O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 524
  • Liczba komentarzy 1465
  • Polecenia 1470

Komentarze

0

Nadal uważam, że należy go sprzedać za dobre pieniądze. Ale teraz to już nie będzie takie proste.

3

Najlepsze: To był ładny mecz. W szybkim tempie i pięcioma bramkami. Zawodnicy zagrali na miarę swoich możliwości.

Najgorsze: Zarząd, który postanowił pójść na wojnę z Dembele tuż przed ważnym meczem. Takich ruchów nie wykonuje się w takim momencie. To siedziało w głowie zawodników. Po raz pierwszy za kadencji Xaviego, zespół zagrał bez entuzjazmu. A w ten sposób stracił swój największy atut ostatnich miesięcy.

1

@Elisan12
Koeman, do czasu, aż mu się szatnia nie zbuntowała, był powściągliwy do granic możliwości.

0

Sytuacja z Dembele na pewno nie wpłynęła na zawodników. Jasne ...

Po raz pierwszy od przyjścia Xaviego w piłkarzach nie było entuzjazmu i dlatego Athletic nas szybko zdominował. Do tej pory drużyny przeciwne przejmowały inicjatywę w 60-70 minucie. Dzisiejszy mecz wyglądał jak ostatnie mecze za Koemana, kiedy szatnia była przeciw trenerowi.

0

@Greenalley
Napisz na trzeźwo co miałeś na myśli.

Zobacz wszystkie

41

Celowo w środę obejrzałem Francja - Bośnia, aby zobaczyć Pjanica i Griza w innych zespołach. No i niestety. Dwóch dobrych piłkarzy nie zostało wykorzystanych w Barcelonie. Jak obaj mają swoje zadania przydzielone, to je realizują.

Ten wywiad potwierdza tylko to co mówili piłkarze z klubów, których był managerem. To nie jest człowiek dla całego zespołu, który prowadzi. On prowadzi selekcję ludzi i tylko nad nimi pracuje. Tak niestety nie może być. Rok temu bym tego nie napisał, bo uważam, że trener powinien przepracować rok z zespołem. Ale teraz dołączam do tych co mówili : Koeman OUT.

39

Raport potwierdza, to co było wiadome. Messi i jego koledzy wydrenowali kasę. Poprzedni zarząd był mięciutki i wobec zawodników i kibiców. Takie coś mogło się zdarzyć tylko w Barcelonie. Ale jak się balowało, to teraz ma się kaca.

Piłkarze szantażowali odejściem i dostawali co chcieli. Gdyby zarząd zaczął sprzątanie cztery lata temu, mielibyśmy nadal silny klub. Ale to było niemożliwe. Do dziś można przeczytać, jaką sympatią kibiców cieszą się ci, którzy zostali z klubu wydaleni. Dla kibiców nie jest ważne to, że panowie za dużo brali od klubu. Nie było ważne, że go topią.

37

Tu nie ma co chwalić Laporty, tylko Pjanica. To on i jego agent chcieli jak najszybciej odejść w tym roku z klubu. I po tym się poznaje klasę zawodnika. Że dla ambicji reprezentacyjnych chce grać. Mundial i reprezentacja jest priorytetem.

25

Można Bartka nie lubić, ale w kilka dni jego notowania w mieście Barcelona bardzo wzrosły. Bardzo dobrze to rozgrywa.

22

Jak piłkarze są zajechani na treningach wytrzymałościowych, to najczęściej skuteczność jest słaba. Dlatego teraz bym się tym nie przejmował.
Ważne aby stosowali pressing i więcej widzieli co się dzieje na boisku kiedy trzeba bronić. Na razie widać progres.