O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 1493
  • Liczba komentarzy 592
  • Polecenia 4360

Komentarze

19

A tymczasem nasz redaktor Maciej Łoś jest właśnie w Estadio Weszło i opowiada o Barcelonie. Zapraszam do posłuchania. :) https://weszlo.fm/audycja-na-zywo/

3

@Quahoo Zaczynasz tramwaj?

2

@Cochise Tak, ale raczej nie jest to powiązane. Tzn. najwyżej hakerzy sprzedali to mediom, ale nie widzę powodu, by na koncie Barcelony miały być te dokumenty.

28

Trochę informacji na szybko, niedługo będzie artykuł. :)


0

@xxkamilxx0 może Bull Pub na Małym Rynku?

Zobacz wszystkie

222

Zabawy ciąg dalszy, sprawdźcie swoje herby. A już niedługo, jak zapowiadał @ściah, hit.

137

Dziś nie będzie reakcji piłkarzy po meczu, bo, co ciekawe, żaden nic nie napisał.

118

Informacja: dzisiaj nie będzie artykułu z reakcjami piłkarzy po meczu z Espanyolem, ponieważ tylko trzech graczy zamieściło coś na Twitterze. Cillessen napisał, że liczył na inny wynik i pracuje nad odrobieniem strat na Camp Nou. Sergi Roberto nie może doczekać się rewanżu, a Rakitić uważa, że trzeba się podnieść i odrobić straty przed własną publicznością.

106

Pełny zapis konferencji za około 1,5 godziny, bo się nam Quique rozgadał. Jest ciekawie, nie unika pytań, nie zbywa formułkami.

102

Hej, spróbowaliśmy dzisiaj czegoś nowego. Zebrałam wszystkie poranne plotki transferowe w jednym artykule, żeby łatwiej było porównać doniesienia różnych dzienników. W ciągu dnia nowe rzeczy będą pojawiać się na bieżąco w oddzielnych artykułach. Co myślicie o takiej formie prezentowania doniesień transferowych? Wszelkie sugestie mile widziane :)

https://www.fcbarca.com/83964-podsumowanie-porannych-plotek-transferowych.html