O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, boks, finanse, ekonomia
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Messi, Henry, Iniesta, Xavi, Puyol
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2001 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 3281
  • Liczba komentarzy 3731
  • Polecenia 12360

Komentarze

0

Bardzo mnie cieszy, ze Xavi stawia oraz przede wszystkim odkrywa nowych wychowanków… Oby tak dalej.

4

Będę to powtarzał, będę nawet w stanie zaakceptować sezon-dwa niepowodzeń jeżeli Xavi postawi na nasza młodzież… Odbuduje tak nasze DNA a na wypromowanych zawodnikach klub swoje zarobi i zapewne przyspieszy to stawanie klubu na finansowe nogi.

23

Całkiem ciekawy występ. Moim zdaniem Xavi musi wyciągać młodych zawodników do pierwszego składu, ogrywać, najlepszych zostawiać a na pozostałych zarabiać. Może to przyśpieszyć proces stawania klubu na nogi nie tylko sportowo. Możemy też powrócić do DNA oraz odbudować nieco szybciej klubowe finanse.

5

Xavi, za to co zrobiłeś jako piłkarz dla Barcy należy Ci się bardzo duży kredyt zaufania...
Prawdą jest to, że ważne dla tego projektu w tym sezonie jeszcze, jest aby naprawdę mocno wystartować. Liczę, że w derbach Barca zdecydowanie i przekonująco wygra.
Xavi dużo szczęścia i wytrwałości życzymy :)

2

Aguero życzę wiele zdrowia… Pomimo, ze strzelił dla Barcy tylko jedna bramkę to w mojej pamięci zostanie ten killer z Manchesteru którego tak lubiłem. Szkoda, ze zdrowie może zakończyć przedwcześnie Twoja karierę.

Co do Barcelony, mamy w tym sezonie takiego pecha, ze normalnie nie da się tego opisać. Jak w tej naszej ciężkiej sytuacji finansowej uda się nam kogoś sprowadzić to najpierw gnębią go kontuzje a potem problemy z sercem i być może zakończenie kariery… Maskara, ile pecha w tym sezonie jest wokół tego zespołu…

Zobacz wszystkie

89

Barca jest bardzo inteligentna drużyną, w momencie, gdzie mają duży nawał meczów potrafią jednym meczem wygrać dwa mecze.

85

Jak dla mnie to jest kolejny świetny występ Roberto. Przypomina mi niektórymi kółkami Inieste, a niektórymi zagraniami Xaviego. Super, niech dalej się nam tak rozwija a niedługo nie będziemy potrzebowali kupować za 100 mln Pogby...

70

Griezmann dzisiaj to był Twój mecz w Barcelonie. Rośnie nam Francuz w tym roku w Barcelonie i oby ta fala była na samym początku. Takiego Antoine potrzebujemy. A Frenkie? Klasa sama dla siebie od pewnego czasu w Barcelonie. Koeman najprawdopodobniej odzyskał nam ich obu.

70

Reakcja Koemana na wynik do przerwy była wręcz idealna. Szkoda, ze nie udało się wyrwać 3 punktów, ale po takim meczu jestem pełen wiary. Oby do dobrej gry doszło jeszcze odrobina szczęścia...

69

Zycze Messiemu tego Copa America! Jak Suarez odpadl, to teraz w 100% kibicuje Leo. Nalezy mu sie to Copa America jak psu buda.