O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1494
  • Liczba komentarzy 175
  • Polecenia 562

Komentarze

0

@Jakchcesz jest już w Paryżu.

2

@cyron1 Real jakby nie patrzeć jest na pierwszym miejscu (ex aequo) w Lidze. I ma drugie miejsce w grupie LM (taka sama ilość punktów co pierwszy Szeryf). No i dodajmy brak problemów z kasą, nowy stadion itp. Także jest o wiele, wiele lepszy.

13

@Messiasz2 hehe, ale gdyby mu weszła to cała La Rambla (w tym pewnie i Ty) by eksplodowała ;)

2

"Wszystko zmieniło się jednak w sobotę rano, kiedy to Koeman spotkał się z Laportą. Trener miał wówczas przekonać prezydenta, że sytuacja drużyny może się odwrócić."

Tak i ja mam w to uwierzyć, że poniżany przez Laportę Koeman przekonał tego pierwszego - czym niby? Loporta albo nie ma odpowiednich kandydatów, którzy byliby chętni na stanowisko albo potrzebuje jeszcze mieć przez jakiś czas kozła ofiarnego w postaci Koemana, który de facto jest słabym trenerem.

0

@Lucassito Jestem tego samego zdania. Niestety kadra, którą obecnie posiada Barcelona jest... hmm nazwijmy to tak, że będę się cieszył z 3 miejsca i awansu do Ligi Europy bo trochę chociaż kasy wpadnie. Koeman nie jest wybitnym taktykiem, ale też po części rozumiem jego flustrację i mu współczuję.

Zobacz wszystkie

147

Już to pisałem, ale na taki wieczór czekałem trzy długie lata! A to, że Ramos się wykartkował na 1/4, a odpadł w 1/8 jest jest dla mnie jak łyk zimnego piwa na pustyni :)

67

No cóż, w kontrakcie zdaje się była też inna kwota wynagrodzenia niż to jakie aktualnie otrzymuje.

31

Ja tylko mam nadzieję, że Sport albo jakaś inna redakcja przeprowadzi wywiad z sędzia meczu real vs bayern i przypomni tamte sytuacje.

28

No i Suarez musiał strzelić prawie niemożliwą bramkę ;p Teraz nie mogę nawet na niego ponarzekać ;)

20

To, że przeszedł do PSG to jego decyzja, którą podjął jaką najlepszą dla siebie i dla rodziny. Nie mogę jej krytykować bo nie jestem na jego miejscu. Przy czym, pozostaje odrobinę niesmaku. PSG to klub, który nie jest tylko rywalem, PSG to klub (chociaż w zasadzie to jego władze czy tam kadra menadżerska), który na każdym kroku próbuje upokorzyć Barcelonę i jej kibiców - a przynajmniej ja tak to odczuwam i zaryzykuję stwierdzenie, że nie jestem w tym odosobniony.