O sobie

  • Zainteresowania Pilka nozna. Gry video. Ksiazki fantastyka glownie, wiersze.
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Ronaldinho, Neymar, Messi.
  • Ulubione zespoły FC Barcelona!
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 4085
  • Liczba komentarzy 13237
  • Polecenia 27260

Komentarze

1

1

@MarianoItalianoVero Kurcze, a moją ulubioną postacią był jednak Bohun. :D

2

Ostatnio zacząłem oglądać serial "Lalka". Gdzie parę osób mi powiedziało, że mnie posrało. xD Bardzo podoba mi się również Ogniem i mieczem. Pomijając jednak te dziwne zafascynowania...To zacząłem oglądać serial, dzięki natrafieniu na tę scenę o kobietach. :)


https://www.youtube.com/watch?v=W6NyZ0n5wKI

8

Gibbs. Producent muzyczny mający za sobą wiele wspaniałych projektów, gdzie mozna powiedzieć, że aż wybijał raperów swoimi podkładami. Wziął się za rapowanie i w mojej ocenie robi to bardzo dobrze. Każdy kolejny kawałek jest co raz lepszy. Czekam na jego płytę. Tu akurat luźniejszy kawałek, bo po prostu ostatni.

https://www.youtube.com/watch?v=_pIt4yvviZY&list=RDMM_pIt4yvviZY&start_radio=1

1

W niedzielę mialem 30ste urodziny. Dostałem konsole Nintendo WII z takimi klasykami jak Mario, Mario cart, Mickey Mouse czy Zelda. Jednak zastanawia mnie fakt, czy na Wii mozna kupić jeszcze cyfrowo starsze gry? Np. Mario Bros 3?

Zobacz wszystkie

124

Taki upał, że zaraz zacznę wierzyć w projekt Valverde.

114

Akurat Pique jako jeden z nielicznych pokazał profesjonalne zachowanie. Nie wypowiadał się na temat zarządu, nie płakał w mediach. Był skłonny do odejścia i w dupie ma pewnie ten cały cyrk.

110

101

Piękne stanowisko Konfederacji.

"STANOWISKO KONFEDERACJI WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Jesteśmy obecnie świadkami sytuacji, w której liczne lewicowe organizacje i politycy domagają się, by bandyci wywodzący się z neomarksistowskich organizacji, tacy jak pan Michał Sz. (pseudonim „Margot”), zostali ze względów ideologicznych zwolnieni z odpowiedzialności za swoje sprzeczne z prawem działania, lub by byli przez organy ścigania traktowani w sposób łagodniejszy czy też uwzględniający zaburzone postrzeganie własnej płci przez te osoby. Takie żądania są równoznaczne z żądaniem odrzucenia rządów prawa i zasady równości wobec prawa. Apelujemy do rządu polskiego oraz do polskich sądów, by nie ulegały takim naciskom i by traktowały przestępców wywodzących z lewicowych organizacji z tą samą surowością, z którą traktują pospolitych kryminalistów.

Jeżeli polscy politycy i sędziowie nie ulegną terrorowi politycznej poprawności, to tocząca się obecnie debata publiczna dotycząca agresywnych przestępców motywowanych neomarksistowską ideologią może stać się nareszcie początkiem końca swoistego „parasola ochronnego”, jakim od wielu lat cieszą się w Polsce lewicowi przestępcy.

Wzywamy rząd i organy ścigania, aby zaczął wreszcie rozliczać ideologicznie motywowane naruszenia prawa. Za sprawą Michała Sz. powinny pójść dziesiątki i setki spraw sądowych przeciwko ulicznym bandytom z tzw. antify, przeciwko osobom winnym naruszeń obyczajności publicznej na tzw. „Paradach Równości”, przeciwko seksedukatorom demoralizującym polskie dzieci pod przykrywką zajęć szkolnych. Wszystkie te działania są zakazane Kodeksem karnym i Kodeksem wykroczeń, a ich ściganie nie wymaga uchwalania żadnych nowych przepisów. Konieczne jest jedynie rzetelne stosowanie prawa.

Jako #Konfederacja Wolność i Niepodległość deklarujemy pełne polityczne i prawne wsparcie dla wszystkich ofiar lewicowego terroru oraz wszystkich policjantów, sędziów, polityków i innych osób narażonych na ataki tylko dlatego, że prawidłowo wykonują swoje obowiązki."

Brawo.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?