O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi , Iniesta ,Puyol ,Ronaldinho , Eto'o,
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2004 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 2118
  • Liczba komentarzy 293
  • Polecenia 817

Komentarze

0

https://www.youtube.com/watch?v=TVicxQBl1ns polecam posłuchać i się zastanowić nad tym co się stało.

0

Nie.. tylko nie to.... Boże drogi... ja pier.... oby to nie była prawda.... :(

0

Byłem zwolennikiem Setiena na rzecz Valverde ale tylko dlatego że wprowadzi coś zupełnie nowego i nietypowego w grze naszego zespołu. Na ten moment gra drużyny nie zanotowała żadnego progresu i to widać szczególnie na tle silnego rywala.. niestety ale tiki taka musi się rozwijać a od czasów Enrique ( a może nawet od I sezon Valverde, który wg mnie powinien się skończyć trypletem, ale wiemy jak było) nie było trenera, który w jakiś sposób chce zrewolucjonizować grę Barcy i połączyć coś nowego z tradycyjnym stylem gry Barcy. Ja wiem, ze Setien dostał drużynę taka jaka jest, nie kupił zawodników takich jakich chciał, nie przeprowadził okresu przygotowawczego(co widać na przykładzie samego biegania zawodników na tle silnych drużyn, który jest katastrofalny!) ale oprócz powrotu do starych czasów czyli 80% posiadania piłki i podawania sobie w poprzek nic konkretnego nie wprowadził żeby zaskoczyć rywala. Niestety jak tak dalej pójdzie będzie to kolejny sezon stracony i nie tylko dla nas jako kibiców, ale dla samego Messiego.

4

Patrząc na dotychczasowe mecze z Setienem, nie widzę tak naprawdę poprawy w grze w naszym zespole. Ja wiem ze przejął zespół w środku sezonu i to wymaga pewnego czasu ogrania i zrozumienia nowych schematow ale ja nie widzę nawet czegos nowego w grze naszego zespołu co mogłoby zaskakiwać rywala.

1

No w końcu ktoś powiedział konkretnie to co jest widoczne od kilku lat !

Zobacz wszystkie

54

Tego właśnie mi brakowało, dążenie do perfekcji. Takiego trenera Barcelona potrzebuje, który nawet po wygraniu 5:0 wciąż uważa, że jest coś do poprawy! Eh.. pamiętam takiego trenera co miał podobnie. To dobry prognostyk! Dawaj Quique !!

36

W BVB nie miał problemów a tu nagle są ? Czy to was nie zastanawia ? I to nie dotyczy tylko Dembele ale całego zespołu!

31

Marlon musi zostać ! Po co wydawać pieniądze na obrońce któy musi zaaklimatyzować cały sezon skoro mamy perełkę który imponuje spokojem i opanowaniem jak nasz Umtiti ?

31

Dasz radę chłopie ! Masz papiery do gry w Barcelonie ! Nie patrz na hejterow tylko graj swoje !!

26

jak dla mnie symbol Blaugrany i La Masii !

Media

Liga typerów

1 lefreux 78 pkt
2 Tridente2015 75 pkt
3 maryjan240282 73 pkt
4 mario1966 71 pkt
5 KingLeonidas 70 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?