1

@KrystianR Pique się nie podporządkuje? Pique to najbardziej inteligentny z naszych zawodników. W sumie to już coś pomiędzy piłkarzem a prezesem klubu. Sam mówił, ze kariere zakończy w FCB, a zakończy wtedy, gdy nie będzie podstawowym zawodnikiem. kto jak kto, ale on fochów nie będzie stroił.

1

@sokot Lenglet i Mats jeszcze czyli 4 defensywnych

0

@Khajio podniesiona noga oznacza, że podczas wślizgu podeszwa stopy nie jest skierowana w dół tylko do przodu. sklejoną z murawą to on miał łydk/kostkę a korkami jechał dalej do przodu


8

@david89 real to dla szejków nawet krzyż z herbu usunął

11

@creativeopinion tak, bo szejk chciał się tylko napić kawy z Laportą. oni chcieli ubić jakiś biznes a Laporta nie miał na to ochoty i właśnie jakby tam pojechał to by było, ze szejki go potraktowały jak dziewczynę na telefon. ogarnij się.

0

@Pawelec7 słuszne czerwo, wjazd wyprostowaną podniesioną nogą. dobrze, że ten typ podskoczył bo by miał po sezonie (swoją drogą niezły pajac z niego)

0

@Worny widać rękę trenera

0

@Herbert nie wiem czy to dobry trop - w sumie nie jest raczej zabronione sprzedać zawodnika w lecie i odkupić go w zimie

0

Sergio Garcia - akurat gęby tego pana to nie chciałbym oglądać w naszym klubie

1

"jednogłośnie przyjęła sprawozdanie"

"europosłowie przegłosowali 29 głosami za, przy jednym głosie przeciw i jednym wstrzymującym się"

tia...


6

@KrwawiaceoczyVEB stadion na Montjuic mieści 55tys, wiadomo, że najbardziej oddalone od boiska są miejsca za bramką, powiedzmy, ze to jest jakieś 20tys. Laporta chce grać na stadionie z 40tys miejsc. Zauważ, że na Estadi Cruyff jest tylko 6 tys miejsc. musieliby zbudować trybuny tymczasowe za aktualnymi trybunami, czyli też oddaleno od boiska, pewnie by poszli trochę bardziej pionowo w górę, ale to nadal nie będą idealne warunki do oglądania meczu.

0

@Proxi czytałem oryginał na mundo, i tam nic takiego nie było, tak to jest z "tłumaczeniami"

1

@Proxi nic takiego tam nie widzę, podrzucisz linka?

0

@Azi sorry ale odechciewa się "dyskusji" z takimi użytkownikami. pozdro i bez odbioru.

0

@Azi jeszcze raz odsyłam do mojego komentarza powyżej> negocjacje, czyli porozumienie dwóch stron. to nie jest tak, że Laporta mówi "sytuacja finansowa jest zła, musicie zejść z pensji" a przedstawiciel Cou czy Neto mówi "ok, nie ma problemu". zauważ, ze nawet z kapitanami, wychowankami trwało to miesiącami. najszybciej poszło chyba z Pique i przypuszczam, że dogadał się na jakieś bonusy w przyszłości dla jego firm - jakaś wspólna współpraca, promocja jego firmy multimedialnej, a może jakies profity dla jego klubu z Andorry - współpraca szkółek itp, Pique to specjalny przypadek. Busquets zakończy karierę w klubie i jest bardzo z nim związany, może dogadali się na późniejszą współpracę - jako trener młodzików albo jakieś inne stanowisko - skoro Cruyff, Kluivert czy Deco zarabiają (zarabiali) pracując dla FCB, to dlaczego Busi nie może? Następni to Alba i SR - tutaj przypuszczam, że w przypadku pierwszego doszło do odroczenia pensji w czasie (kontrakt jeszcze przez trzy lata więc jest bufor do takiego manewru) a w przypadku drugiego nadal jeszcze nie ma potwierdzenia, ale była mowa o tym, że obniżenie pensji oznacza przedłużenie kontraktu, czyli defakto też odroczenie pensji w czasie... i teraz wracamy do Coutinho i Neto - jakie warianty z tych wymienionych powyżej można zastosować do nich w obecnej chwili? Oni są w sumie nadal na wylocie, więc odroczenie pensji w czasie nie wchodzi w grę - nie powiesz im przecież obniżcie pensję w tym roku, a w przyszłym jak sytuacja będzie lepsza dostaniecie wyrównanie, skoro oni wiedzą, że w każdym okienku będa wystawiani do sprzedania i kto im to wtedy wyrówna?

