O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Xavi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 694
  • Polecenia 1006

Komentarze

5

Bartek i jego koledzy sami sobie naważyli piany niech ją spijają. Brawo Laporta, wyciągnij ten klub z dna. LaMesia nabiera na sile w tym sezonie, to mi się podoba, tak powinno być wcześniej a nie wydaawać po 160mln za gości na wyporzyczenie.

7

Czyli sam Rakuten opłacił by pensję Messiego i nie było by problemów ze znalezieniem ponownie dobrych ofert, a tak bez Leo jest lipa. Zła decyzja że pozwolono odejść Messiemu i to za friko w dodatku..

1

W końcu mamy w klubie trenera z prawdziwego zdarzenia, znającego klub i mającego jaja. Nie gryzie się w język, z Depayem wydaje mi się że trafił, szkoda że nie ściągnięto drugiego grajka którego chciał z Liverpoolu. Jeżeli chcemy wygrywć Laporta musi dawać wolną rękę trenerowi, on najlepiej wie czego mu brakuje w jego układance. Co do przyszłości klubu też ma rację. Trochę potrwa zanim się Barca odbuduje i wygrzebie z bankructwa.. Messi jeszcze przynajmniej generował zyski dla klubu, terz zaczną się problemy ze sponsorami..

0

Jak można tak Bogaty klub doprowadzić do bankructwa.. Masakra, ostatnio same sprawy sądowe i brudy. Żal na to wszystko patrzeć..

0

Ściągną w ostatnij chwili Zlatana Ibrahimović :) Oddadzą za niego naszego Braithwaite :D

Zobacz wszystkie

68

Podczas spotkania z szejkiem niech rzuci w niego butem to wyleci w tym samym dniu z klubu i to za darmo :)

58

Wysaczyło się pozbyć chwasta Neymara i Barca odżyła

45

Z takim zaangażowaniem powinien dostawać więcej szans na grę.

29

Muszą ściągnąć jakąś gwiazdę by odbudować marketingową skarbonkę i zaufanie kibiców..

29

Brazylijczyk został czwartym najdroższym zawodnikiem w historii Barcelony (po Luisie Suarezie, Neymarze i Zlatanie Ibrahimoviciu) i to mówi naprawdę wiele. Marketingowo Barça bez wątpienia strzela w stopę – zarabia 222 miliony euro na Neymarze i ściąga gościa z Chin... Do tego trzeba pamiętać, że Josep Maria Bartomeu (prezydent Barcelony) jest szefem firmy ADELTE, która rozwija się w Azji i to właśnie ona wygrała przetarg na pracę przy gigantycznej inwestycji Ocean Flower Island, której głównym inwestorem jest firma Evergrande – właściciel klubu, który sprzedał Barcelonie Paulinho za 40 milionów euro.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?