0

Busquets hamulcowym De Jonga

0

@VamosGirl Zbyt wiele pytań, tak mało odpowiedzi :)
Jedno jest pewne - śmierdzi to :D
Idź i zgłoś. Nic innego nie zostaje.

1

@VamosGirl Lepiej nie czekać i udać się od razu jak radzi @Mr8lack

Numer jest na infolinie owszem. Jednak z uwagi na sytuację i przejęcie twojego konta, załatwił bym to z człowiekiem którego widzę fizycznie, a nie tylko słyszę.

Mam wrażenie, że nikt ci konta nie zablokował, a cały ten zabieg o który cię proszą ma właśnie na celu "dokończenia roboty" przez złodzieja.

1

@VamosGirl Po tym co mówisz, to wykonał się skrypt który przejął twoje dane do logowania mBank. Co za tym idzie, mają wiele więcej danych niż może się wydawać.

Primo zgłosił by to do BIK bo może nie masz kasy na tym koncie, ale okaże się kredyt uda się wziąć.

Druga rzecz, spróbował bym załatwić sprawę stacjonarnie w oddziale, bo mogło dojść do wyłudzenia danych osobowych. A to już sprawa dla Policji.

0

@Kinginiesta Znam sytuacje, gdzie dostęp do konta został również przejęty. Następnie "bardzo dobrze" zorientowana konsultantka mBanku podając wiele szczegółów namówiła człowieka w ramach ochrony środków na zhackowanym koncie, żeby przelał je na nowo założony rachunek również w mBanku. Całe połączenie telefoniczne trwało prawie 2h i brzmiało bardzo wiarygodnie. Wiecie co z tego było? Środki zostały przelane na konto złodzieja.

15

@VamosGirl Na moje to właśnie teraz chcą cię opierdzielić :D Jakie skanowanie komputera, jakimi programami, człowieku co oni ci tam nakręcili

0

@Foro taki kurs na pewno by ci pomógł, ale gwarantuje że z szufladkowym portfolio da się załapać. Ślij masowo cv żeby się tylko zaczepić na juniora.

0

@Foro Akurat w programowaniu to możesz się chwalić swoimi projektami, nawet tymi hobbystycznymi, a nie zawodowymi i może być to wartością dodaną.

1

@doc wysiudać tego sissoko z interesu i tyle z prowizji, chociaż Dembelego już nic nie broni. Zostanie, odejdzie, who cares

2

@tomek8756 Zbyt długo bronił go wiek, łatka młodego talentu. Niech spada na szczaw.

1

@Encore A pamiętam jak włosy miał

1

@tristan87 Najlepiej jest pokazać to na rysunku, bo mówiąc o tym wiadomo, że jest śmiesznie :D

https://zdrowepasje.pl/sites/default/files/private/optymalna_pozycja_defekacja.jpg

1

@Aqualitek "Utylizacja baterii to też problem czysto teoretyczny (...) po tych 10 latach nie trzeba jej wymieniać."

No ty nie musisz jej wymieniać po 10 latach znaczy problem nie istnieje? W końcu będzie trzeba. Taka bateria to bomba ekologiczna. Wiesz co się stanie jak samochód elektryczny stanie w płomieniach? Nic. Możesz tylko patrzeć jak się pali, bo tej baterii nie zgasisz tak łatwo i tak samo nie jest łatwo dokonać utylizacji tych substancji.

0

@Recha_0684 no i właśnie taki jest z tobą problem. Domyślam się, że to twój "sarkazm" i chcesz mnie obrazić. Jednak kiedy Ci to wytknę, to pewnie powiesz, że to wcale nie prawda xd

Temat podsumował @Deraxium i mam takie samo stanowisko, a z tobą nie chce mi się gadać. Milej soboty :)

2

@Deraxium Sedno.

