O sobie

  • Zainteresowania książki,film
  • Ulubiony zawodnik Henka Larsson
  • Ulubione zespoły Barca,Atalanta,
  • Barcelonie kibicuję od 2000 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 3881
  • Liczba komentarzy 7129
  • Polecenia 6448

Komentarze

0

@marian_konopka Aha. A jak byś ten zapis egzekwował w praktyce?

0

@Kettger A mnie z kolei ciekawi dlaczego po prostu nie wprowadzą wprost obowiązku szczepień. Przecież takie istnieją od lat. Zamiast tego robią różne prawne podchody i dzielą społeczeństwo. Albo mają jakiś konkretny powód związany z bezpieczeństwem szczepień. Albo po prostu wykorzystują tą sytuację do własnych celów i takie podziały są im na rękę. I to nie chodzi tylko o nasz kraj.

0

@Encore Reakcje całej trójki która podążała za akcją są świetne.

2

@LeoMessiah Przez zarośla, przez patyki,
(zapie) biegnie sobie Myszka Miki,
Za nią wściekły Pluto człapie
Czekaj (kuro) myszko niech cię złapię

0

@urbipl Tyle, że to nie wirus jest problemem ale reakcja rządów.

Zobacz wszystkie

105

@Chakalaka Ty masz jakąś fobię na temat osoby Jana Pawła II? Żaden z użytkowników nie rozpoczyna częściej dyskusji na Jego temat niż ty. Nikt też nie wymienia tak ni z gruszki ni z pietruszki jego zasług więc nie rozumiem czemu ma służyć ta dyskusja? Parafrazując popularny dowcip "Ale to ty dzwonisz"

65

@BarcaInfo Koniec pewnej epoki. Powodzenia.

58

@Janiama Jakbyś nie wiedział to Konfederacja skupia różne grupy -m.in. wolnościowców i narodowców Bosak na pewno nie należy do grupy wolnościowców

56

Śmieszne to jest to że ktokolwiek łapie się na takie medialne doniesienia a żałosne to że na ich podstawie wyrabia sobie opinię o jakimś człowieku Tyle w temacie

49

@fcbarcafan19 Nie widzę absurdu gdy ktoś stwierdza fakty i opisuje swoje odczucia. Jakie to wyzywanie? W dzisiejszym świecie promuje się podejście że należy być dumnym z tego jacy jesteśmy i z tego co czujemy, więc skąd ta krytyka wobec prezydenta Czech?

Media