O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi, Ronaldinho, Rivaldo, Cruijff
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od od kiedy pamiętam

Statystyki

  • Dni w serwisie 2020
  • Liczba komentarzy 1487
  • Polecenia 7931

Komentarze

2

@BarcaInfo Mnie z kolei bardzo martwi słaba forma De Jonga. Facet miał być monolitem na lata w II lini Barcelony. Przypominam, że ma już 24 lata więc to najwyższy czas żeby zacząć grać na miarę potencjału regularnie. Depay też wygląda na mocno zagubionego gościa. To już zdecydowanie najwyższy czas na zmianę trenera.

14

Pomijając wszystko to te liczby są chore! 15 mln dla dzieciaka, który rozegrał 34 mecze i strzelił 19 goli w La Lidze !

0

@Haxen Nie patrz na niego przez pryzmat tego co jest teraz. Przyszedł w tragicznym momencie, podjął wyzwanie zostawiając rep. Holandii, która grała świetny football. Przyszedł kiedy nie mieliśmy zarządu, często na konferencji pełnił rolę, trenera, menagera, prezydenta klubu. Uspokoił drużynę i uważam, że dzięki niemu zajęliśmy 3 miejsce a nie przez niego. Po drodze okazało się, iż klub jest w opłakanym stanie finansowym, a Messi (legenda, ikona itd) odchodzi niespodziewanie. Dał olbrzymią ilość minut perspektywicznym zawodnikom, ale po drodze sam zainfekował się tym wirusem i zaczął popełniać rażące błędy.

0

Cytując klasyk:
"Wiecie co macie z nim zrobić"

12

Byłem zwolennikiem Koemana, pozostawienia go na stanowisku i dania mu czasu na swój projekt. Jednak, po kolejnych klęskach, które to nie były klęskami z przypadku, po ciężkich kontuzjach czy strzałach życia, zmieniam zadanie. Nie widzę w Koemanie projektu, myśli przewodniej, która mogłaby w końcu przynieść nam jakiś styl i dumę z gry. Z mocnym czy nawet już średnim przeciwnikiem wyglądamy jak mały przestraszony rycerz, który podnosi z resztą dziurawą tarczę i czeka na wyrok. Kompletnie nie posiadamy żadnej organizacji gry, nie mamy pomysłu na rywali, a brnięcie w system 1-3-5-2 uważam za skrajny idiotyzm i niepotrzebne podążanie za modą. Doceniam u Komana odwagę oraz konsekwencję w stawianiu na młodych zawodników, ale uważam też, że nie młodego zawodnika trzeba budować, a nie wrzucać go na głęboką wodę niech dostaje wiecznie baty. Kolejne konferencje i kolejne niesmaczne tłumaczenie, iż nie ma się kadry i odpowiednich zawodników. Każdy z nas rozumie, iż znajdujemy się w przebudowie, jednak nie widzę spójnego planu na wyjście z marazmu poza chaotycznym wrzucaniem bardzo młodych piłkarzy do pierwszej 11. Czas Ronalda Komana w Barcelonie dobiegł końca.

Zobacz wszystkie

121

Valverde: Wszyscy się zgadzamy, że system VAR pomógłby w takich sytuacjach, jak ta z dzisiaj. Ale w meczu z Malagą my też strzeliliśmy gola po tym, jak piłka opuściła już plac gry i znalazła się poza linią. Wtedy osiągnęliśmy korzyść, dzisiaj nam zaszkodziła."
I to jest wypowiedź na poziomie brawo dla trenera.

100

Real strzelił gola głową w 94 minucie głową i tym samym wygrywa mecz. Niby wszystko po staremu ale coś tu nie gra :D:D:D

99

Wszyscy doskonale wiemy, że cr7 dzieli znacznie więcej od Messiego iż tylko 1 bramka w Lidze Mistrzów.

97

Gazety nigdy nie rozpisywały się aż tyle po zlaniu średniaka ligowego.

78

To może ja mu pomogę w zrozumieniu:
"gówno grasz na ławkę siadasz" a po chorwacku to brzmi jeszcze lepiej: "sranje igrate na klupi sjedite: :)
Pozdrawiam