O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3697
  • Liczba komentarzy 1064
  • Polecenia 1560

Komentarze

1

@Joopiter zawodnik zarejestrowany w pierwszym zespole nie może grac w meczach rezerw. w drugą stronę to działa, pod warunkiem, że piłkarz jest U24

0

@Greenalley ale to Laporta podpisywał ten kontrakt

0

@Xonar i który z nich na pozycję Busquetsa?

0

@blablak tłumaczenie na szybko, za co powinniśmy być wdzięczni redakcji. a na spokojnie to> "¿Qué jugador del Madrid no quieres que juegue?" przetłumaczyłbym na krótko oddając sens pytania zadanego po hiszpańsku> "Którego zawodnika realu nie chciałbyś zobaczyć na murawie (w tym meczu)".

Zobacz wszystkie

70

Nie ma żadnych tatuaży, w mediach nie słychać o jego ślubie ani czy wogóle ma jakąś dziewczynę i czy ma przynajmniej duży biust albo ile w biodrach, nie reklamuje żadnego szamponu ani żadnych majtek, a jesli reklamuje to jakieś tylko regionalne produkty z katalońskiej biedronki, jego fryzjer jest nudziarzem i nie proponuje mu żadnego irokeza na ważne mecze, nie zaadoptował żadnego dziecka z Afryki, nie pobił nigdy żadnego paparazzi, jeździ zawsze z dozwolona prędkością, nie nagrywa pornosów z kolegami... więc ja się pytam, jak może go ktoś wogóle w tej UEFA zauważyć?? wszystko wina Busiego.

69

Ronald, witamy w FC Barcelona!, ciekawe czy prędzej osiwiejesz jak LE czy wyłysiejesz jak Pep. Setien się zabezpieczył, osiwiał zanim tutaj przyszedł.

45

Podkreślam, real nie lubi rozmawiać o sędziach.

39

Wstyd żeby taki serwis jak FCBarca.com wprowadzał w mobilnej wersji strony reklamy i metody ich wyświetlania znane mi do tej pory wyłącznie ze stron podejrzanego pochodzenia. Reklamy otwierają nowe zakładki, wibrują, nie da się ich wyłączyć ani cofnąć. To chyba nie przystoi.

27

Takiego mema właśnie popełniłem

https://i.imgflip.com/5k0rr5.jpg