O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 428
  • Liczba komentarzy 1180
  • Polecenia 1215

Komentarze

0

@DonMatteo901
...
Co ja tutaj robię
uuu
Co ty tutaj robisz
uuu
...

0

Zarząd myśli optymistycznie, że zakończą obrady przed meczem :). No chyba, że zrobią przerwę w obradach na czas gry.

1

Puig ma szybkość i odwagę, ale nie ma ostatniego podania. Notuje za dużo strat. Podejmuje za dużo złych decyzji. To jest klasyczna gorąca głowa.

To właśnie dlatego, Koeman proponował mu w poprzednim sezonie, aby znalazł słaby klub i tam nabrał doświadczenia. Inną opcją powinno być - wysłanie go do klasztoru w Chinach lub indiach na dwumiesięczny kurs technik opanowania emocji ;).

0

Klasyczna walka przed zgromadzeniem. Na pewno będzie gorąco.

0

Tak z innej beczki (dyscypliny). Aby zrozumieć, co przygotowano na Tour de France 2022, polecam artykuł:
https://naszosie.pl/2021/10/14/tour-de-france-2022-7-etapow-na-ktore-czekam-juz-dzis/

Nie wiem, kto przygotował tę trasę, ale to będzie jeden z dramatyczniejszych wyścigów w historii.

Zobacz wszystkie

41

Celowo w środę obejrzałem Francja - Bośnia, aby zobaczyć Pjanica i Griza w innych zespołach. No i niestety. Dwóch dobrych piłkarzy nie zostało wykorzystanych w Barcelonie. Jak obaj mają swoje zadania przydzielone, to je realizują.

Ten wywiad potwierdza tylko to co mówili piłkarze z klubów, których był managerem. To nie jest człowiek dla całego zespołu, który prowadzi. On prowadzi selekcję ludzi i tylko nad nimi pracuje. Tak niestety nie może być. Rok temu bym tego nie napisał, bo uważam, że trener powinien przepracować rok z zespołem. Ale teraz dołączam do tych co mówili : Koeman OUT.

39

Raport potwierdza, to co było wiadome. Messi i jego koledzy wydrenowali kasę. Poprzedni zarząd był mięciutki i wobec zawodników i kibiców. Takie coś mogło się zdarzyć tylko w Barcelonie. Ale jak się balowało, to teraz ma się kaca.

Piłkarze szantażowali odejściem i dostawali co chcieli. Gdyby zarząd zaczął sprzątanie cztery lata temu, mielibyśmy nadal silny klub. Ale to było niemożliwe. Do dziś można przeczytać, jaką sympatią kibiców cieszą się ci, którzy zostali z klubu wydaleni. Dla kibiców nie jest ważne to, że panowie za dużo brali od klubu. Nie było ważne, że go topią.

37

Tu nie ma co chwalić Laporty, tylko Pjanica. To on i jego agent chcieli jak najszybciej odejść w tym roku z klubu. I po tym się poznaje klasę zawodnika. Że dla ambicji reprezentacyjnych chce grać. Mundial i reprezentacja jest priorytetem.

25

Można Bartka nie lubić, ale w kilka dni jego notowania w mieście Barcelona bardzo wzrosły. Bardzo dobrze to rozgrywa.

22

Jak piłkarze są zajechani na treningach wytrzymałościowych, to najczęściej skuteczność jest słaba. Dlatego teraz bym się tym nie przejmował.
Ważne aby stosowali pressing i więcej widzieli co się dzieje na boisku kiedy trzeba bronić. Na razie widać progres.