0

@Janiama Wygląda nieźle.

4

@amanter 7/10. Gdybym nie miał dziewczyny to bym się poważnie zainteresował. Problem jest taki, że moja dziewczyna jest bardzo do niej podobna też gdzieś 7/10. @HighestInTheRoom No mnie. Jeden nudes mnie rozpalił niesamowicie. @Barwindg Wierność jest niby nudna, ale jednak wolałbym mojej aktualnej dziewczyny nie zdradzać ona zna większość innych koleżanek i później nie miałbym szans sobie poszukać innej dziewczyny.

1

@Triv44 Typowy szkop, ale jest bardzo dobry. Przydałby się taki w Barcelonie czy w Reprezentacji Polski. Nikt na niego nie zwraca, uwagi typowy pracuś, żaden geniusz coś jak Busquets z najlepszych lat u nas.

0

Jak koleżanka z pracy wysyła nudesy to dobrze czy źle?

1

@Kondziubarca Piękna Koemanka ustawiam sobie na tapecie w telefonie.

0

@Encore Arteta to był jeszcze miesiąc temu na wylocie. Dalej nad nim są czarne chmury, więc bym nie przesadzał.

2

@ElKamil Nie zwykła dyscyplina w defensywie, bo tak można zatrzymać Tello czy Delofeu, a zawodnika, który ma "trochę" większe możliwości. Wchodzi z ławki po 10 miesiącach bez gry i robi co chce, później strzela bardzo ładnego gola i wywalcza karnego, to wszystko w wieku 18 lat.

3

Komentarz usunięty

3

@MarioVeB! @sintesox Immunitet to tutaj przez 3 lata mieli Rakitic i Busquets.

0

@AmigoBlancos Co mnie to obchodzi, że go już nie ma? Barca to Barca w tym przypadku się nic nie zmieniło. Oczywiście to duża strata, ale kibicuje się Barcelonie, a nie 1 zawodnikowi.

1

Fati ma zagrać i żadnego Luke w ataku. Luke to niech idzie do Gwiezdnych Wojen się z starym naparzać na miecze świetlne.

0

@clyde Trzeba było uważać.

2

@Criss18Barca Gość ma nieźle nierówno pod sufitem.

0

Myślę, że i tak nie zagra, a to byłoby spore wzmocnienie dla nas. Chłop to konkretny niewypał. Dembele czy Coutinho przy nim to dobre transfery.

2

@Triv44 Primal był na zdecydowanie słabszym poziomie. Źle się nie grało, ale to nie był mój klimat. Największym rozczarowaniem była 5.

2

Właśnie odpaliłem znowu Far Cry 4. Super część, tak jak 3 trzymały poziom. 5 mi się nie podobała, a 6 nie wiem jaka jest, bo jeszcze jej nie kupiłem.

7

@Encore Lewy jest gorszy od Benzemy. Hahahah dobre.

0

@amanter Hehehe dobre.

0

@pluszek Karny oczywisty. Młody Hiszpan został podcięty.

0

Trzeba szukać bramki na 3-1 żeby był większy komfort. Ja myślę, że Ansu coś jeszcze strzeli.

1

Garcia mi trochę Bartre przypomina. Musi się poprawić.

0

@Messibestplayerintheworld Lepiej nie wróżyć przyszłości.

7

Bomba nie do obrony. Żaden bramkarz na świecie by tego nie wyciągnął. Tak się strzela karne.

1

Fati jest lepszy niż przed kontuzją. Niektórzy myśleli, że już po nim. Hahaha dobre.

3

Alba szuka zawodników z nr 10.

0

@Kinginiesta Nie mówi się "smacznego" i "na zdrowie", a "udław się". :D

0

@insp1re A jak.

0

@nammah Co ratuje? Bez przerwy fauluje i ma mnóstwo strat. Do Glika mu bardzo daleko.

3

Ten Bednarek od kilku lat nie zrobił żadnego postępu gdzieś za 2 lata Glik zakończy karierę w Reprezentacji i będzie problem. Janek ma być liderem defensywy? No, chyba nie. Niech się cieszy że gra z kimś takim jak Kamil, bo byłoby z nim źle.

0

@krawczykPSG Lewy i tak wygrał więcej LM niż twoje PSG w całej swojej historii. Masowo strzela nie tylko w lidze "ogórkowej"jak poraz kolejny sobie strzelasz w kolano nazywając, tak tą ligę, ale i jest 3 najskuteczniejszym strzelcem w historii LM. Jest świetnym napastnikiem i 1 niedzielny kibic nie umniejszy jego osiągnięć.

Media