O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik XAVI
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od ok. 1997 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 2555
  • Liczba komentarzy 1063
  • Polecenia 874

Komentarze

0

@AxelF To nie są kibice. Dla niewiedzy mogę przytoczyć synonim kibica!

3

Kibice czekali na taką decyzję! Jest moc i jest człowieczeństwo!

0

Ciekawe, że tyle osób wybiera Semedo. Na Barcelonę jest to przeciętny prawy defensor, podkreślam na Barcelonę. Wydaje się, że już lepszy nie będzie, a zapewnia nam i sobie mało liczb, za mało. Wyobraźmy sobie, że Messi wypada i na co wtedy stawiamy albo, że Alba straci liczby (będąc czynnym piłkarzem). Na pewno nie na zrównoważoną ofensywną grę bokami. Jak choćby fenomen Liverpoolu :)

0

@Galford Stawiam, że Akieme nie dotrwa do sezonu 2022.

1

@th@les Emerson, nazywa się :) I jest to piłkarz prawej strony boiska. Na chwilę obecną ciężko byłoby przebić się przez przeróżnie grającego Semedo ale już za rok może, to być kozak. A co do Firpo, to gra bez żadnego polotu i bez sensu w sumie. Wygląda jakby tylko awaryjnie występował na lewej stronie.

Zobacz wszystkie

56

Bardzo bym chciał jeszcze jeden sezon Xaviego...

35

Jak w ogóle może taka decyzja zapaść u władz. Bądź teraz młodym piłkarzem Barcelony i wierz w swoją szansę. Po takich słowach może odechcieć się grać młodym. Ja cierpliwie czekam na czasy Xaviego, Iniesty czy Pique u sterów. Oni widzieli i zdobyli tyle, że majtki się nie zatrzęsą przed jakimś prezesem czy kimkolwiek tam. Taki mam kierunek.

25

Szczerze, jak Barcelona wygra choć mistrzostwo kraju, to będę bardzo szczęśliwy.

24

Kolejny dobry transfer Realu. A my jesteśmy napaleni drugi rok na Williama, który ma 30 lat.

24

Transfer Neymara oznaczałby przedłużenie panującego chaosu w kadrze. Zaczynamy działać jak Real, bo nazwiska grają główne role. Potrzebujemy Lautaro. Mamy Fatiego, to po co nam Neymar.