0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrychoO Dlaczego? czasami potrafił piękne dośrodkowanie do Suareza posłać

0

@swider2222 Myślę że jakby trener widział u niego ambicje i zaangażowanie to końcówki meczów by mu dawał.

0

Uwzięli się na chłopa. Albo zmowa trenerów. A tak na serio to błysnął w presezonie za czasów Valvarde i wtedy poczuł się gwiazdą. Nie musiał się dalej rozwijać. Szkoda talentu.

0

a pamiętam jak jakiś stary cules mówił że kupili piłkarza niepasującego do zespołu to go tu wszyscy krytykowaliśmy za wypowiedź. jak się okazało miał rację.

0

To jest ten moment w którym Luuk de Jong i Puig mogą pokazać się z najlepszej strony i pozamykać buźki tym którzy w nich nie wierzą.

0

@czarek78 tyle ze na chwilę obecną tu żaden ambitny skrzydłowy nie będzie chciał przyjść, bo nie ma ani kasy na dobrą pensje ani projektu sportowego, a jeśli nawet to jak większość zaliczy zjazd formy.

0

Najwięcej szklanych zawodników w FCB.

1

No to teraz chłop będzie za każdym razem doszukiwał się DNO Barcy. Oby coś wniósł do zespołu bo ostatnio to smutno jest być kibicem FCB

1

Dajcie mu spokój, przecież okazje były zabrakło odrobinę szczęścia. Weźcie też pod uwagę że na przeciwko nie grali amatorzy tylko solidny zespół.

0

@PeterGabriel dobrze ze nie na trybunach

0

czy oni wszystkich piłkarzy chcą kupić.

3

Dobrze że wygrali, nie ma co cudów wymagać. Jeszcze kilka sezonów temu zawodnicy za grube miliony biegali po boisku a wyników 10:0 tez jakoś nie było.

0

@Tomix_83 obyś się jeszcze nie zdziwił.. dobrze że wygrali.

1

@Shvedu zamiast oglądać padakę lepiej słownik w dłoń chwyć :) pozdro

0

@Robert1603 przeciez rudy nie grał... a tak serio to brzydko grającą FCB oglądamy od czasów Ernesto

0

@FioletoweOczy w ataku byś go postawił|?

0

Widzę że wielu ludzi tutaj chciało by aby historia się powtarzała, na siłę szukają analogi drugich podobnych ludzi.. Fajnie by było gdyby Xavi był drugim Guardiolą, Ansu drugi messim itd.. ale w życiu tak nie jest. Każdy z nich musi na swój sposób napisać swoja historię. Tamto pokolenie skończyło swój blask. Teraz DNA Barcy przekształciło sie w DNO. Jak widać dobrze przygotowany fizycznie zespół potrafi narobić krzywdy świetnej technicznie FCB.

0

zaprzecza sam sobie. perw mówi ze nie widzieli sioe z Laportą a potem ze jedli kolacje

0

obyśmy tylko nie cierpieli ze bogate kluby wykupują nam takie perełki jak on lub Ansu

0

dawno na boisku go nie było

1

niech sie puknie w głowe. mysli ze Xavi to drugi Guardiola. Co osiągnąl jako trener? że byl wybitnym piłkarzem nie znaczy ze bedzie takim samym trenerem

0

@Matte34 my tak do końca nie wiemy jak tam jest ale może być problem nie tyle sportowy co dyscyplinarny. Łatwo zauważyć że chłopak jest święcie przekonany co do swoich umiejętności, nie chcę iść na wypożyczenie do średniaka bo to nie jego poziom a jakby tak coś osiągnął to ego by go nosiło kilka metrów nad boiskiem. Możliwe że trenerzy wolą pracować z ambitnymi i bardziej pokornymi zawodnikami

3

@Freek_Tom też wkurzał jak machał łapami

0

@formentera2017 A daj spokój z tym rikim. Moim zdaniem zabłysnął za Valvarde podczas presezonu dawno temu pozyskał sympatię kibiców i na tym się skończył, sam byłem wówczas nim zachwycony. Nawet w Barcelonie B nie był super grajkiem ale za to gwiazdorzyl że za często go faulują że drugi skład jest przejściowy. Takich rikich było w Barcy wielu.

5

Zastanawia mnie ile czasu ludzie piszący tu i czekający na Xaviego potrzebuja by zmienić zdanie i zacząć go opluwać i robić winnym za wszelkie niepowodzenia.

0

A czego się spodziewać. Tutaj pozostaje tylko czekać aż młodzież ze szkółki osiągnie odpowiedni poziom do rywalizacji na najwyższym poziomie. Ale tu idzie zrozumieć są młodzi słabo zgrani, lub u schyłku kariery, brakuje napastników. Gorzej jak wybiegały w ostatnich latach setki milionów na boisko i prezentowali bezbarwny futbol.

1

KIbice najlepiej trener out. Tylko zobaczcie że przychodzą kolejni i jest coraz gorzej. To nie do końca musi być wina samego trenera. A kłopoty zaczęły się jeszcze za Lucho od 4:1 od PSG potem co prawda zatuszowano problem cudownym 6:1 ale następnie było 3:0 od Juventusu dalej to juz każdy pamięta bolesne porażki.. ale w tamtym momencie nie podjęto radykalnych działań. Zespół grał coraz bardziej bezbarwnie. Obwiniano Valvarde i kolejnych.

0

tych przejściowych sezonów to będzie jeszcze kilka.

2

@ViScAAA Przyjdzie ktoś inny i też cudów nie zrobi.

Media