0

Zarząd naiwnie myśli, że Holender złapie kolejny zawał, po nagonce jaką organizuje. Czy oni nie pamiętają jego roli w zespołach? Przecież to był egzekutor w każdej drużynie i praktycznie nie łapał za to kartek.

On to wytrzyma, a atmosfera w drużynie idzie w dół. Ale ... to też dla nich nauka.

1

@JarekS
Sam wiesz, że to kolejne mącenie wody przez dziennikarzy. A cel jest jeden. Aby to Holender sam zrezygnował, albo odszedł z powodów zdrowotnych.

0

@masik86
Wenger to mógłby przyjść na prezesa. Wtedy Barcelona szybciej by odzyskała wiarygodność.

1

Zaczyna się nagonka na kolejnych piłkarzy. Wypuszczanie takich informacji do mediów, to brak szacunku do piłkarzy. Mogę sobie wyobrazić, że za rok, dwa będziemy grać tylko młodzieżą i do czasu dwóch zmian zarządów, żaden poważny piłkarz nie przejdzie do Barcelony.

Nie zdziwię się, jeśli Roberto też nie obniży pensji.

0

@Chlebek23391
Tam masz pewność wypłaty.

2

Prasa sobie pisze, a światek mówi, że to bzdury. Ani Xavi, ani Martinez nie przebierają nogami (jak chciałby "Sport") do przejęcia Barcelony.

Koeman zostanie odsunięty jak tylko zarząd znajdzie kogoś, kto chce przejąć pierwszy zespół. Nie zdziwię się, jak to będzie Oscar Lopez trener Juvenilu. Wszystko się rozchodzi o pieniądze i osobę prezesa.

1

@Karol_VeB
Ale on zrobił bazę. Przepracował okres przygotowawczy. Co było widać po meczach z Sociedad i Bilbao. I co zrobił zarząd w okienku transferowym? Rozwalił duet, który mógł zdobywać bramki.

Zarząd upokorzył dwóch piłkarzy: Emersona i Collado. Zarząd robi co może, aby piłkarze nie czuli się bezpiecznie. A jak nie masz poczucia bezpieczeństwa, to nie masz głowy do innych spraw. Teraz zarząd gra brudną grę wykorzystując media, aby zmusić Koeman-a do odejścia. Ale on nie złoży rezygnacji, to nie w jego charakterze.

0

@geass
Aby nie dostać wysokich kar, tylko "przepisowe"

0

@Karol_VeB
..."Wystarczy spojrzeć gdzie jest nasza liga, a gdzie angielska, w której jest jeden z dłuższych średnich staży czasu pracy trenera."...

W Anglii są już różne podejścia do trenerów. Np w Chelsea od czasu przejęcia klubu przez Abramowicza w 2004, było już 17 zmian trenerów. To daje średnio zmianę co roku. A jeśli się odliczy czas panów Mourinho i Ancelottiego - 7 lat, czyli 3 zmiany trenerów, to masz 14 zmian w ciągu 10 lat :). A sukcesów pełny worek - najważniejsze - 5 tytułów mistrza Anglii i dwa zwycięstwa w Lidze Mistrzów.

Problemem jest to, że najzwyczajniej w świecie nie mamy kasy. I tyle.

0

Obejrzałem "ostatnią kwartę". Nie było tak źle. Oba zespoły marnowały "setę" za "setą". Zespół gra na swoje możliwości. Tak jak napisałem po sierpniowym okienku transferowym - sukcesem w tym sezonie będzie miejsce w pierwszej 6. Nasz skład jest na miejsca 7-11. Takie są realia.

Najgorsze jest to, że zawodnicy nie mają pewności, czy ich dobra gra nie spowoduje sprzedaży do innego klubu. Nikt z piszących nie bierze pod uwagę takiej ewentualności. A w Barcelonie fajnie się mieszka. Nikt nie chce zostać Emersonem, który wylądował w zimnym Londynie.

Szykujcie się na czerwony październik.

0

@Karol_VeB
Ale treść jest właściwa :).

0

@pepulinho
Za dużo drinków?

0

Ludzie, wy nie porównujcie Barcy z ubiegłego sezonu. Wystarczy porównać ją do tej sprzed 30 sierpnia i po. Odeszli zawodnicy, którzy dawali jakość. Byli zgrani po sezonie przygotowawczym. A zarząd wziął i to wszystko zepsuł.

