0

@purtas ile razy trzeba powtarzać, że Pjanic tylko na papierze tyle kosztował, to jest kreatywna księgowość. Arthur też 70 mln nie kosztował. To jest wymiana zawodników. Coś jak Baca zamienił jednego psa za milion na dwa koty po 500 tys.

0

@Tomek54321 to chyba nie do mnie pytanie. Ja to wiem. Pep trafił na magicznych grajków z naszej szkółki, ale oni już byli w pełni ukształtowani, "zbierali minuty" przed jego przyjściem przez 5-8 lat, Xavi, Iniesta, Leo to nie są odkrycia Pepa. Ale nie chcę mu też umniejszać, z Busquetsem miał odwagę, sadzając Yaya na ławie - pamiętam te czasy i oburzenie kibiców, bo Yaya był wtedy w swoim prime time.

0

@monsterrize @Lucassito a ilu tych zawodników ze szkółki wprowadził do drużyny Pep przez 4 lata? Odpowiadam: W sumie to było 5 zawodników: Busquets, Jeffren, Fontas, Cuenca, Thiago. Od biedy można dorzucić Pedro, który przeszedł pół roku wcześniej.

0

@HubertMlody możesz podać kilka przykładów, jakie pytania ty byś zadał? pytam bez spiny, tak po prostu jestem ciekaw.

0

@Pyziol oświecę cię, bo może o tym nie wiesz, że w każdym klubie piłkarskim są kontuzje, w każdym.

0

@Qaz123 pracodawca nie ma (na szczęście) nic do powiedzenia w kwestii leczenia pracownika, może tylko sugerować. Twoje ciało, twoja decyzja.

2

@Tomek54321 ale Leo w zeszłym roku w momencie zakończenia sezonu laliga miał jeszcze 31 lat. Najstarszym zdobywcą ZB może się już stać w tym sezonie przez niecodzienny kalendarz, liga skończy się jak Leo już będzie miał 33 lata.

12

@Scross realne szanse miał tylko w sezonie 17/18 gdy Leo prześcignął go o 4 bramki, w innych sezonach nie miał szans, bo odstawał od zdobywcy na minimum 7 bramek

0

@lukas10 ale dla klubu to nie jest idealna pora, na stadion przyjdzie dużo mniej rodzin z dziećmi

1

41-32,5=8,5
to ta kwota 8,5 mln jest kosztem amortyzacji a nie 32,5 mln. Skoro sprzedali go za 40 mln, to zarobili na nim 7,5 mln a nie 9,5 mln. No i wisienką na torcie jest ten "Malcolm"

0

@Avatarr "humilacją"? Moje oczy krwawią.

0

On w tym wywiadzie nic nie mówi o wzięciu wyniku w ciemno, tylko, że dzisiaj tak samo jak grając w Ajax chętnie podpisałby się pod takim samym wynikiem 4:1, a nawet można to przetłumaczyć, że chciałby się do takiego wyniku przyczynić, tak jak wtedy “aquel partido fue muy especial, porque acababa de firmar por el Ahora firmaría otro 1-4”.

0

@Chwytliwy przecież to typowy zwrot w tym przypadku, co w nim takiego nadzwyczajnego?

0

@krisdm *Afellaya

2

Autor felietonu chciał się ogrzać przy Fatim jak Bartomeu.

2

Czy to znaczy, że wcześniej nie było treningów w dniu meczu? Bo skoro były, to chyba obowiązkowe dla wszystkich a nie tylko dla powołanych na mecz. A jeśli nie było, to zrozumiałe, że skład podawali dzień wcześniej.

1

@AdrianBarca i co w tym dziwnego? przecież nie odejdzie za czapkę gruszek. skoro klub go zwalnia, to musi bólić kasę tak jak zostało uzgodnione w umowie.

8

@dge21 bo inter by cisnął do ostatniej sekundy, a po bramce Fatiego stracili nadzieję na 3 punkty.

16

"Dembélé (...) nie wbiegał w wolną strefę zbyt często. (...) Chciał piłkę do nogi, a nie na dobieg. W drugiej połowie było lepiej,"
"Atlético ma piłkarzy, którzy po odzyskaniu piłki od razu zagrywają na wolne pole. Griezmann szukał wolnej przestrzeni w każdej takiej sytuacji. My gramy trochę inaczej"

Dembele chce piłkę do nogi - źle. Griezmann chce piłkę na dobiegnięcie - źle. Śmiechłem.

1

Ta pani zajmuje się dietą piłkarzy Barcy od 9 lat i chwali sie przypadkiem Messiego, a przecież jemu się poprawiło dopiero po tym, jak dietę ustawił mu jakiś włoski specjalista. Hmm..

0

@bixmix ilu buków tyle regulaminów, a ty nie podałes buka

2

@Patry10 żaden błąd w tłumaczeniu, na el mundo es też jest podana taka kwota

1

@Jeydy wykup dazn.com , pierwszy miesiąc za darmo, później zrezygnujesz jeśli nie jesteś tam na stałe

0

To było 23 listopada 2002 i to był drugi mecz Figo. Przydałoby się zmienić po 15 godzinach, trochę wstyd. Nie wierzę, że to Cadena Ser podała błędną datę.

0

@RosjaninBut jeśli wybierze kasę to na pewno nie w Miami. MLS słabo płaci

3

@dawinho80 w wywiadzie, który masz jako news główny mówi "- Ja nie mogę już tego zrobić, więc nie ma sensu mnie o to pytać. Statut jest jasny, tylko dwie kadencje. Myślę, że to dobrze, że tak jest." A pismaki wyrywają zdania z kontekstu, żeby nawet z takiej oczywistości zrobić sensację


1

@antymadrista1 a ten najwierniejszy zawodnik dogaduje się na boku z Juve, które w zamian oferuje przeciętniaka Emre Cana (który jak się okazuje teraz, nie dostał nawet powołania do LM od swojego trenera). Każdy dba o swój interes, nic nie jest czarno białe w tym biznesie

0

@ForcaMilosz jego przeszłość nie jest zbyt zawiła - od 10 lat grał dla West Bromwich Albion. Co do kasy, to Prezes Baggies ma ucisk na portfel, bo montuje nowe bramy antyterrorystyczne na stadionie ;)

0

@pax piszesz o tym tak pewnie, jakbyś miał wgląd w umowę. to ja zapytam, skoro tzw. " premia" za przedłużenie umowy, miała być rozbita na lata wypełnienia kontraktu, to po co taki dodatkowy punkt w umowie. mogli przecież po prostu w umowie o te uśrednione kwoty zwiększyć jego pensję podstawową. bo jaka różnica czy w umowie jest napisane np. 20 mln pensji + 5 mln premii rocznie czy po prostu 25 mln pensji rocznie.

2

@liberoFCB dałem Ci plusa bo też tak sobie pomyślałem, ale prawda leży gdzieś po środku. De Jong na pivocie musi nauczyć się dynamiki gry, czyli nie tylko szybko do przodu, bo nadziewamy się na kontry, ta pozycja jest najbardziej odpowiedzialna w naszej drużynie i nie wybacza błędów

Media