O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie 1041
  • Liczba komentarzy 1907
  • Polecenia 3423

Komentarze

6

Drewniana ława, poza skład z nim jak będzie cwaniakowal z kontraktem, ponad 3 lata kontraktu przesiaedzial przed konsola lecząc kontuzje, jak grał to grał piach szczególnie w ważnych meczach, a teraz cwaniakuje i stawia warunki, won z gnoje.... Poza kadrę go, ni3 chce to nie ma sensu stawiać na ten szrot.

0

@krzyrzak69 może i pójdzie bo napewno nie,, pujdzie,,

0

@PlsNotAtletico a 100-150 mln to mało? Bez przesady, piszesz jakbyś obracał takimi pieniędzmi na codzien.

1

@Matte34 masz Ty myślenie, oddajmy jednego z niewielu dobrych zawodników z którym można walczyć o jakieś tytuły, do tego z charakterem, sercem i pokora. A o sytuację się nie martw, to są pieniądze jakich np. Ja, a napewno i Ty nie ogarniesz nawet pewnie pod takim kątem ile takie miliony mogą miejsca zajmować. Są tam od tego mądre głowy i uwierz napewno nie dojdzie do takiej sytuacji że marka taka jak Barca zbankrutuje.

1

@Tatazolwinia dobrze ze się chociaż przyznajesz.

Zobacz wszystkie

72

Może nie ma wielkiego nazwiska w gronie światowych trenerów, ale pierwszy raz od dawna czytając wywiad z trenerem Barcy miałem ciary, ,,żeby wygrywać, trzeba grać dobrze,,mam nadzieję, że wróci radość z oglądania Barcy, że znowu będę oglądał mecze z zacieszem na buzi. Visca El Barca.

71

Przed przyjściem Komena większość z was, nas pisała, że to okres budowania drużyny, że ta drużyna potrzebuje sezonu, dwóch żeby zaczęło to funkcjonować, że teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość ważne że będą zmiany, że mamy wreszcie trenera z wizja i pomysłem. Teraz po każdym przegranym meczu tutaj jest pocisk fachowców, a to Pedri zaczął grać słabiej i nie równo, a to Trincao to się już do niczego nie nadaje, a Messi to już wogole zaraz zacznal pisać że to przez niego koronawirus jest na świecie. Masakra wymaga się od 17,latkow żeby co mecz strzelali i asystowali, od Messiego żeby z każdego wolnego strzelał bramkę,, co mecz miał 5 asyst i ze 2 bramki. Spokojnie Rzymu odrazu nie zbudowano, będzie dobrze, trzeba czasu.

67

Semedo ostatnie mecze kozak ale dziś to profesor

63

Rakitic wygrał pierwszy skład na cały sezon. :)

43

Busi dziś koncert zagrał, bezbłędnie.