0

@Recha_0684 Dobra weź już się nie pogrążaj, chyba małe dzieci tak myślą :D
Kiedy sam już nie wiesz, czy traktować Cię poważnie, czy jednak sobie śmieszkujesz i wybierasz dla siebie odpowiednią narrację

8

@Kacper1998 Misiu kolorowy, nie mieszkam w Polsce. Doskonale widzę co jeździ po drogach w zachodniej Europie.

Ty za to nie założyłeś klapek na oczy - wcale :D Twoje argumenty są takie, że ktoś coś mówi i to jeszcze zdanie ludzi którzy przekładają dźwięk auta nad jego ergonomię xd Zejdź na ziemię, kup sobie ten elektryczny wóz. Pojeździj nim, do pracy, na wakacje za granicę, dzieci odwieź do szkoły i powiedz mi że warto było to wszystko znieść w imię postępu i ekologii :)

0

@Recha_0684 Jeśli twoja ignorancja jest wprost proporcjonalna do twojego IQ to możemy uznać, że tak. Prąd u ciebie jest z gniazdka, pozdrawiam :D

34

@Kacper1998 Nie uważam się za tłuka i jestem przeciw temu "ekologicznemu" postępowi. Bo w imię ekologii przecież ten cały trend na elektryki i hybrydy nie?
To teraz policz jaka jest szkodliwość i utylizacja tychże baterii? Ładowarka do takiego samochodu, to skąd ten prąd wytworzy? Podpowiem, z elektrowni. A elektrownia na co działa? Ja rozumiem argumenty, że sprawność takiego silnika to dużo więcej niż silnika spalinowego, ale obok tego wszystkiego idą w parzę te przyziemne aspekty o których widać zapomniałeś...

13

@tomek8756 Tyle lat, a ludzie nie rozumieją definicji.
Antysemita to nie jest ten, który nie lubi żydów.
To ten którego nie lubią żydzi xd

0

@AlexDark00 a minimalizowanie strat coś ci mówi? Widzę, że twoja ocena to rozumowanie jak w grze komputerowej, ale zaskoczę Cię. Te "straty" to są ludzie, a nie tylko sprzęt.

1

@AlexDark00 Nie no nic nie zmienia, w ogóle :D Wiadomo, że potencjał militarny mamy mniejszy, ale wyciek to nie tylko ile, ale gdzie, co i dlaczego tam. Rozumiesz? To zdradza więcej niż tylko to co posiadamy, ale pozwala na ocenę i opracowanie potencjalnej taktyki

1

@Kurkmen Otóż bez obaw, oni wszystko obserwują Lemurem (nowy dron - skąd te nazwy ja nie wiem xd) z powietrza

0

@FC1899Barca Spoko że artykuł z 2019 xD

0

@LatajacyHolender ciężko żeby naprawił xd nie wiem co ty wymyślasz

0

@Vebrol Właśnie za to kochają, on nie ma pojęcia co robi

0

@Kamil.FCB10 To raczej Ci założą. Kwota warta egzekucji w ich mniemaniu. Możesz poczekać te 10 dni i zobaczyć czy się zdecydują. Potencjalne koszty sądowe nie są tak duże żeby nie zaryzykować. A często ten sąd to tylko straszak. Ja bym się wstrzymał, ryzyko nie jest takie duże.

0

@Kamil.FCB10 Właściwie to pytanie, czy chcesz grać u nich dalej. Jeśli tak, to oczywistym jest że musisz uregulować ten minus. Jak nie, to wal ich w czapkę. Pytanie jeszcze o jakiej kwocie mówimy? Bo np. żeby założyć Ci sprawę muszą uiścić opłatę. Kwota roszczenia do 500 zł – w kwocie 30 zł. Więc może im się nawet nie będzie opłacało czegokolwiek zakładać :D

4

Jedyny Xavi potrafił wytłumaczyć mu, że nic tu po nim. Cieszy, że decyzja została podjęta i Umtiti w końcu zacznie grać.

0

Skład może i nie jest najsilniejszy, ale dzięki temu będziemy mieli wartościowe zmiany. Jakoś wyjątkowo jestem spokojny.

Media