeczy? Jeśli o mnie chodzi to wszystko powinno być legalne - i marihuana, i heroina, i dopalacze, i kokaina, i amantadyna. Każdy ma swój rozum i niech za swoje pieniądze kupuje sobie co chce i wstrzykuje/wypija/wącha sobie co chce.

1

@Quavosk Jest strona Euromomo - tam są oficjalne statystyki dotyczące większości krajów Europy. Co ciekawe w roku 2017 była największa liczba zgonów w kilku krajach Europy, a rok 2020 w większości krajów albo się zbliżył albo nieznacznie przekroczył ten rok 2017.

1

@kubix05 Ja tydzień temu miałem podobny kulig - tyle że za większą maszyną.

1

@DonMatteo901 Wygląda na to że ona nadal się nie zorientowała że to nie Kościół wchodził do Etiopii, tylko wręcz stamtąd rozpoczął swoją drogę po świecie. Etiopia to jedno z najstarszych chrześcijańskich państw na świecie. To nie jakieś państewko na peryferiach świata gdzie misjonarze wkroczyli i krzewili chrześcijaństwo. Ale kogo to obchodzi.

1

@th@les Akurat do Rosji to się tacy ludzie nadają Na pewno nadal mają swoje kontakty

0

@Herbert Myślę że artykuł wyjaśnia wszystko w tej kwestii. Samo opłacanie pensji to tylko wisienka na torcie jaki Bartomeu sprezentował Atletico.

0

@Herbert A co to za różnica? Kojarzysz niejakiego Sasina? W jego przypadku dość sporo się mówi, a kasy i konsekwencji brak.

0

@marcin62 Tyle że w necie jest masa trolli która pisze różne bzdury. 90% z tych komentujących nie zdobyłoby się w realnym nawet na to oplucie na ulicy. Przed ekranem to każdy bohater.

0

@Coutinho007 Trudno Ważne że za małe pieniądze przyszedł Pedri i trochę równoważy wtopę z Trincao

1

@Coutinho007 Piszemy o zawodnikach którzy z różnych powodów nie otrzymywali u nas szans aby się pokazać. Skoro w nowych klubach nadal nie nastąpił u nich przełom w karierze to decyzja o ich sprzedaniu raczej nie była błędem.

0

@ShinobiQWE W normalnym kraju szczepionki byłyby dostępne w aptekach tak jak szczepionki na grypę i każdy by sam decydował czy i kiedy się zaszczepi. Wiadomo że jeśli do takich spraw angażuje się państwo to skończy się to katastrofa.

0

@tobiasson92 Ciekawe kiedy rządy w końcu wezmą się za te przeszkadzające im zapisy w konstytucjach.

1

@Coutinho007 Akurat i Pereza i Deulofeu zweryfikowały ich kolejne kluby. Co do Malcolma to trzeba jeszcze poczekać z ocena bo miał sporo kontuzji, ale też chyba jednak nie ten poziom.

1

@DonMatteo901 Najlepsze jest to że Etiopia to jedno z najstarszych państw chrześcijańskich na świecie. Można by nawet powiedzieć że to stamtąd ta religia wyruszyła w dalszą drogę a nie odwrotnie.

1

@Lub567 A może właśnie powinien być podział na Ligę Mistrzów tylko dla mistrzów i Superliga dla zespołów z miejsc 2-4 w ligach.

0

@AlexDark00 Mimo wszystko jest większe prawdopodobieństwo spotkać tam zdrowszych ludzi niż w sklepie, na ulicy czy w pracy.

1

@AlexDark00 Nadal jest to żaden powód aby zamykać i likwidować te branże. Tak samo osoby które myślą ze są zdrowe chodzą po ulicach, sklepach, do pracy itd.

1

@NaFazieHitman To jest w ogóle legalne aby kelnerzy nosili mundury takie jakie są w policji?

0

@AlexDark00 Spoko - czyli nie zarazisz się w siłowni i na basenie. Ale nadal możesz to zrobić w sklepie, w kościele, w komunikacji, na ulicy. A los osób które żyją z tej branży? Huk z nimi - ważne, że ludzie nie zarażą się w siłowniach i na basenach. Mam nadzieję że dzięki tej świadomości czujesz się bezpieczniej i możesz spać spokojnie.

0

@tobiasson92 A na co nas stać w tym szaleństwie? Oni nawet nie biorą tego pod uwagę Już od wiosny każdy powtarzał że nie stac nas na kolejny lockdown a zobacz co się dzieje.

0

@Naturopata No raczej nie bardzo. Dużo zależy od moderatora dyskusji i czy będzie narzucał dzieciom tok myślenia, czy naprawdę będzie to otwarta dyskusja i dzieci same wyciągną z niej wnioski.

6

@Azi O tej godzinie padnie gol dla Barcy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co było najgorsze w Barcelonie w 2020 roku?