O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 833
  • Liczba komentarzy 55
  • Polecenia 61

Komentarze

0

@ściah Zakładam, że tak. Mogę się mylić. Tak czy inaczej branie domysłów za oczywistosci nie jest najlepszym wyznacznikiem profesjonalnego dziennikarstwa. Moje zdanie, to tylko moje zdanie.

0

@ściah No tak, jak zwykle zrozumiałeś. Ciesze się, że masz opinie na temat koloru trawy. Nie biegają tam czasem mali Ernesto Valverdovie, podcinajac święte źdzbła cruyfijskiej filozofii? XD

2

Bogowie.. . Człowieku, interpretowane wypowiedzi może zostaw. Innym. Można wyciągać wnioski, ale trzeba je wyciągać na podstawie składnych analiz, takie coś jest zwykłym wróżeniem z fusów. W najlepszym wypadku. W najgorszym raczej wyrachowanym podciaganiem argumentów pod swoją, gotowa tezę. Abstrahując już od dyskusji o przyczynie problemów Barcelony.

1

To mógłby być następny trener Barcy. Jestem bardzo ciekaw, jak by sobie poradził.

2

Brawo za kreatywność przy doborze grafiki. Żartuję. Ktoś się powinien dobrze zastanowić nad sobą.

Zobacz wszystkie

8

Moi drodzy komentując, jesteście niscy i żałośni.

7

To już przestaje być śmieszne...

6

Mam nadzieję, ze żartujesz.

4

Za Guardioli bywało podobnie, pamięć jest krótka. A The Reds to trochę inna historia i racja, że to duża zasługa Kloppa i jego metod prowadzenia grupy. Ale w kadrze Barcelony są sami profesjonaliści, twierdzisz, że nie można od nich oczekiwać czegoś tak podstawowego, jak zaangażowanie? Gdzie tu wina trenera, że 9 na 11 zawodników się osrywa przed meczem, w którym mają trzybramkową zaliczkę? No weź, trochę żal.

4

@barteq Nie, nie będą. Myślę, że to bardziej kwestia, o co ich zapytają :)