O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 376
  • Liczba komentarzy 116
  • Polecenia 91

Komentarze

0

Najwięcej szklanych zawodników w FCB.

1

No to teraz chłop będzie za każdym razem doszukiwał się DNO Barcy. Oby coś wniósł do zespołu bo ostatnio to smutno jest być kibicem FCB

1

Dajcie mu spokój, przecież okazje były zabrakło odrobinę szczęścia. Weźcie też pod uwagę że na przeciwko nie grali amatorzy tylko solidny zespół.

0

@PeterGabriel dobrze ze nie na trybunach

0

czy oni wszystkich piłkarzy chcą kupić.

Zobacz wszystkie

11

Jak nauczy się profesjonalnego podejścia do swojej pracy i nie będą go prześladowały kontuzje może być filarem drużyny na lata. Niestety tego nikt nie jest w stanie przewidzieć.

9

@formentera2017 wydaje mi się że nikt z nas nie ma nic do jego osoby, denerwujące to były komentarze tutaj typu dlaczego Puig nie gra, albo że trener się na niego uwziął.

5

Zastanawia mnie ile czasu ludzie piszący tu i czekający na Xaviego potrzebuja by zmienić zdanie i zacząć go opluwać i robić winnym za wszelkie niepowodzenia.

4

W klubie na obecną chwilę jest 8 napadziorów:
Messi
Griezmann
Dembele
Fati
Aguero
Depay
Trincao
Braitwhaite
Cześć muszą sprzedać lub wypożyczyć a reszta będzie musiała się dzielić czasem na boisku. Jeszcze nie dawno był deficyt teraz takie bogactwo.

3

Genialnie, oddać trzeba za darmo Pjanica bo tak naprawdę jaki zysk ma klub z wypożyczenia zawodnika oprócz tego że nie muszą płacić pensji, czy oddadzą go teraz czy za 2 lata na jedno wyjdzie. Nie ma Arthura i nawet nie ma zwrotu części kasy którą zapłacili brazylijskiemu klubowi za Arthura