O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3101
  • Liczba komentarzy 502
  • Polecenia 863

Komentarze

0

@Pyziol oświecę cię, bo może o tym nie wiesz, że w każdym klubie piłkarskim są kontuzje, w każdym.

0

@Qaz123 pracodawca nie ma (na szczęście) nic do powiedzenia w kwestii leczenia pracownika, może tylko sugerować. Twoje ciało, twoja decyzja.

2

@Tomek54321 ale Leo w zeszłym roku w momencie zakończenia sezonu laliga miał jeszcze 31 lat. Najstarszym zdobywcą ZB może się już stać w tym sezonie przez niecodzienny kalendarz, liga skończy się jak Leo już będzie miał 33 lata.

12

@Scross realne szanse miał tylko w sezonie 17/18 gdy Leo prześcignął go o 4 bramki, w innych sezonach nie miał szans, bo odstawał od zdobywcy na minimum 7 bramek

0

@lukas10 ale dla klubu to nie jest idealna pora, na stadion przyjdzie dużo mniej rodzin z dziećmi

Zobacz wszystkie

70

Nie ma żadnych tatuaży, w mediach nie słychać o jego ślubie ani czy wogóle ma jakąś dziewczynę i czy ma przynajmniej duży biust albo ile w biodrach, nie reklamuje żadnego szamponu ani żadnych majtek, a jesli reklamuje to jakieś tylko regionalne produkty z katalońskiej biedronki, jego fryzjer jest nudziarzem i nie proponuje mu żadnego irokeza na ważne mecze, nie zaadoptował żadnego dziecka z Afryki, nie pobił nigdy żadnego paparazzi, jeździ zawsze z dozwolona prędkością, nie nagrywa pornosów z kolegami... więc ja się pytam, jak może go ktoś wogóle w tej UEFA zauważyć?? wszystko wina Busiego.

45

Podkreślam, real nie lubi rozmawiać o sędziach.

39

Wstyd żeby taki serwis jak FCBarca.com wprowadzał w mobilnej wersji strony reklamy i metody ich wyświetlania znane mi do tej pory wyłącznie ze stron podejrzanego pochodzenia. Reklamy otwierają nowe zakładki, wibrują, nie da się ich wyłączyć ani cofnąć. To chyba nie przystoi.

25

@TR3YWAY wszystko głównie przez pensję. Jakby przeszedł do nas, to by dostał potrójną podwyżkę na start i później nie ma szans, żeby taką np. Sampdorię było stać dalej mu tyle płacić. Drabinka placowa w FCB to największy rak.

24

...... WTF?? :D

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?