O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1753
  • Liczba komentarzy 312
  • Polecenia 476

Komentarze

0

@Desperados21 To były najważniejsze mecze w sezonie. Ukłony.

0

@Fake69 W żadnym elemencie nie był lepszy od pozostałych obrońców. Przeciwnie był najsłabszy z nich. Razem z Pique popełniali tak dziecinne błędy, że już w 2017 roku powinni zostać sprzedani. Niestety w Barcelonie to już tradycja, że kupują szrot za dziesiątki milionów, a potem wmawiają wszystkim i sobie, jaką to korzystną zrobili transakcję. A cała Europa ma od sześciu lat ubaw.

2

Warto obejrzeć skróty spotkań z Juve 0-3 i Romą 0-3 i przekonać się jak żałosny poziom prezentował S.Umtiti w tych dwóch rzekomo swoich najlepszych sezonach w Barcelonie.

https://www.youtube.com/watch?v=2sLS-khRshU

0

@Recber Te jego dwa "świetne" sezony skończyły się 0-3 z Juventusem, oraz 0-3 z Romą w LM.

3

W meczu Barcelona - Celta 2:2, wiosną 2018 roku, S.Umtiti pokazał po raz kolejny swoją rzeczywistą wartość. Przy bramce na 0-1 tak wolno truchtał za napastnikiem, że ten mógł pozdrowić wszystkich kibiców na stadionie i przed telewizorami, a i tak strzeliłby gola. Taką super szybkość ten najlepszy na świecie - według niektórych - obrońca miał od samego pojawienia się na Camp Nou, aż do dzisiaj.

https://www.youtube.com/watch?v=KZRlHHWKuv8

Zobacz wszystkie

46

13 lutego 2017, 19:57 napisałem tym, którzy przewidywali łatwy awans do ćwierćfinału: "Zachęcam do uczciwej refleksji. Barcelona jest w tym sezonie najsłabsza w czasach Messiego. Gra bez rozgrywającego wystarcza na Alaves albo Leganes. Zaczyna się poważne granie. Mecze z Atletico obnażyły wszystkie słabości tej drużyny. Moim zdaniem, PSG ma większe szanse, ponieważ ma lepszych obrońców i pomocników. Poza tym, na pewno będzie gryzło trawę - jest głodne sukcesu. Barcelona żyje przeszłością. To może być taka katastrofa, jak w roku ubiegłym z Atletico".

Dzisiaj dodam, że nie mam satysfakcji, ponieważ nie spodziewałem się takiej katastrofy.

30

"To zawodnik o dużej jakości".

Gratuluję poczucia humoru.

28

Szanse straciliście już dawno. Dokładnie od początku sezonu ich nie mieliście. Ponieważ wasze zaangażowanie w grę to kpina z ludzi, którzy płacą za wasze "występy", licząc na to, ze w końcu kiedyś zaczniecie biegać, a nie tylko spacerować. U normalnego trenera, jako pierwszy trafiłbyś do rezerw - za pozorowanie gry opłacane milionami.

22

Pesymista powiedziałby: gorzej być nie może. Optymista zaś: Oj może, oj może.

15

"Chciałbym, żebyś podał jeden KONKRETNY argument, dlaczego Ronaldo wg Ciebie nie zasłużył na tą nagrodę".

Ronaldo moim zdaniem NIGDY nie był najlepszym piłkarzem na świecie, ponieważ nie posiada umiejętności, które cechują tego najlepszego. Nie kreuje gry drużyny - jest tylko świetnym strzelcem. Poza tym on przede wszystkim gra dla siebie oraz oczekuje od całego zespołu, że będzie grał dla niego. Inaczej mówiąc on gra dla takich wieczorów, jak ten wczorajszy czyli dla chwil, kiedy jest w centrum uwagi. Jest więc przeciwieństwem Messiego.
On zawsze grał dla zespołu oraz kibiców, wiedząc że najważniejsza w sporcie jest radość jaką dajesz sobie oraz innym. To nastawienie w parze z wrodzoną skromnością sprawia, że zawsze będzie uważany, przez obiektywnych obserwatorów, za najwybitniejszą postać w piłce.

PS Jeżeli ktoś zasłużył na miano piłkarza roku, to jest nim drużyna Realu - mająca znacznie więcej wartościowych piłkarzy od Barcelony - która już od wielu lat gra tak, żeby Ronaldo zgarniał trofea.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?