O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie 732
  • Liczba komentarzy 1492
  • Polecenia 2551

Komentarze

17

United liczę na was

0

@dr_blumental wejdzie w Lizbonie w meczu, to po meczu zobaczysz artykuł, Dembele zakończył mecz z urazem........., kto się jeszcze ludzi że z niego coś będzie jest naiwny poprostu. Nie był, nie jest i nie będzie crackiem, ani zawodnikiem od którego coś będzie zależeć, żaden z niego Crack, tylko przereklamowany i najbardziej przepłacony transfer w historii Barca.

21

Zapowiada się taktyka na obronę Częstochowy. Jak wyjdziemy się bronić to dostaniemy piątkę i pojedziemy do domu.. Barco gdzie jesteś, wróć, bo oczy krwawią, serce płaczę. Będzie w środku Busi, Vidal, Rakitic, de Jong, na obronę za Semedo wstawi Roberto, z przodu Messi, Suarez i będzie tragediaaaaaaa dla oczu.

2

@FioletoweOczy no ja nie wiem, nie mam nic do Rakitica, ale karny, głupie faule, parę błędów, czy to taka dobra decyzja.

0

@VenoM nie to że mam coś do Grizu, on jest dobry tylko w Barca nie może się odnaleźć. Mój poprzedni komentarz odnosił się do tego że taki tok myślenia, że jak ktoś jest mistrzem świata to jest dobry, nie jest proporcjonalny.

Zobacz wszystkie

72

Może nie ma wielkiego nazwiska w gronie światowych trenerów, ale pierwszy raz od dawna czytając wywiad z trenerem Barcy miałem ciary, ,,żeby wygrywać, trzeba grać dobrze,,mam nadzieję, że wróci radość z oglądania Barcy, że znowu będę oglądał mecze z zacieszem na buzi. Visca El Barca.

67

Semedo ostatnie mecze kozak ale dziś to profesor

63

Rakitic wygrał pierwszy skład na cały sezon. :)

37

Ja pier..... Riqui na trybunach, masakra, szkoda będą łzy lecieć, ale dobrze chyba by było dostać baty dziś i w meczu o 3 miejsce jeżeli jest grany wogole, tylko tak z 5:0 i może beton wyleci. Lepiej upokorzyc się teraz niz potem w LM.

36

I teraz Ci co tak narzekają na El Pistolero, zobaczą czym jest jego brak.