O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3601
  • Liczba komentarzy 1039
  • Polecenia 1519

Komentarze

0

@Proxi czytałem oryginał na mundo, i tam nic takiego nie było, tak to jest z "tłumaczeniami"

1

@Proxi nic takiego tam nie widzę, podrzucisz linka?

0

@Azi sorry ale odechciewa się "dyskusji" z takimi użytkownikami. pozdro i bez odbioru.

0

@Azi jeszcze raz odsyłam do mojego komentarza powyżej> negocjacje, czyli porozumienie dwóch stron. to nie jest tak, że Laporta mówi "sytuacja finansowa jest zła, musicie zejść z pensji" a przedstawiciel Cou czy Neto mówi "ok, nie ma problemu". zauważ, ze nawet z kapitanami, wychowankami trwało to miesiącami. najszybciej poszło chyba z Pique i przypuszczam, że dogadał się na jakieś bonusy w przyszłości dla jego firm - jakaś wspólna współpraca, promocja jego firmy multimedialnej, a może jakies profity dla jego klubu z Andorry - współpraca szkółek itp, Pique to specjalny przypadek. Busquets zakończy karierę w klubie i jest bardzo z nim związany, może dogadali się na późniejszą współpracę - jako trener młodzików albo jakieś inne stanowisko - skoro Cruyff, Kluivert czy Deco zarabiają (zarabiali) pracując dla FCB, to dlaczego Busi nie może? Następni to Alba i SR - tutaj przypuszczam, że w przypadku pierwszego doszło do odroczenia pensji w czasie (kontrakt jeszcze przez trzy lata więc jest bufor do takiego manewru) a w przypadku drugiego nadal jeszcze nie ma potwierdzenia, ale była mowa o tym, że obniżenie pensji oznacza przedłużenie kontraktu, czyli defakto też odroczenie pensji w czasie... i teraz wracamy do Coutinho i Neto - jakie warianty z tych wymienionych powyżej można zastosować do nich w obecnej chwili? Oni są w sumie nadal na wylocie, więc odroczenie pensji w czasie nie wchodzi w grę - nie powiesz im przecież obniżcie pensję w tym roku, a w przyszłym jak sytuacja będzie lepsza dostaniecie wyrównanie, skoro oni wiedzą, że w każdym okienku będa wystawiani do sprzedania i kto im to wtedy wyrówna?

1

@Azi renegocjowanie jak sam piszesz, oznacza zgodę dwóch stron - każdy musi coś dać od siebie i znaleźć kompromis. co miał negocjować Laporta z Neto w marcu, skoro w sumie to chcieli go sprzedać po sezonie? a Cou podobnie.

Zobacz wszystkie

70

Nie ma żadnych tatuaży, w mediach nie słychać o jego ślubie ani czy wogóle ma jakąś dziewczynę i czy ma przynajmniej duży biust albo ile w biodrach, nie reklamuje żadnego szamponu ani żadnych majtek, a jesli reklamuje to jakieś tylko regionalne produkty z katalońskiej biedronki, jego fryzjer jest nudziarzem i nie proponuje mu żadnego irokeza na ważne mecze, nie zaadoptował żadnego dziecka z Afryki, nie pobił nigdy żadnego paparazzi, jeździ zawsze z dozwolona prędkością, nie nagrywa pornosów z kolegami... więc ja się pytam, jak może go ktoś wogóle w tej UEFA zauważyć?? wszystko wina Busiego.

69

Ronald, witamy w FC Barcelona!, ciekawe czy prędzej osiwiejesz jak LE czy wyłysiejesz jak Pep. Setien się zabezpieczył, osiwiał zanim tutaj przyszedł.

45

Podkreślam, real nie lubi rozmawiać o sędziach.

39

Wstyd żeby taki serwis jak FCBarca.com wprowadzał w mobilnej wersji strony reklamy i metody ich wyświetlania znane mi do tej pory wyłącznie ze stron podejrzanego pochodzenia. Reklamy otwierają nowe zakładki, wibrują, nie da się ich wyłączyć ani cofnąć. To chyba nie przystoi.

27

Takiego mema właśnie popełniłem

https://i.imgflip.com/5k0rr5.jpg