O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, boks, finanse, ekonomia
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Messi, Henry, Iniesta, Xavi, Puyol
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2001 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 3154
  • Liczba komentarzy 3708
  • Polecenia 12297

Komentarze

0

Moim zdaniem fiasko z Wijnaldumem zaowocuje kontraktem dla Moriby co dla Barcelony za kilka lat może okazać się wielka korzyścią.

5

Brawo, to znaczy, że obaj Ci zawodnicy dadzą serce dla gry w koszulce Barcelony!!

14

Najbardziej mi się podoba, że obecnie Barcelona mało plotkuje a załatwia dużo konkretów. Brawo, wreszcie.

24

30 milionów to dalej nic za zawodnika którego obecnie posiadamy, nie zważając na to jak bardzo może się rozwinąć. Moim zdaniem transfer dobry, z małym ryzykiem. Pedri okazuje się niewypałem wydajemy tylko 5 milionów, jeżeli jednak zostaje ponad przeciętnym zawodnikiem to płacimy za niego dalej nie więcej niż 30 milionów.

Będąc obiektywnym (przy całej nienawiści do Bartka), za ten zakup należą mu się pochwały... Szkoda, że tak mało takich ruchów.

24

Pep życzę Ci zwycięstwa.

Zobacz wszystkie

89

Barca jest bardzo inteligentna drużyną, w momencie, gdzie mają duży nawał meczów potrafią jednym meczem wygrać dwa mecze.

85

Jak dla mnie to jest kolejny świetny występ Roberto. Przypomina mi niektórymi kółkami Inieste, a niektórymi zagraniami Xaviego. Super, niech dalej się nam tak rozwija a niedługo nie będziemy potrzebowali kupować za 100 mln Pogby...

70

Griezmann dzisiaj to był Twój mecz w Barcelonie. Rośnie nam Francuz w tym roku w Barcelonie i oby ta fala była na samym początku. Takiego Antoine potrzebujemy. A Frenkie? Klasa sama dla siebie od pewnego czasu w Barcelonie. Koeman najprawdopodobniej odzyskał nam ich obu.

70

Reakcja Koemana na wynik do przerwy była wręcz idealna. Szkoda, ze nie udało się wyrwać 3 punktów, ale po takim meczu jestem pełen wiary. Oby do dobrej gry doszło jeszcze odrobina szczęścia...

69

Zycze Messiemu tego Copa America! Jak Suarez odpadl, to teraz w 100% kibicuje Leo. Nalezy mu sie to Copa America jak psu buda.