0

Dzięki! Będę wiedział na przyszłość :)

0

Czy ktoś znający zasady koszykówki wytłumaczy, dlaczego w ostatniej akcji wczorajszej dogrywki Barcelonie dopisali 2 pkt po faulu, a nie było rzutów osobistych?

1

Jako kibic chciałbym, żeby został w klubie bardzo długo, ale powinni go puścić w lecie. Chyba tylko w 4-5 klubach na świecie nie byłby pierwszym bramkarzem, aż szkoda takiej jakości na ławce. Jeszcze jakby dostawał szansę w 20 meczach sezonu, a niestety zazwyczaj jest to okolica 10 spotkań.

3

Chłopie przestań się już tu produkować, bo co komentarz to głupszy. Jak Messi miał kontuzję, to kto ciągnął wózek? Semedo?

3

Ucząc się do rozszerzenia z chemii, biologii i matematyki trenowałem piłkę. miałem w tygodniu 4 treningi i w weekend mecz. Wszystko się da jeśli się przykładasz.

8

Neymar i złoty but w 2017? Etycznie wątpliwa terapia Messiego? Co to za gówniana lektura. Trochę szkoda 40 zł na podpałkę do pieca.

54

Znając życie Valverde i tak go wystawi w podstawie, mimo że ma kontuzje i do tego czerwoną kartkę.

0

Gdzie obejrzę Kruka online? Bo na wszystkich alltubach itp pousuwane.

0

Chyba kogoś poramosiło zdrowo. Ciekawe jaki hajs chcą zaproponować drużynie, która zgodzi się nie grać meczu u siebie tylko w usa. Bo jednak granie we własnej świątyni to zupełnie inna bajka. Chyba że będą z góry narzucać kto ma zagrać, to jeszcze gorsza patola...

4

Metro i karta T10 najbardziej się opłaca

4

Dla mnie chore jest to, że sukces Barcy jest oceniany w zależności od sukcesu rywala. Krajowy dublet to mega osiągnięcie, gdy LM nie wygra Real, a średni sezon przy wygranej Realu..

21

W takim razie 50+ mln i mogą brać. Nie chcieli wtedy za dobrą cenę to teraz, jak potwierdził swoją jakość, niech płacą więcej. Niestety nowe czasy nastały i koniec żerowania na Barcelonie i kupowania za bezcen.

0

Akurat Fabianski to proste nazwisko do wymowy dla Anglika. W odróżnieniu od np Szczęsny

0

No to niech się te dobrze poinformowane media zdecydują co pisać, bo właśnie czytam artykuł Marki gdzie piszą że Modric ma 8 mln. To 6.5 czy 8 czy może 10? Dla mnie brzmi troche jak promowanie podwyżki dla Modricia pokazując zaniżone zarobki. Jakoś zarobki Barcelony z tej samej strony pokrywają się w większości.

0

To jest niemożliwe, bo z tej samej strony zarobki Messiego wynoszą 30M, więc to raczej nie brutto

1

Luka ma prawie 11M netto. Nie wiem skąd wziąłeś 6.5
Edit. Dobra widzę jakiś artykuł z ASa, ale to totalny bullshit z tymi zarobkami. Chyba nikt nie wierzy w to, że najwyższa pensja w Realu to 11M. Google--->real madrid salaries 8 jest pełno artykułów

1

Nawet ta zwykła tygodniówka to duży gest. Już widzę jak ty zarabiając przykładowo 2 tys. dajesz na biednych 500 zł (przecież to tylko tygodniówka)...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zamknięcie okienka to niemożność zarejestrowania zawodników do gry w lidze. Mogą sprzedawać, ale też kupować/wypożyczać, tylko zarejestrować dopiero w styczniu jak się otworzy zimowe. Więc to jest równoznaczne z tym że jak nie zarejestrują to nie kupią, bo nikt się nie zgodzi na półroczne trybuny.

0

Czemu kompromitacja? Zaraz zamyka się okno. Nie ma czasu na negocjacje które byłyby bardzo dlugie, bo real nie chce go sprzedawać. Mają dobrego pomocnika na rok więc nie wiem czemu uważasz to za głupi ruch.

0

Dzięki!

0

Poleci ktoś jakieś fajne konta na Twitterze związane z Barceloną, LaLiga czy ogolnie z footballem?

0

14

Z tym że to "kołczinio", które tak wyśmiewasz, to jest poprawna portugalska wymowa tego nazwiska. Nie żaden "kutinio". Tak samo jak trener Brazylii Tite czyta się jakoś "cziczi".

1

Wszystko super gdyby nie ten frajer Raiola. Pewnie z 30 M prowizji do tego. Mam nadzieję, że to tylko plota, a jak nie to znaczy, że Barca nic nie uczy się na błędach.

0

Nie wierzę że Barca wreszcie nauczyła się w transfery! (o ile to prawda). I wystarczyło kumatego gościa na dyrektora sportowego zatrudnić.

3

25 mln, czaisz? To są grosze za gościa, ktory wchodząc z ławki da jakość od zaraz a nie jak Gomes "może za 20 lat odpali".

1

Na oficjalnej stronie. Z tym że pierwszeństwo mają socios i gdy oni nie wykupią, to bilety mogą trafić do otwartej sprzedaży. Klub wypuszcza te bilety turami co kilka dni w okresie przed meczem. I tutaj możesz je dorwać w normalnej cenie, czyli między 100 a 200 euro powinno dać radę. Jak będziesz codziennie na miesiąc przed meczem wchodził na stronę to może ci się udać. Ale takiego wyjazdu niestety nie zaplanujesz z wyprzedzeniem. Jak chcesz planować to zostają takie biura jak kolega wyżej napisał. Tylko tu już musisz baaardzo dużo nadpłacić. Inna opcja to u konika przed stadionem, ale koszt jeszcze większy i możesz trafić na oszusta z fałszywką. Jak bardzo ci zależy na meczu z Realem, to biuro typu sport.travel. A jak chcesz jechać na mecz Barcy z dobrym rywalem to nawet na Atleti nie ma kompletu, więc dzień przed meczem w kasie zawsze jakiś bilet dorwiesz.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Obserwują Messiego

Media