O sobie

  • Zainteresowania kobiety
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta.
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1437
  • Liczba komentarzy 1000
  • Polecenia 3142

Komentarze

1

@PatrykBarca Alaba nie jest środkowym obrońca, a jeżeli nie śledziłes jego ostatniego sezonu i co prezentował to nie wiem czy jest aż taki mocny i pewny jak Ramos np. Varane ma 27 lat i wchodzi w najlepszy wiek dla obrońcy a oni go oddają i zostawiają sobie Nacho, który mógł mieć przebłysk formy, a nie wiadomo jak będzie prezentował się dalej plus już ma swoje lata. Militao tak samo znak zapytania bo zagrał dobrze pol sezonu i Alaba który nie jest SO.

1

@ACRAB95 to nie takie łatwe, pewnie maja wiele klauzul w kontrakcje, że młody dużo straci jeżeli od tak zwolni ich.

0

@Lucassito myśle ze trenerzy z Barcy plus cały sztab i on sam wie co jest dla niego najlepsze i dlatego teraz jest na IO :)

1

szkoda ze mamy tylko 3 miejsca w pomocy z tak zapowiadająca się młodzieżą w środku pola przydało by się ich więcej.

0

@Lucassito chyba mogłeś zerknąć na jakiejś stronce ze Pep nie wystawiał go pol sezonu bo wiedział, że odejdzie wiec widzieliśmy co bierzemy. Nikt chyba nie oczekuje od niego ze od razu będzie top 2 stoperów w podstawowym składzie.

Zobacz wszystkie

168

Jak podaje L’Équipe do dziwnej sytuacji na Parc des Princes doszło po meczu z Barcelona, czarnoskóry mężczyzna chodził po stadionie i pytał się czy jest tu jakiś cwaniak. Okazało się, że to Junior Firpo szukał Mbappe.

97

fajnie z tym dembele tak nie za nudno

88

umtiti zapowiadał się tak dobrze a teraz będzie pykał w pucharze kataloni

86

„Luis Enrique w TVP: Ferran Torres jest bardzo młody i jeszcze się musi dużo nauczyć, np. żeby nie mówić, że nasi obrońcy zjedzą Lewandowskiego.” ZŁOTO

63

Firpo dziś sprawdza czy wszystko ma w kieszeni „klucze, Mbappe, telefon, portfel”