O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1995

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 3897
  • Polecenia 11959

Komentarze

14

Oglądaliście film Ćwiąkały o transferze Haalanda? Tak jak On mówił albo Laporta jest skończonym idiotą, albo szykuje coś dużego. Akurat nie sądzę żeby był idiotą. Nie mówię że załatwi nam tu w jeden sezon miliardy i sprowadzi największe gwiazdy, ale Barca jest tak wielkim klubem, z tak wielkim potencjałem, że nawet chwilowe kłopoty sportowe nie obniżają naszej wartości marketingowej. Popatrzcie na United, od lat dołują a ciągle są w trójce klubów z największymi przychodami.

0

Problemem jest też brak zaangażowania. O ile mogę jeszcze jakoś zrozumieć (nie usprawiedliwić) Busquetsa któremu nie chce się grać z Alaves to podejścia młodych nie rozumiem. Jak byśmy zagrali na poziomie meczu z Realem mecz wyglądałby zupełnie inaczej. Dlatego potrzebujemy ludzi typu Haalanda którzy są kipiącą ambicją.

1

@Azrik Tylko że indywidualnie nasi zawodnicy nie grają tak źle. Tak jak pisałem, Araujo jest skałą, jest praktycznie nie do przejścia, Pique też wcale nie gra źle, Alba może i pajacuje ale poza ważnymi meczami jakiś poziom trzyma. Alves pokazuje że coś z niego jeszcze zostało. Ale już obrona jako całość nie działa kompletnie, każdy atak przeciwnika, nawet tak słabego jak Alaves budzi strach i to jest dla mnie nie do pojęcia. W pomocy jest podobnie, już nie chcę się powtarzać. Ale pomoc jako kolektywna całość nie istnieje.

25

Męczy mnie już czytanie bzdur o tym jakich to mamy słabych piłkarzy. Może i z Realem czy Sevillą nie powalczymy ale skład mamy lepszy od 2/3 zespołów w lidze. Ta drużyna po prostu nie istnieje jako całość. Obrona nie funkcjonuje jako kolektyw. Co z tego że Araujo jest świetny, że Pique trzyma poziom skoro jako całość robią takie babole że głowa boli? Nasi młodzi z pomocy robią furorę w całej Europie, do tego jest Busquets i Frankie. Ale pomoc jako całość nie istnieje, nie prowadzi gry. W ataku jeszcze gorzej, do tego tam są największe problemy kadrowe. Tą drużynę trzeba stworzyć od nowa ale niestety nie ma na to czasu.

1

@maroon W końcu zaczynają mówić z sensem…

Zobacz wszystkie

128

Jeżeli jest klauzula to mogą sobie nie zamierzać

122

Ja chyba jestem jakiś dziwny, co Wy za bzdury wypisujecie? Oczywiście współczuję kontuzjowanym, ale im słabszy będzie Liverpool tym przecież dla nas lepiej. „Chciałbym wygrać z najmocniejszym Liverpoolem” bla bla bla... Ciekawe co byście mówili gdyby było 2-2 po pierwszym meczu. Teraz wszyscy cwaniakują. Ja tam wolę puchar w gablocie i kolejny histoeyczny tryplet. A Valencia w finale niech zagra choćby rezerwami - w d***e to mam. Byle Barcelona wygrała.

122

Zrównanie Francji z najlepszymi ligami to absurd porównywalny ze Złotą Piłką dla Modrica.

104

Kilka miesięcy? Chyba trochę przesada przecież piłkarze grają w specjalnych usztywniaczach.

101

Dembele jest encyklopedyczną definicją nieoszlifowanego diamentu. Ma niesamowite możliwości, co pokazuje niemal w każdym meczu. Ma chyba największą na świecie lekkość w prowadzeniu piłki, obie nogi, drybling i strzał. Jednocześnie widać że za bardzo chce i nie zawsze podejmuje dobre decyzje.
Może być z niego przegenialny piłkarz, mam nadzieję że spokój Valverde i autorytet Messiego pozwolą Mu dojrzeć.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego rywala chciał(a)byś dla Barcelony w Lidze Europy?