O sobie

  • Zainteresowania Komputery,Gry,Historia,Polityka
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły Jagiellonia Białystok,Manchester United,FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2010

Statystyki

  • Dni w serwisie 1447
  • Liczba komentarzy 617
  • Polecenia 649

Komentarze

0

@Bykunn w OSK uczyłem takiej metody po środku 2 słupków tylko na łuku. A co do normalnego cofania w ruchu to odbywało się normalnie bez żadnych celegieli. @Cvzx przyznaję ci rację, żeby zastosować lusterko między słupkami.

0

Pytanie do tych co zdawali w WORD Łomża(w poniedziałek mam praktyczny egzamin): Chciałbym się zapytać jaki mieliście sposób na zdanie cofania po łuku na placu manewrowym Fiatem Grande Punto? Używaliście sposobu "lusterko między słupkami" czy coś innego?

0

@maroon Rasizm, czytaj: jak to interpretować?

1

Wiem, że od lat Bartomeu jest totalnym świrem po całości, ale mimo kompromitacji gdzie w tym roku "pała goryczy" się przelała to tym razem znowu przegiął. Zamiast tego, by Koeman szykował na rozwalenie Reprezentacji Polski w Lidze Narodów (tak, chce tej porażki, by Brzęczek został w końcu zwolniony) i pozostałych (Bośnia i Hercegowina, i Włochy) również to BOOM! "Blaugrana" cię wzywa. Dopóki on jest prezydentem to nie uwierzę w żadną zmianę.

1

@Szicek10 Polecam. Lepszego miejsca od niego nie ma.

Zobacz wszystkie

29

Popisaliście się tą Francją. BRAWO fcbarca.com :-)

26

Dajcie spokój. Koszulki Barcy są super. Czekajcie aż wyjdzie PES 2018 lub FIFA 18 bo tam będą lepiej wyglądały.

19

Dziś Maturzyści macie "Matematyczne Szanse" na min. 30%! Powodzenia!!!

15

To już oficjalnie!!! El Clasico 23 Grudnia o 13:00!!!!! To jest po prostu przez Azję SKANDAL!!!

14

8.03.2017 jakby to powiedział Grosicki "Nadszedł dzień dzisiejszy". Po 4-0 na Parc des Princes pewna część w remontadę nie wierzyła(nawet i ja). PSG tego dnia był FRAJEREM! Zaczął Suarez po goal-line,później Kurzawa samobója strzeliła,Messi z karnego. Pięknie było aż do 62 minuty,bo Cavani i jeden gol mógł rozwiać nadzieję na niemożliwe.Do głosu doszedł Neymar i 88 minuta piękny wolny i w doliczonym czasie karny(bo przypomnijmy że się założył że strzeli 2 bramki). 90+5 Cały świat wstrzymał oddech! Nagle Sergi Roberto i "Niemożliwe nie istnieje" tak powiedział Rafał Wolski komentator Canal+! Tak było rok temu w Dzień Kobiet. Wszystkim kobietom na fcbarca.com życzę Wszystkiego Najlepszego! VeB!