O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1995

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 3236
  • Polecenia 9719

Komentarze

1

Oh yeah, czekałem na taki artykuł. Zaraz się jeszcze okaże że mogliśmy kupić tego gościa z Ajaxu co 4 gole strzelił ostatnio.

0

@Bogan Ok, ja rozumiem. Tylko ustawienie tak wysokich odszkodowań sprawia że trenerzy nie ponoszą odpowiedzialności za swoje wyniki. Dziwię się że kluby na to idą.

0

W każdym klubie trenerzy mają wpisane odszkodowania za zwolnienie i to jest dla mnie bardzo dziwne. Wszystkie kluby na świecie zgadzają się na to i później nawet jak drużyna gra beznadziejnie to trenera nie można zwolnić bez odszkodowania.

0

Ach jaki idealny artykuł dla malkontentów, płaczków i narzekaczy. Wygadajcie się tutaj, poopowiadajcie jacy to jesteśmy biedni i jaki cieżkie czasy nas czekają. Przynajmniej może przestaniecie pierd.. pod innymi artykułami.

0

@Pewex A ciekawe skąd Ty tutaj możesz wiedzieć jaka jest rzeczywistość. Bo w gazecie przeczytałeś? Wiadomo że sytuacja jest bardzo zła ale nie przesadzajmy.

Zobacz wszystkie

128

Jeżeli jest klauzula to mogą sobie nie zamierzać

122

Ja chyba jestem jakiś dziwny, co Wy za bzdury wypisujecie? Oczywiście współczuję kontuzjowanym, ale im słabszy będzie Liverpool tym przecież dla nas lepiej. „Chciałbym wygrać z najmocniejszym Liverpoolem” bla bla bla... Ciekawe co byście mówili gdyby było 2-2 po pierwszym meczu. Teraz wszyscy cwaniakują. Ja tam wolę puchar w gablocie i kolejny histoeyczny tryplet. A Valencia w finale niech zagra choćby rezerwami - w d***e to mam. Byle Barcelona wygrała.

122

Zrównanie Francji z najlepszymi ligami to absurd porównywalny ze Złotą Piłką dla Modrica.

101

Dembele jest encyklopedyczną definicją nieoszlifowanego diamentu. Ma niesamowite możliwości, co pokazuje niemal w każdym meczu. Ma chyba największą na świecie lekkość w prowadzeniu piłki, obie nogi, drybling i strzał. Jednocześnie widać że za bardzo chce i nie zawsze podejmuje dobre decyzje.
Może być z niego przegenialny piłkarz, mam nadzieję że spokój Valverde i autorytet Messiego pozwolą Mu dojrzeć.

80

2 lata temu mógłbym się zgodzić. Rakitic zrobił potężną robotę na MS, a Modric zebrał laury.