15

"Kandydat miał być też pytany, jakie ma doświadczenie sportowe"

A jakie ma ten zarząd? XD

0

@Naturopata Oj wstrzymałbym się z tym stwierdzeniem.

33

"W naszym modelu prezydent nie będzie decydował, kogo sprowadzić, a kogo nie. Zostałoby to w rękach dyrekcji sportowej."

Kluczowa różnica między nim a Sandromeu.

0

@JohnBarça Myślisz że oni się tym przejmują? :D

0

@dafik85 Polityka to nieodłączna część naszego życia, tym bardziej w takim klubie jak FCB, mając takiego prezesa jak Bartomeu.

2

@Fohin Bo mówią o tym wszystkie poważne źródła w Katalonii a Bartomeu nie ma reputacji "najczystszego" człowieka na świecie?? :D Ten typ to pijawka, naprawdę w 2020 roku dalej tego nie widzisz?

5

@Fohin A co mieli się przyznać? XD

5

@fart Od 2010 roku. :v

2

@Ronin47 Typowy polityk. Teraz ugra jakieś roczne przedłużenie kontraktu z Messim i PR poprawiony. ;)

0

@FcBarcaVamosMyClub Mundo o tym milczy więc żaden fake. ;)

7

To wszystko było wiadome już podczas wyborów w 2015 :v Ale niektórzy dalej nie uwierzą i będą bronić typa, któremu zależy tylko na własnym wizerunku a nie na klubie.

Czas na pożegnanie, Hosep.

7

@Ramon Słabszy w czym? W podaniach do tyłu czy w zgarnianiu żółtych kartek za głupie faule?

24

Absurdalne decyzje tego zarządu nie znają granic... Zamiast pozbyć się tragicznego Rakiticia lub Vidala to wysyłają na wypożyczenie wychowanka klubu, który gdy grał to prezentował się 2x lepiej i dawał 3x więcej drużynie.

19

@pichichi7 to był dobry występ Rakiticia? chryste jak nam standardy upadły... Alena z Interem zrobił 3x więcej niż Rakitić przez ostatnie 2 mecze.

0

Typ postawił na Rakiticia i Roberto w pomocy i posadził na ławce Busiego. Czego innego moża było się tu spodziewać? XD

2

Proszę, niech on już spłonie w ogniach piekielnych... Nikogo nie znoszę tak bardzo jak tego typa. Valverde na bliskim drugim miejscu.

1

Szok. Busquest dla Barcelony jest niezastąpiony na tej pozycji, w pół zdrowy da więcej drużynie niż Rakitić na DMie.

85

Za te słowa powinien stracić posadę.

10

Zakochałem się w nim od pierwszej wypowiedzi. Porównajcie słowa Frenkiego do słów Alby pod koniec poprzedniego sezonu. Cytuję: "Być może fani Barcelony stali się za bardzo rozpieszczeni...". Albo do zachowania Rakiticia, który po cudownej asyście dla Liverpoolu postanowił następnego dnia iść na imprezę, nie przepraszając (nawet chyba do tej pory o ile się nie mylę) za ten blamaż.

Frenkie z szeregu powinien mieć pierwszy skład, zarówno z tego względu jak i z powodu bycia po prostu lepszym od Ivana.

0

Bo Camp Nou zazwyczaj do połowy wypełnione jest turystami i niedzielnymi kibicami, którzy nie wiedzą w jakich okolicznościach ten wąż uciekał z FCB. :v

3

Jeśli przez "obecnie" ma na myśli ostatnie 5 lat, to ma rację. ;)

2

I dlatego nigdy z tym panem nie zdobędziemy Ligi Mistrzów. I z tego powodu też Valverde nigdy nie będzie trenerem na poziomie FCB.

0

@matteoFCB W historii futbolu. 160mln i jego najlepszy mecz to przegrana z Levante.

1

Najlepiej będzie jeśli jak najszybciej opuści Barcelonę. I dla niego samego, i dla klubu.

0

@barteq No to cóż, pozostaje życzyć mi wszystkiego dobrego jak będziesz oglądał Marca Bartrę za 2 lata w FCB bo przecież szkoda pieniędzy na największy talent wśród obrońców od czasów wspomnianego Pique. ;)

0

@Stoiczkow A ja mam nadzieję, że nie pójdzie na nic co ma związek z tym zarządem.

0

@cules100pro Pique ma 32 lata, nie odberam mu niczego ale on sam sobie pewnie dobrze zdaje sprawę z tego że jego kariera zmierza ku końcowi. De Ligt to zupełnie nowe pokolenie, takie pensje jakiej on żąda będą na porządku dziennym za 5 lat.

0

@Damian11 FCB chce ściągnąć Neymara. Proszę bardzo.

6

@Stoiczkow A moim zdaniem Ty przesadziłeś tutaj. Po bramkarzu trudno poznać jego zrozumienie taktyczne i kierowanie grą. Valdes to prekursor bramkarza, który dzisiaj jest najbardziej pożądany przez topowe kluby.

1

@cules100pro Biorąc pod uwagę poziom De Ligta, jego wiek, skok jakościowy i potencjał? Tak.

Media