O sobie

  • Zainteresowania Snowboard, Piłka nożna, Rollercoastery
  • Ulubiony zawodnik Alexis Sanchez
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 82
  • Polecenia 68

Komentarze

0

@Michael27061990 w sumie nikt nie odpowiedział... czemu taka zbiórka nie jest możliwa? Kwestie statutowe? Pewnie zawsze da się to jakoś ominąć np. sprzedażą specjalnej koszulki z podpisem Messiego, którą właścicielem byliby wszyscy wpłacający i pozostała by w muzeum Barcy. Ktoś coś? @BarcaInfo ?

0

1

@RichardWinters kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Naprawdę zawsze jeździsz 30 na 50 nawet na trudniejszych odcinkach lub nie przekraczasz prędkości? Chciałem też zauważyć, że 40 na 50 to nie 'maksymalna'. Dla mnie EOT.

1

@Stoiczkow ani przez chwilę nie neguję drugiej części sytuacji co chyba dobitnie ukazuje mój komentarz o +20 dla kierowcy i po 5 dla uczestników. Niemniej jednak nie byliśmy w jego skórze, nie będę go bronił w drugiej części, ale z pewnością ma argumenty aby dostać karę zdecydowanie niższą niż 25.

1

@RichardWinters jak argumentów skoro dałem ich więcej w dyskusji niż osoba, która zapewne nawet nigdy się nie znalazła w tym miejscu?
"Bezpiecznym poruszaniu się" :D Niech zgadnę, niedzielny kierowca jadący 60km/h przy ograniczeniu do 90? Takich nam trzeba. Będąc pieszym nawet wchodząc na pasy czekam na reakcję kierowcy, bo sam będąc po drugiej stronie wiem, że mogę być np. oślepiony przez słońce czy po deszczu przez jezdnię. Nie wchodzę jak większość ciemnej masy na pasy 'bo pieszy ma pierwszeństwo' i poniekąd je wymuszając. Pomijam też fakt, że obecnie zdecydowana większość wchodzi na pasy gapiąc się w telefon lub słuchając muzyki. Ok, można i tak, ale sądzę, że pieszy ma bądź co bądź większe pole manewru i będąc w społeczeństwie należy wzajemnie dbać o bezpieczeństwo. Nie mówiąc już o sytuacji, gdy na środku drogi, za zakrętem, napierdzielam się w kilkanaście osób, a później odwracam się do kierunku jazdy. No kurde, wymagajmy też coś od samych siebie. O dalszym ich rozjechaniu to długa dyskusja, ale w pierwszej części nasuwa się podstawowe pytanie... co oni w ogóle robili w tym miejscu? Naprawdę sądzisz, że gdyby nie dalsza część zdarzenia (pomijając nagłośnienie sprawy) to za te delikatne potrącenie sąd by uznał winę kierowcy, a nie patusów?

POD KOŁAMI miałem na myśli dziewczynę i wyczucie, że ktoś się pod nimi znajduję jeśli realnie nie zauważył jej wcześniej (w co jak napisałem zdanie wcześniej osobiście nie wierzę), a nie przed maską. Odnośnie gościa w szarej to sądzę, że go widział, ale to tylko mój domysł (nie wiem czy nie zerkał na lusterka, drzwi itp) - aczkolwiek sam tor jazdy by się obronił bo zajeżdżał na przystanek.

Zobacz wszystkie

20

A po sezonie cyk, Suarez zrywa kontrakt z AM i wraca do Barcy. Wielkim transferem Laporty jest Neymar i wracamy do Tridente jako element odmładzania kadry.

9

Alexis w pierwszej "11" i od razu zwycięstwo, do którego z pewnością się walnie przyczynił. Przypadek? Nie sądze.

No, ale lepiej go było wstawiać w 4 ostatnich meczach z ławki, tak jak w 5ciu ostatnich, w których straciliśmy punkty. Brawo Tata! No fucking logic.

6

@catalanian09 wut? Z możliwych trafił najgorzej jak mógł.

5

Coś kojarzę, że Ibra swojego czasu za podpis w Milanie poprosił o La Ferrari. Problemem okazał się fakt, że nie było już dostępnych sztuk i Milan 'wybłagał' Ferrari o wyprodukowanie dodatkowego modelu.

4

@RichardWinters uwielbiam ludzi w stylu "nie wiem, ale wypowiem się".

a) kierowca wjeżdżając na tę ulicę wychodzi z 60' zakrętu zza wysokich budynków
b) na prawym pasie bardzo często ustawione są inne autobusy zasłaniające widok
c) nie prowadziłem nigdy autobusu przegubowego, ale zakładam, że nawet przy 40km/h droga hamowania nie wynosi 10m, nie mówiąc już o ewentualnych osobach w środku

W innej dyskusji pisałem już, że nie bronię kierowcy, aczkolwiek przy pierwszej sytuacji gdy dojeżdżał do grupy nie zarzuciłbym mu zbyt wiele.

Oddzieliłbym to od sytuacji, gdy chciano go zaatakować próbując wyważyć drzwi, a on zdecydował się ruszyć. Tu pole do dyskusji jest znacznie większe.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?