6

@Senstin jak nie ma dzieci i jesteś młody to szukaj dalej. Szkoda życia marnować.

1

@FcBarce dokładnie. Zawodnicy Barcy w klubie są bez formy, a w reprezentacjach czołowi zawodnicy. Gdzie leży problem? ;)

3

@Emhyr pierwszy raz od dłuższego czasu czułem radość oglądając Barcę. Taką prawdziwą, że aż łezka się w oku zakręciła po bramce Ansu.

0

Araujo w ataku i możemy grać.

0

Obecnie chyba tylko Araujo z naszego składu miałby pewne miejsce w podstawowym składzie topowych drużyn. I MATS z Depayem w zależności od drużyny.

2

Cou, Gavi, Demir i Balde od pierwszej minuty

4

Rok temu pokazywany jako przyszłość Barcy, a tutaj jeszcze gniecie się w Juvenilu? Myślałem, że będzie już regularnie kopał w Barcy B.

1

@Bykunn Przez rekiny.

0

@raben24 potomstwo fajna sprawa!

6

Jeśli złote pokolenie sprosta wymaganiom to zaczekaj kilka sezonów i Hiszpania z Barcą wrócą na swoje miejsce.

1

@Persyfl trochę odleciałeś

0

@Commandement odleciałeś

0

@barteq 1 - szkoda, że się nie zastanawiali.
2 - fazy badań szczepionki to nie kolejno starsi, dzieci i kobiety w ciąży.
3 - jaki rząd by nie był - PO, PIS, PSL, SLD to byłoby to samo. Niby doradzają eksperci, którzy niby są niezależni. Rząd "delikatnie" nakłania do szczepień, jednocześnie organizuje loterię za grube mln, a nie bierze odpowiedzialności za NOPy i nie edukuje, że jakiekolwiek powikłania powinny być zgłaszane.

0

@wyjasniecie płacą wam za promowanie tego gówna?

1

@VamosRakieta przykre. W przypadku c19 mamy historię szczepień w pigułce. To co kiedyś zmieniało się latami teraz mamy w ciągu miesięcy/tygodni/dni. Już tłumaczę. Info. dla ludu:
- jedna szczepionka całkowicie chroni przed chorobą i jej transmisją
- jednak potrzebna dawka przypominająca
- jednak potrzebne jest więcej dawek, bo inaczej nie chroni
- nie chroni przed roznoszeniem
- nie chroni przed zachorowaniem
- chroni przed ewentualnym ciężkim przebiegiem choroby
- może nie chronić wgl, ponieważ skuteczność zależna jest od wielu czynników (wiek, stan zdrowia itd.)

Lata sterowania społeczeństwem przez edukację i media spowodowały, że ludzie wierzą jak w bożka w cos, czego kolejnym etapem tłumaczenia jest - szczepionki może chronią, może nie, ale nie zaszkodzi wziąć.

0

@against_modern_football lepiej tego ująć nie można

1

@olek10 dokładnie. Zdjęcie na fb i teksty o chipach tak jakby id..ci myśleli, że to jest powód. Celowa akcja promocyjna na początku pandemii zdała egzamin. Dramat

3

@MaziFCB też jestem za tym, żeby niektóre osoby piszące wciąż o polityce i szczepionkach, czy to za czy przeciw były co jakiś czas banowane. Jednak używając określenia foliarze na osoby, które z różnych względów nie chcą się szczepić to jest totalna ignorancja z Twojej strony. Tak samo jak nazywanie ich antyszczepionkowcami. Antyszcz. najczęściej zostają osoby, których bliscy, (najczęściej dzieci), bądź oni sami zostali poszkodowani przez szczepienia obowiązkowe. Zgłębili temat i mają swoje zdanie. Natomiast nie nazywaj kogoś kto nie chce się szczepić na c19 anty., ponieważ nie nazywales tak chociażby 35 mln osób, które co roku nie szczepiły się na grypę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@chosenone chyba nie za bardzo wiesz o czym piszesz. Jeśli popierasz segregowanie ludzi i zamykanie restauracji dla nieszczepionych to już mózg masz sprany i to konkretnie.

0

@macio_944 nawet nie otwieram, bo wklejony cytat zaorał cały artykuł.
Pozdro dla kumatych.

0

@dadan1990 przede wszystkim zadaj sobie pytanie - "po co"?
Jeśli znajdziesz sensowną odpowiedź to się szczep. Nie chce mi się rozpisywać więcej, bo zaraz zaczną mnie "szurować" i będę musiał odpisywać, czytać te (w większości) brednie i tracić cenny czas. Jak chcesz to na priv mogę Ci streścić MOJE za i przeciw.
Pozdro.

15

Prawdopodobnie zmarnowany został jeden z największych młodych talentów.

0

@mikokarla dawno nie grałem i zastanawiam się nad jakimś typem za kilka ????. Myślicie, że handi -2,5 wejdzie?

0

Pewnie mógłby dodać - "nikt nie sądził, że może zagrać w pierwszej drużynie. Wielu było przed nim". A tu ku zaskoczeniu wszystkich, przez kontuzje Mingueza wykorzystuje swoją szansę.

1

Brawo. I to będzie idealny poziom dla Barcy B. Dziwne, że Hiszpania tak długo miała podział trzeciej ligi na 4 grupy.

0

@Persyfl mniej więcej odpowiedział Ci @ef
Zapomniałeś dodać antysemitów ????

0

@/R więc jaka teoria spiskowa weźmie się z tego, że Barca nie będzie się ogłaszała klubem np. antyfaszystowskim?
Zresztą widzę, że łyknąłeś ostatnio coraz modniejsze pojęcie "teorie spiskowe" określające wszystko co jest niezgodne z głównym nurtem. Oczywiście nie mam na myśli płaskiej ziemi i reptilian, tylko bardziej przyziemne sprawy.

6

@Wilczeq trzeba ogłosić, bo do tej pory Barca promowała rasizm, homofobię i faszyzm...
Dramat. Jak mnie irytuje jak wszędzie się dorabia ideologię i, że trzeba podkreślać coś co jest oczywiste. Świat dla debili...

0

Media