0

@emjot
Kasa ma być Trincao

2

Coutinho dopiero wrócił. Trzeba go powoli wprowadzać, a nie maksymalnie obciążać. Może wejdzie w drugiej połowie.

Skład jest ... jaki jest. Teraz wszystko zależy od przeciwnika. Taka smutna prawda. Zwycięstwo w meczu nie zależy od Barcelony, tylko od słabości rywala.

0

Powinni stworzyć bota i jego wysyłać do dziennikarzy.

0

@LeoMessiah
Papierosy:
- dają działanie stymulujące - szare komórki lepiej pracują
- blokują głód
- blokują niektóre bóle, co wpływa na lepsze samopoczucie
- niektórych relaksują

To pozytywy, które odczuwasz niemal natychmiast.

3

@snoopy "Ten cały cyrk jaki teraz się dzieje w naszym klubie chyba przerósł laporte"

Najgorzej jak szefem cyrku jest smutny klaun.

0

@Breakdrowser
Jak znam życie, znowu wrócą łapówki

1

@maroon
Człowiek w PRL-u był po prostu chudszy. Dzisiejsze społeczeństwo spaśluchów, potrzebuje dużych samochodów :).

1

@kubix05
Tak, za pierwszym, na włoskich częściach :)

1

@JohnA
No i mają pierwsze zwycięstwo 1:0

1

@NaFazieHitman
Oczywiście ma rację.

Ale powinno go też oburzać, że elytka bawi się w czasie pracy. To jest naganne. Do tej pory jak chcieli się bawić w czasie roboty, to robili to w hotelu sejmowym. A teraz nie mają żadnych zachamowań i idą na miasto.

1

@NaFazieHitman
Kamery wyjdą, to wszyscy zdejmą. Kiedyś dziennikarze nagrali pracownika biura prasowego gubernatora (nie pamiętam jakiego stanu) jak oszukuje się ludzi. Miejsce wyglądało trochę jak na scenie teatralnej, czyli jest scena, na środku podium. Do tego miejsca trzeba podejść zza kotary.

I nagrano, kiedy facet przyszedł z bocznego wejścia do kotary bez maseczki. Wszedł za kotarę. Założył maskę. Wyszedł na scenę. Stanął przy podium, położył na nim dokumenty. A następnie .... zdjął maskę. Przekomiczne.

1

@JohnA
Mają, bo prowadzą :)

1

@KacperVEB
Mauricio Pochettino

16

Jakby ktoś nie zrozumiał koemańskiego, to śpieszę z tłumaczeniem:

Drodzy kibice
Klub jest bankrutem. W najbliższych latach nie będzie transferów dobrych zawodników. Będziemy grać młodzieżą, więc oczekujcie miejsca w środku tabeli. W Lidze Mistrzów dostaniemy baty od każdego. Nic tak nie hartuje charakteru, jak solidny łomot. Kibice kochajcie nas bezwarunkowo.

Nie wiem czemu zapomniał powiedzieć:
Panie prezesie spakowałem już walizki. Jestem gotowy do wyrzucenia mnie z klubu. Sam na pewno nie odejdę.

0

@JarekS
Nie mam żadnych pretensji do Desta. Chciałem na jego przykładzie pokazać, jego zmianę umiejętności po przyjściu do Barcy. Wg mnie zmianę na niekorzyść. I to nie jest jego wina, tylko trenera.

Ranieri jest twardy, ale po jego odejściu zespoły są poustawiane taktycznie. I tego teraz Barcelona potrzebuje. Jeśli zrobi szybki zespół, który wie jak ma bronić i będzie posiadał technikę użytkową, to na dzisiejsze potrzeby wystarczy. Później może przejąć to wyczekiwany przez wszystkich Xavi.

Można szukać trenera bez nazwiska. Ambitnych asystentów, którzy nabyli wiedzę przy znanych trenerach. Jest wielu fajnych młodych technokratów. Tylko pytanie, czy Alba, Busi i Aguero będą robili to co on oczekuje. Mi osobiście by się marzyła wymiana całego sztabu na młody, potrafiący wykorzystać wszystkie nowinki technologiczne, ale przecież wiadomo, że to nierealne z wielu powodów.

0

@AmigoBlancos
Gdyby został u nas, to by nie złapał kontuzji. Włosi wtedy byli bandytami na boisku.

0

@Peszko07
Za karę powinni to zjeść w ciągu godziny.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?