O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi,Iniesta,Xavi,Puyol
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3281
  • Liczba komentarzy 2966
  • Polecenia 7095

Komentarze

11

Z kontaktem wychodzi jakieś dwa miliony euro na mecz...

Masakra

1

@Bobo25 Tak. Musimy w końcu pokazać że mamy jaja jako klub i nie będziemy ulegać żadnym presjom agentów. Agent celowo powiedział to co powiedział żeby tylko dograć sezon na spokojnie i zgarnąć kasę z Dembele za podpis w lipcu. Nikt nie będzie groził nam sądem. Zresztą Barca ma tyle argumentów po swojej stronie że śmiało mogą się sądzić jakby coś. W meczu z Realem Dembele zagrał dobrze, ale nic z tego nie wynikło. Zawodnicy z taką gaża robią różnice i wygrywają mecze jeśli drużyna gra dobrze, a nasi w tym meczu grali dobrze jako drużyna.

2

Nowy dzień i mam nadzieję że dziś nastąpi finał tematu Dembele.
Po wypowiedzi agenta Barca powinna grać twardo i krótko. Podpisujesz kontrakt na naszych warunkach tj obniżenie pensji i premie za ilość spotkań min 80 procent, trójka ZP, wygrana LM itp. Jeśli się nie zgadzają to oficjalny komunikat że spędzi resztę czasu na trybunach. Wszystko będzie w rękach Dembele. Barca określi się jasno i jeśli francuz chce grać to zmieni klub jeszcze w styczniu, a jeśli wybierze kasę to tylko potwierdzi to na czym mu zależy. My budujemy nowy projekt i trzeba ogrywać kogoś kto będzie stanowił o sile Barcy na następne lata, a pół roku to bardzo dużo czasu dla Xaviego. Dembele rozegrał 128 niepełnych meczów i każdy jego mecz kosztował 2 mln euro. Pytanie kto na tym biznesie zyskał jest bez sensu...

2

@tomek8756 Wystarczy spojrzeć na tą galę żeby wyciągnąć wnioski. Gratulacje i do zapomnienia

13

Po płaczu na ostatniej gali dali Lewemu nagrodę pocieszenia i wszyscy zadowoleni.

Zobacz wszystkie

110

Czyli we wtorek wielki debiut Thomasa na Camp Nou.Oby kibice zachowali się jak należy i okazali wsparcie dla Vermaelena.

92

Dobrze ze Leo odszedł , wszyscy się odblokowali i grają na swoim poziomie. Granada drży.

83

„Mam nadzieję pracować z Ancelottim w przyszłym sezonie"


Czyli obaj opuszczają Madryt po sezonie?

71

Odpowiedź jest prosta, Verratti.
Coutinho to bardziej ofensywny zawodnik, a Barcelona potrzebuje rozgrywającego, dobrego w pressingu zawodnika, który będzie kierował cała pomocą i rządził w środku pola. Coutinho też by się nam przydał, ale mamy inne priorytety i mocno ograniczony budżet. Na miejsce Iniesty łatwiej znaleźć kogoś dobrego niż na pozycję szóstki,choćby nasz Rafinhia mógłby tam z powodzeniem grać. Jeżeli mamy kogoś kupować za wielkie pieniądze to Marco jest idealnym kandydatem.

66

Dzisiaj całe Barcelonismo kibicuje Celcie Vigo.Czekam na powtórkę z ubiegłego sezonu i mam nadzieję że Celta ponownie pozbawi Real szans w walce o majstra.