O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 370
  • Liczba komentarzy 153
  • Polecenia 317

Komentarze

0

@Barcelonista94 dramatyczny mecz Alby? Alba od kilku sezonów potrzebuje 100 dośrodkowań by jedno przeszło pierwszego obrońcę. On gra to co Pique i Busi czyli na swojej historii. Tyle że Sergio nie wiadomo dlaczego czasami potrafi zagrać jak w reprezentacji.

0

@ChampionLW Pique ma taki talent że jego zawodnik strzela nam gola a on sam nie jest winny bo go tam nawet nie było…

5

Spoko koleś tylko dlaczego na siłę chce zostać. W Polskiej Ekstraklasie byłby gwiazdą i mógłby rozdawać autografy…

0

@Arkadio90 ja mam totalnie odmienne zdanie. Myślę że będzie świetnym obrońcą i wszyscy będziemy zadowolenie z tego że trafił do nas

0

Zobacz wszystkie

29

Też uważam że Messi nie będzie mógł się równać z Maradoną bo już dawno go we wszystkim wyprzedził…

16

Brakuje strzałów z dystansu i tyle. Pjanic świetnie uderzał, a przecież de Jong też ma uderzenie świetne. Jakby znalazł się jeszcze jeden, co od czasu do czasu by kropnął z daleka to drużyny by nie mogły się tak murować w polu karnym i by się więcej miejsca robiło.

16

Griezmann musi odejść tylko że jest taki mały szczegół - on jest najlepszy z wszystkich tych co niby mają odejść, a leszcze i nieroby zostaną? Niesamowite

15

Prawda jest taka, że bronić musi cała drużyna w dzisiejszej piłce. Jeśli nawet taki Messi stoi na boisku i szuka monet na murawie, to już w pressingu pojawiają się luki i jest tylko latanie dziur, a nie krycie. Konsekwencją tego jest brak trzymania pozycji i nawet po straconej bramce nie na kogo obwiniać bo niemal wszyscy w złym miejscu byli.

12

Najlepsze jest to, że najlepszy sezon Lautaro jest znacznie gorszy niż najgorszy sezon Suareza, ale wszyscy chcą wydać tyle kasy bo gościu jest młody. Jest młody i cienki. Tyle że ma potencjał, ale takich piłkarzy jest wielu.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?