O sobie

  • Zainteresowania Sport, film, gry, książki
  • Ulubiony zawodnik Cała Barcelona
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od Od przyjścia Ronniego :)

Statystyki

  • Dni w serwisie 3715
  • Liczba komentarzy 7090
  • Polecenia 5921

Komentarze

0

@Marcinss10 No też masz racji. Brak konsekwencji trochę jest. Przyznaję :)

0

@Marcinss10 Zarząd też nie bez winy poprzedni że taki transfer zrobili. Od piłkarza jakiegoś profesjonalizmu też trzeba wymagać zwłaszcza że mnóstwo w niego kasy zainwestowali.

2

Jeden z najbardziej przepłaconych transferów w piłce nożnej. Tyle dać za grajka co się potem spóźnia na treningi, fochy stroi i cały czas był praktycznie kontuzjowany. A na koniec się wielkiej kasy domagał nie wiadomo za co.

0

W tym wieku być tak niedojrzałym to słabo. Skoro otoczenie Dembele uważa agentów za szkodliwych to czemu im nie podziękują? Nie zwolnią ich.

15

Pewnie mu agenci nagadali że zdobędzie złotą piłkę i tak dalej. Poprzewracało mu się w głowie tak jak Moribie xD

Zobacz wszystkie

95

Teraz śmiało mogę to stwierdzić. Poziom półfinału pokazał że Polska osiągnęła mniej niż ją było na to stać. Nie sądziłem że to powiem ale Polskę stać było na finał.

94

Podczas gdy Ronaldo i jego siostra potrafią publicznie skrytykować to że Modrić wygrał to Messi potrafi zachować skromność. To jest jedna z różnic między Leo a Cristiano :)

70

Koeman to rewolucję powinien zacząć od telefonu do Bartomeu i powiedzieć mu że na niego nie liczy w przyszłym sezonie xD

67

Żeby realnie myśleć o tym transferze to trzeba najpierw pożegnać się z Umtitim, Cou i tym cały jaśnie Panem Dembele. Pod względem limitu płac na pewno będą większe możliwości jak pożegna się Barcelona z tymi trzema piłkarzami.

66

Mało obiektywny ten wywiad i w dodatku obrażający Messiego.Ronaldo nie jest nurkiem? A Neymar tak? Typowy fanatyk z klapkami na oczyach.Dziękuję za taki "pieprzony pełen kłamstw " wywiad.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego rywala chciał(a)byś dla Barcelony w Lidze Europy?