O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 343
  • Polecenia 600

Komentarze

6

„Leo, dobrze Cię widzieć, zapomniałem ostatnio zapytać czy nie chciałbyś pograć u nas za friko?”

0

Mecz wygrany bez stylu, co z tego, "na c**j drążyć temat" ( cyt @HarveySpecter ).

Nie było posiadania? "Z tym składem się nie dało" ( cyt @catalanian09 )

Jak Koeman był, to nie pasowała retoryka i styl gry, nawet jeśli trafiło się ślepej kurze ziarno i wygrała mecz. A jak nagle są zwycięstwa, to nie dość, że ta hejtowana retoryka wraca jako uzasadnienie, to jeszcze nagle i zgubiony styl nie jest problemem.

Weźcie się zdecydujcie.

0

@Sau_Ron masz rację, żeby wymagać strzelania setek. Nie masz racji gdy twierdzisz że jest ich tak dużo (w końcu umiesz przywołać tylko dwie a reszta jest „oczywista” - dowód przez aksjomat).

Chciałem Cię tylko naprowadzić na to co było powiedziane w wywiadzie. Jeśli masz inne zdanie niż Xavi i większy problem widzisz w skuteczności to spoko, ale dalej to przekonuj proszę jego a nie mnie.

2

@Sau_Ron nie zrozumiałeś zatem, przywaliłeś się do pamiętnych „setek” obrońcy i pomocnika, a Xavi mówi o tym co widzi co kilkanaście minut na boisku: o podaniu do tylu zamiast wejściu w pole karne jak w masło, stąd ta niewielka liczba oddawanych strzałów w ogóle. Gdzieś między słowami czuję, że widzi jak Depay nie dogaduje się z pomocnikami - nie biegnie do piłki albo nie wybiega w tempo (często to pomocnik holuje piłkę za długo, nie zawsze to wina Depaya)

3

„przy tej kadrze można się było tego spodziewać.”

Oho, zaleciało Koemanem ;).

Zobacz wszystkie

74

Brzydki, bezsensowny felieton. Jak można w ogóle pisać o upadku, gdy Messi i strzelał gole i ciągnął drużynę. Winny sytuacji jest jeden - Bartomeu. A gdyby nie COVID, to 10 czerwca Messiego by nie było, bez całej tej szopki.

29

Dwóch de Jongów, dwóch Ronaldów, to teraz jeszcze dwóch Demirów. Chyba robią to specjalnie ;p

27

Na poziomie sportowym jeśli tak faktycznie było - ok, decyzja trenera, ma prawo do swojej oceny, po to jest.

Ale dlaczego Pjanić nigdy nie usłyszał tego, co jest napisane w tym artykule? Każdy mniej lub bardziej ogarnięty człowiek na stanowisku kierowniczym wie, że z ludźmi się rozmawia, nawet jeśli to mają być trudne rozmowy. Dla mnie Koeman mógł zachować się tu bardziej profesjonalnie i… po ludzku. A tak wyszedł na obrażalskiego gbura.

23

Moim zdaniem to jest niefortunne tłumaczenie. W tym wypadku "personalidad" to nie tyle osobowość, ile "ważna figura", "znaczenie w klubie" itd. Zresztą, po polsku też można powiedzieć o "ważnej osobistości", w obu językach punkt wyjścia jest ten sam - osoba (persona).

19

Cóż, zawsze to lepiej niż Mino Raiola :)

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?