O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3164
  • Liczba komentarzy 511
  • Polecenia 877

Komentarze

1

@Volley zawodnik nie może występować w lm w dwóch klubach w jednym sezonie. Dodatkowo czas zgłaszania zawodników do lm był w styczniu, dlatego Brightwait tez nie może w niej grać.

0

@wpjtasss33 Fati nie jest graczem podstawowego składu. Popatrz na skład sprzed kilku sezonów to znajdziesz mnóstwo słabszych od Firpo, wystarczy nie być gimbusem

0

@Imacc Messiego łatwo policzyć, zarobił w zeszłym sezonie około 40mln eur netto, czyli koszt dla klubu to 80mln eur. Przebywał na boisku 4 tys. minut. czyli każda minuta to 20 tys eur.

3

@Marcel99 Messi vs Boateng

7

Uzupełnię ciekawostką: Messi za ten sam okres ma 266 bramki i 132 asysty

Zobacz wszystkie

70

Nie ma żadnych tatuaży, w mediach nie słychać o jego ślubie ani czy wogóle ma jakąś dziewczynę i czy ma przynajmniej duży biust albo ile w biodrach, nie reklamuje żadnego szamponu ani żadnych majtek, a jesli reklamuje to jakieś tylko regionalne produkty z katalońskiej biedronki, jego fryzjer jest nudziarzem i nie proponuje mu żadnego irokeza na ważne mecze, nie zaadoptował żadnego dziecka z Afryki, nie pobił nigdy żadnego paparazzi, jeździ zawsze z dozwolona prędkością, nie nagrywa pornosów z kolegami... więc ja się pytam, jak może go ktoś wogóle w tej UEFA zauważyć?? wszystko wina Busiego.

45

Podkreślam, real nie lubi rozmawiać o sędziach.

39

Wstyd żeby taki serwis jak FCBarca.com wprowadzał w mobilnej wersji strony reklamy i metody ich wyświetlania znane mi do tej pory wyłącznie ze stron podejrzanego pochodzenia. Reklamy otwierają nowe zakładki, wibrują, nie da się ich wyłączyć ani cofnąć. To chyba nie przystoi.

25

@TR3YWAY wszystko głównie przez pensję. Jakby przeszedł do nas, to by dostał potrójną podwyżkę na start i później nie ma szans, żeby taką np. Sampdorię było stać dalej mu tyle płacić. Drabinka placowa w FCB to największy rak.

24

...... WTF?? :D

Media

Liga typerów

1 _KrAtOs_ 121 pkt
2 Tridente2015 119 pkt
3 KingLeonidas 119 pkt
4 maciek2164 119 pkt
5 lefreux 118 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?