O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 361
  • Polecenia 122

Komentarze

4

Real nas wypunktował a co gorsza ośmieszył. Pierwsze połowa to kalka meczu na Camp Nou.

0

@fcbarcakamil Wole bardziej kreatywną grę gdyż najlepszą obroną jest atak. A my dziś w tym personalnym zestawieniu w pojedynkach jeden na jeden fatalnie na skrzydłach autostrada. Po 30 minutach nie mogłem na to patrzeć.

0

@LatajacyHolender Nie zgadzam się, cały ten czas Frenkie pokazywał o ile lepszy jest w defensywie od naszego całego bloku obronnego. To kwestia ustawienia zespołu.

0

@MaxRM Ja tam nie widzę żadnych pozytywów. Dziś powinna byś solidna przynajmniej ósemka, która może na spokoju rywalizować z najlepszymi. Kolejny sezon to tylko powinna być kosmetyka z składzie. Na ten moment nie ma odpowiedniego lidera ani kreatywności. Jedynie troszkę walki, kiedy już jest po ptakach.

0

@krzyrzak69 Messi zostanie bo nie ma jaj aby odejść. Uwielbiam gościa aby nie było.

Zobacz wszystkie

40

Guardiola proszę wracaj do Barcelony czego jeszcze potrzebujesz aby zrozumieć, że sam męczysz się w tych innych zestawach ludzkich. Twój prawdziwy zestaw jest w Dumie Kataloni. Visca el Barca.

7

Ja to bym zaczął poważnie myśleć o współpracy piłkarzy z psychologiem.

7

Zdanie klucz "Nie można było spuścić głów. "

6

Myślę, że Lucho doskonale sobie zdawał z tego sprawę z możliwości fizycznych Rakitića przed tym meczem, dla tego też Rakitić usiadł na ławce, jednak niewymuszana zmiana zmienia plan podstawowy Luisa Enrique

5

Ciekawe ilu z was pomyślało, że z 9 jest Suarez z tym kierunkowym przyjęciem Braithwaitea