O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły red hot chili peppers
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 244
  • Liczba komentarzy 987
  • Polecenia 674

Komentarze

1

@pep10 pokaz mi zawodnika poza Leo, który przy Koemanie miał dobry okres trwający ponad miesiąc w ostatnim sezonie. W naszej kadrze są całkiem dobrzy zawodnicy, ale nie da się wyjaśnić tego, ze Roberto, Clement, FDJ, Griez, Busi, Mats czy Alba nie potrafią zagrać 6-7 meczy pod rząd na dobrym poziomie. Kolejna sprawa - ułożyć gry defensywnej po prostu nie potrafi. Powiedz mi coś o stałych fragmentach - co o nich sądzisz? Gdyby nie karne, których nawet strzelać nie potrafimy to bramki wpadalyby tylko po wolnych Leo. Ja sobie tylko 1 bramkę po wrzutce ze stałego fragmentu przypominam. Gry defensywnej przy stałych fragmentach nie będę komentował. Chętnie poznam twoje zdanie odnośnie tych aspektów. Moim zdaniem z różnych powinnismy strzelić kilka bramek…

0

@KibicBarcy84 no i tu jest kot pogrzebany - żyło się rozrzutnie i trzeba zacisnąć pasa. Powinnismy postępować jak Bayern. Tam zawodnicy nie zarabiają najlepiej, nie robią interesów z Mino oraz ojcem Neymara. Zawodnicy idą tam bo chcą tam grać, a u nas dom starości dla spadających gwiazd z grubymi kontraktami i budżet do wzięcia przez pazernych agentów.

0

@monsterrize UEFA i FIFA nałoży na nich kary, które PSG opłaci i dalej będzie bezprawie - podobnie City, Chelsea i PSG. Tak to jest mieć sponsorów bez limitu płacowego.

1

@pep10 trener jest słaby i to udowodnił, został bo nie ma kasy na jego zwolnienie. Licytować się z nikim nie możemy, bo FFP nas dotyczy w przeciwieństwie do PSG, Chelsea i City… kasa pusta, a ciężko naszych „drogich” rezerwowych sprzedać - siedzą bo maja kontrakty jakich nikt im nie da oraz tak jak Pjanic i Cou nie zostali zamortyzowani i ktoś musi za nich zapłacić kwoty, których nikt normalny nie zapłaci… Griez to jedyny gość, którego ktoś może pożądać i nieźle nam zapłacić.

1

@ferdas_rawa no PL jak widać sama chce spic śmietankę z nowo powstałego tworu. Tak jak UEFA na karaniu banami transferowymi szejków. Zespoły grające w finale LM nie są nawet blisko spełnienia FFP.

Zobacz wszystkie

32

@krzyrzak69 Chelsea ma bardzo ograniczony budżet? W ostatnich20 latach pewnie wydała więcej niż City.

30

Ivan MŚ i brak zmiennika Cię zajechały, ale byłeś wspaniałym uzupełnieniem Leo. Brudna prace w defensywie wykonywałeś bardzo długo na bardzo wysokim poziomie.

19

Cieszy postawa naszego nowego stopera, oraz to, że nasza nowa 9 jest dużo bardziej skuteczna na wyjazdach LM niż Suarez w ostatnich kilku sezonach :)

16

Depay jest dla nich równie ważny jak dla nas Messi. Barca często robi "świńskie podchody" - Neymar, Cou, Dembele, Suarez i inne wymuszenia transferów. Uważam, że nie jesteśmy klubem, który ma prawo zwracać uwagę nawet PSG, bo przez 8 lat kupowaliśmy T. Silvę, Verrattiego, Neymara, Marquinhosa. Live to na bank ma nas po dziurki w nosie. Podobnie AM z Griezmannem czy Koke... W tym klubie powinien znaleźć się prezydent, który wprowadzi dyscyplinę i szacunek również dla przeciwników. Jestem od wielu lat kibicem klubu, który z wielkiego stoczył się na pośmiewisko na polu zarządzania, wypowiedzi i sportowym. Mam nadzieję, że nowy prezydent będzie miał zapał, aby obciąć durne wypowiedzi, będzie robił przemyślane transfery i kontrakty oraz wróci do wspierania organizacji charytatywnych zamiast zbijania monet. Hasło więcej niż klub powinno ożyć. Bo ostatnio nie tylko sportowo kaszanka...

16

@Explode najważniejsze jest pozbycie się Pique i Busiego - zmieni to trochę hierarchię w zespole.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?