O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2912
  • Liczba komentarzy 2378
  • Polecenia 1984

Komentarze

2

Rakitić w kadrze Barcy na ten sezon to już jest porażka. Jak zwykle w pretemporadzie u Waldka wywalczy sobie plac na cały sezon a potem gra piach jak zwykle. Przecież Ivan to beznadzieja jest. Wolę młodego Puiga bo jest po prostu lepszy.

1

Czekam na Neya z utęsknieniem! To byłby najbardziej wartościowy transfer Barcy w tym sezonie. Bez dwóch zdań! Arthur lepiej by nie mówił głośno o powrocie Neya bo Valverde go nie chce. A propos Arthura...to niestety i tak czeka go ławka.

0

A ja wiem, że od początku Szejk chciał opchnąć Neymara wszędzie byle nie do Barcy! A jeszcze jak trafia się zapytanie ze strony prześcieradeł to podejrzewam ze jest w allachowzięty! On ma jakąś awersję do Barcy. Ale cale szczęście to jego problem.

1

I 16-tką Neymar !!!xD

0

@Ghandi Na razie to ani Xavi ani Valverde nie nadają się na "mistera" Barcy.

Zobacz wszystkie

55

Śmieszy mnie opinia Bóg futbolu skierowana w stronę Pelego czy Maradony. Messi już dawno połknął ich razem wziętych. Messi jest teraz Bogiem futbolu. To tak jak o Wałęsie mówić pan prezydent. Ex prezydencie albo były prezydencie. Maradona - były król czy bóg futbolu to jest prawda. Amen

27

A ja życzę Piątkowi by stał się lepszym od Lewego piłkarzem i strzelał mnóstwo goli dla reprezentacji i np.Barcelony xD

23

Zamiast go wywalić za kompromitację w skali świata to chłop dostaje jeszcze większe zaufanie i możliwość decydowania o wszystkim. Jeśli to prawda to Barca niedługo stanie się europejskim średniakiem. Naprawdę aż takie denka trzeba mieć by zobaczyć jak słabo gra Barcelona za Valverde?!

22

Na co zarząd czeka?! Czy nie widzą jak beznadziejny ten Valverde?! Barca gra bez stylu i jaj. Dostosowała się do Atletico bo Ernesto się wystraszył i wystawił jednego napastnika. Messi biegał dziś jako pomocnik niestety zamiast ustawić go z przodu. Po wejściu Dembele i Malcoma mieliśmy w końcu skrzydła jak należy i tak trzeba było wyjść na ten mecz! Momentami to była jedna wielka zmuła i spokojnie można było sobie parzyć kilka herbat bo nic się nie działo. Statystyki z pierwszej połowy to tragedia. O wygraniu LM możemy tylko pomarzyć. Nie z taką grą!Ter Stegen zawalił kolejną bramkę ale gdybyśmy grali bardziej ofensywnie,bo powinniśmy,jesteśmy Barcą w końcu to to ta bramka byłaby tylko ich honorową a tak lipa. Rakitić jak dla mnie to już przeszłość bo Vidal łyka go bez popijania.

22

Może to i dobrze, że w końcu Leo mówi co jemu leży na wątrobie ale robi to o jakieś 10 lat za późno. Zdrowie psychiczne jest najważniejsze a Pchła tłumiła w sobie ten gniew i niepowodzenia. Myślę, że powiedział to wszystko nie jako kapitan tylko jako człowiek, który od jakiegoś czasu nic konkretnego nie wygrał a ambicje ma nieziemskie. Dodatkowo media zawsze przytaczają jakieś statystyki, wyliczenia, rekordy, które ma do pobicia. Kolejny raz odpada z drużyną z wielkiej imprezy więc nie dziwię mu się, że to wszystko wypowiedział.