1

@Azi renegocjowanie jak sam piszesz, oznacza zgodę dwóch stron - każdy musi coś dać od siebie i znaleźć kompromis. co miał negocjować Laporta z Neto w marcu, skoro w sumie to chcieli go sprzedać po sezonie? a Cou podobnie.

0

@NorbiTBOB jeszcze PSG jak PSG, coś tam znaczyli we fransuskiej piłce, cos tam zdobywali w latach 90ych, dwa razy mistrzostwo, kilka razy puchar krajowy, kilku fajnych grajków sie u nich przewinęło - R10, Anelka, Djorkaeff, Weah, Jay Jay Okocha... ale co powiedzieć o Man City, które przed przejęciem przez szejków ostatnie mistrzostwo zdobyli w latach 60ych (w sumie dwa w historii, to drugie przed II WŚ :)

0

Umtiti nie wyleczył kontuzji tylko ją "zaleczył". Jego kolano to tykająca bomba i jak zacznie grać to wcześniej czy póxniej się posypie i przez rok będzie znowu u szamana. Barca nie wpuszczając go na boisko ma jeszcze jakąś nikłą szanse, że ktoś się na niego skusi bo aktualnie jest "zdrowy".

0

@JarekS W LM premiowane jest doświadczenie
Ja: Sheriff

0

@barcelonaLM a ilu tam gra Nadniestrzan? i juz odpowiadam na moje pytanie - dwóch w kadrze, żaden w dzisiejszym składzie

0

[Joan Poqui, Mundo Deportivo] Jakiej Benfiki oczekujesz – otwartej i atakującej czy zamkniętej?
[A Bola] Jakiej Benfiki oczekujecie – atakującej czy bardziej ostrożnej, cofniętej?

mogliby się trochę bardziej wysilić z pytaniami

1

@equwesta "To nawet byłoby uczciwe po dwóch latach uzyskać ponowny mandat wyborczy."
pół roku przed wyborami musieliby się skupić bardziej na kolejnej kampanii niz na ogarnianiu aktualnych spraw. później dymisja, wchodzi zarząd komisaryczny i robi swoje porzadki i chaos *było widać po ostatniej dymisji Barto. później na nowo zbieranie zabezpieczeń finansowych, a po wygraniu wyborów znowu zbieranie starego/nowego składu zarządu. to nie trwa tydzień, tylko kilka miesięcy. dla klubu to raczej nie jest dobre.

1

@Ronalwanderinho pojęcie o taktyce widzę że kuleje

0

@XTobiX brakuje ci wiedzy, hormony buzują

0

@Vintee
1. ile aktualnie mamy 10tek w składzie?
2. w 4:3:3 nie ma miejsca dla 10tki?

0

@MarioVeB! "Prawo Fifa jest nadrzedne"
prawo fifa to cos nowego dla mnie. co mówi to prawo fifa? xD

1

@MarioVeB! uefa może robić tak długo co chce, jak długo zamyka się to w ramach rozgrywek europejskich pod egidą uefa> puchary, ME itd. fifa nie ma nic do tego. dziwne, że interesując sie piłka nie ogarniasz podstaw

0

@Herbert praktycznie podlega, bo te dwie organizacje mają współdzielone interesy. ale prawnie nie podlega, bo to są dwie odzielne organizacje.

0

@MarioVeB! tylko jeśli chodzi o rozgrywki międzykontynentalne, czyli MŚ i eliminacje do nich

1

@MarioVeB! coś brakuje ci elementarnej wiedzy - uefa nie podlega pod fifę, to są dwie niezależne organizacje, reprezentacje krajowe nie podlegają pod fifę. to nie trzeba głęboko szukać tylko wystarczy poczytać wikipedie> fifa, uefa

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?