0

@zadafcb Nie znam głupszego sportu zespołowego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TylkoBarca7273 Zdecydowanie Xavi.

0

@Sergio_Devils Miło będzie obejrzeć występ Lewego. Natomiast w kontekście awansu Barcy do następnej rundy należałoby się raczej skupić na meczu Dynama z Benficą.

1

@kakusus A co to za różnica? Problem z drugim składem niezależnie od drużyny jest taki, że tacy zawodnicy mają jeszcze więcej zacięcia aby wykorzystać chwilę i pokazać się trenerowi z jak najlepszej strony.

0

@VamosGirl Tylko pytanie - kimże jest ten Hołownia aby się wypowiadać na te tematy? To już lepiej wybrnął Tusk, który powiedział niedawno w wywiadzie, że zdałby się w tej sprawie na ekspertów.

0

Panie i Panowie. Autor rewelacyjnej serii Skazaniec - jak dla mnie najlepszej polskiej serii literackiej ostatnich lat, wydał na dniach dwutomowy spin off serii Skazaniec pod tytułem "Karmazynowy kniaź", o losach Wiktora Kozłowskiego. Jako zapalony fan serii Skazaniec nie mogłem sobie wyobrazić lepszego prezentu na nadchodzące święta. Gorąco polecam wszystkim.
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4991613/karmazynowy-kniaz-tom-1

0

@nioton Skąd te założenie,że w Lidze Europy mamy szanse na wygraną skro nie radzimy sobie z Benficą czy Betisem a tam są równie dobre i lepsze drużyny. Słabszych od nich tam nie ma. Jedyne co nas powinno interesować jeśli chodzi o europejskie puchary to to, aby wyszarpać jak najwięcej kasy. A kasa jest większa w LM.

1

@Vebrol Nie dziwię się kibicom - zobaczyli gracza który powinien zdobyć Złotą Piłkę, w mediach pojawiło się, że ZP zdobył Messi, więc chcieli go uczcić.

0

@tadzik447 Tzn. w przypadku kwarantanny gdy ktoś miał kontakt z chorą osobą nie ma potrzeby aby jego domownicy też ją mieli. Ale sytuacja gdy ktoś ma pozytywny wynik a domownicy, którzy są zaszczepieni nie mają kwarantanny to już wyższy poziom abstrakcji.

0

@Przemek2323 Skoro trwa szturm to próba dogadania się z agresorem nie jest oderwaniem od rzeczywistości.

1

@Criss18Barca PSG? Zniszczyć, spalić a popioły zaorać.

1

@Uukasz_93 Na Zachodzie który jest uzależniony od gazu to mogą się tych wyłączeń spodziewać. Ale dlaczego grozi to Polsce przy energetyce opartej na węglu? Ktoś potrafi to wyjaśnić?

0

@nitey Mój idol powinien mieć dwie Złote Piłki - ale jednej mu nie przyznali a drugą mu ukradli. #Robbed Lewandowski

0

@Sysia11 Jedzie na nazwisku.

0

@Tasde I bardzo dobrze - jeszcze max dwa lata i szejk się znudzi tą zabawką.

1

@haryveb944 Nie interesują mnie podobne rozkminy. Typ odszedł i krzyżyk mu na drogę. Nic w tym PSG nie pokazuje.

0

@GeraltzKatalonii I za to warto wypić. Niech zbiera od każdego.

0

@pacior95 Znajdź maila i pisz do rzecznika Barcy.

0

@pacior95 Chłopie - pisz do Xaviego. Masz receptę na odmianę Barcy.

0

@xVENUMx Kura znakiii8iii

0

Z cyklu - arcydzieła światowej literatury:
"Umiesz czytać i pisać?
- Gdzie tam. Jak byłem mały to zawlekli mnie siłą do szkoły, ale dostałem tyfusu i zgłupiałem. To mnie uratowało..."

0

@ZefkaKG Ale wojna wcale nie oznacza końca świata.

0

@Matix90 Coś mi się wydaje, że to będzie drugi Balotelli.

0

@ZefkaKG Świata jakiego znamy? To na pewno - ale to następuje cały czas od początków ludzkości. Świat w którym żyją ludzie bezustannie się zmienia.

2

@ranger3120 Wasowskiemu i Szczęśniakowi to on może co najwyżej buty czyścić.

0

@Gall Mogliby w końcu jasno zapisać te kryteria - głosy dziennikarzy jak zwykle, a do tego - mistrzostwo lig UEFA z pierwszej trójki plus 15 pkt, mistrzostwo lig 4,5 - plus 10 pkt, pozostałe ligi - 5 pkt, Król strzelców ligi - 5/10 pkt, zdobywca Ligi Mistrzów - plus 15 pkt, itd - Puchar Uefa, Mundial, Euro, Copa America itd. Trochę by to wyklarowało te kryteria

0

@ZefkaKG No i to zbliża się trochę do rozsądku. Albo uznajemy, że jest pandemia i ograniczenia dotyczą wszystkich bo każdy może przenosić wirusa, albo nie ma żadnych ograniczeń.

5

@Przemek2323 Warto przypomnieć, że opozycja jak zwykle stanęła na wysokości zadania i wniosek o odrzucenie projektu w pierwszym czytaniu przepadł stosunkiem głosów 205 do 204.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?