O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3519
  • Liczba komentarzy 898
  • Polecenia 1350

Komentarze

0

@JarekS w żadnym miejscu tego wywiadu nie da się wywnioskować, ze facet jest bezpośredni i empatyczny. Leje wodę, i zero konkretów.

0

@JarekS pisałeś, że wpadł trenerom w oko, jak już był ogłoszony jego transfer do nas. Tak wiem, ze znasz się na piłce młodziezowej, gdzie ty już nie pracowałeś, Anglia , Francja..
Mitoman z ciebie, i nie zabronisz mi komentować twoich wpisów.

1

@Herbert "Nie zawsze daje się dosłowny cytat." w takim przypadku nie używa się znaków cudzysłowia "", które przyjęło się, jako oznaczenie cytowanego tekstu 1x1

1

@tomekjd Messi raczej nie poczeka do ostatniego dnia okienka

0

@Kengo Sądzę że @JarekS do takich osób należy.

albo ci się tak wydaje

Zobacz wszystkie

70

Nie ma żadnych tatuaży, w mediach nie słychać o jego ślubie ani czy wogóle ma jakąś dziewczynę i czy ma przynajmniej duży biust albo ile w biodrach, nie reklamuje żadnego szamponu ani żadnych majtek, a jesli reklamuje to jakieś tylko regionalne produkty z katalońskiej biedronki, jego fryzjer jest nudziarzem i nie proponuje mu żadnego irokeza na ważne mecze, nie zaadoptował żadnego dziecka z Afryki, nie pobił nigdy żadnego paparazzi, jeździ zawsze z dozwolona prędkością, nie nagrywa pornosów z kolegami... więc ja się pytam, jak może go ktoś wogóle w tej UEFA zauważyć?? wszystko wina Busiego.

69

Ronald, witamy w FC Barcelona!, ciekawe czy prędzej osiwiejesz jak LE czy wyłysiejesz jak Pep. Setien się zabezpieczył, osiwiał zanim tutaj przyszedł.

45

Podkreślam, real nie lubi rozmawiać o sędziach.

39

Wstyd żeby taki serwis jak FCBarca.com wprowadzał w mobilnej wersji strony reklamy i metody ich wyświetlania znane mi do tej pory wyłącznie ze stron podejrzanego pochodzenia. Reklamy otwierają nowe zakładki, wibrują, nie da się ich wyłączyć ani cofnąć. To chyba nie przystoi.

25

@TR3YWAY wszystko głównie przez pensję. Jakby przeszedł do nas, to by dostał potrójną podwyżkę na start i później nie ma szans, żeby taką np. Sampdorię było stać dalej mu tyle płacić. Drabinka placowa w FCB to największy rak.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?