O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Kluivert
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3493
  • Liczba komentarzy 4175
  • Polecenia 3441

Komentarze

0

@Midast wyjazdy Pique też były pewnie uzgodnione z klubem, tak samo Griezmann czy Dembele. Każdy jest ambasadorem czegoś. Według mnie albo się czepiamy zawsze bo długie podróże powodują zmęczeni i zwiększają ryzyko kontuzji albo zakładamy że wszyscy wiedzą co robią, sztab specjalistów i wtedy ok. :)

Pozdrawiam

1

@Kluivert_P żartowałem. Nie chodzi mi o to, czy to jest dobre, złe, itp. Nie oceniam. Chodzi mi o podobieństwo z Valverde i jakże skrajne opinie tutaj, co jest zabawne.

Ja wychodzę z założenia, że na takie stanowisko nikt nie trafia przez przypadek ani pod wpływem chwili. Pewnie, że ludzie są ludźmi i wszyscy robią błędy, nie da się też przewidzieć wszystkiego, ale w teorii oni wszyscy wiedzą, co robią i jako laik po prostu im ufam i jedyne co mogę to trzymać kciuki. Tak było za Valverde, tak jest za Setiena.

2

Takie straszne rzeczy sztab pozwala robić piłkarzom? Dwa dni przerwy? Messi w międzyczasie w Dubaju, czy tam gdzie? Ale jak to tak? Przecież u Valverde robili co chcieli i przez to nie byli przygotowani, a u Setiena reżim i nazi dyscyplina i teraz to dopiero będzie?

0

@YeastMoss

Twoje zdanie: Może właśnie dlatego nie biegała, że nie była fizycznie przygotowana?

Następny komentarz: przecież ja nie gdybam

Uczepiłeś się jak rzep psiego ogona tłumaczenia, konferencji, tego co kto powiedział i przetłumaczył, w co ja wierzę, a w co nie, co w ogóle nie jest istotą problemu. Ja się nawet nie upieram, czy on tak powiedział, czy tak myśli, czy nie, może tak jest, może tłumaczenie było najlepsze na świecie. Przede wszystkim - uwaga uwaga, piszę to jeszcze raz, oświecę Cię - uważam, że przygotowanie fizyczne nie było powodem odpadnięcia z jakiegokolwiek turnieju. Dotarło? Ani porażka z Romą, ani Liverpoolem, ani Atletico w styczniu. Nazywaj sobie to co chcesz. Brakiem przygotowania, odbieganiem, to jest tylko nieistotna nomenklatura.

Psuedointeligenckie? Oczywiście, że tak. Nigdy nie przestanie mnie śmieszyć używanie tego typu sformułowań na jakiejś stronie, gdzie się pisze komentarze albo podczas srania albo z innych nudów:

"Wybacz, ale to co piszesz jest logicznie nieskładne."

Można napisać to na 10 innych sposobów, tak jak się gada na ulicy, w barze, ze znajomym, ale nie... wyglądasz mi na członka tej ciekawej grupy ludzi, która myśli, że przez pisanie takich andronów postawi się wyżej w dyskusji.

Nieskładne, bo? Bo uważam, że podawanie złego przygotowania fizycznego jako przyczynę odpadnięcia z Romą za coś niepoważnego? Proponuję obejrzeć ten mecz jeszcze raz. Barca po bramce na 0:3, zrobiła więcej w 5 minut, niż przez cały mecz. Głowa? Strach? Lekceważenie? Taktyka? Może.

I hit: ktoś, kto zarzuca mi w swoim komentarzu, który tak naprawdę zmienił tą rozmowę w nieprzyjemną, że:

- nie myślę logicznie,
- nie czytam ze zrozumieniem,
- wpycham komuś coś do gęby

potem płacze, bo napisałem coś personalnie. Zdecyduj się. Albo normalna rozmowa, albo nie. Z mojej perspektywy to są inwektywy.

Tym razem naprawdę bez odbioru.

Tak jeszcze nawiasem, tak męczysz bułę, że aż przetłumaczyłem sobie na angielski:In reality, nobody understands physical preparation. In football, with so many matches in a row, it's about getting ready on the fly. My team is fine.Jakoś dalej wygląda mi to na demonizowanie i dorabianie teorii do pewnych słów. Może jednak by się przydał ten certyfikat?


0

@YeastMoss Twoje gdybanie tysiące kilometrów od szatni jest bardzo składne. Na pewno Messi wyszedł na boisko i pomyślał: dzisiaj nie biegam bo jakby co i tak nie dam rady wybiegać całego meczu. Absurd. Wasza niechęć do Valverde powoduje, że gadacie takie bzdury, że mi się płakać chce i nawet Twój certyfikat z hiszpańskiego niczego tu nie zmieni. Wygrali 3:0 bo mieli siłę. Przegrali 4:0 bo już nie mieli siły, ot takie to proste. Podczas rzutu rożnego też nie patrzyli na piłkę bo byli zbyt zmęczeni.

A najbardziej w tym wszystkim lubię te psuedointeligenckie wywody jak na konkursach z języka, które nawet nie stały obok sportu.

A co do tłumaczeń to tak, zakładam również, że ktoś mógł się pomylić. Zdarzało się na tej stronie, zdarza na innych, zdarza w codziennym życiu.

Wiesz jakie to smutne rozmawiać z kimś, kto ma klapki na oczach i nie ma pojęcia a o piłce?

Bez odbioru.

Zobacz wszystkie

242

Całe szczęście, że Dembele nie miał DNA Barcelony i zapie*dolił rakietę z dystansu zamiast wchodzić z piłką do bramki....:)

84

A mi się mega podoba i kłaniam się w pas, że Barca potrafiła wyjść na tak brudny mecz, w ciężkiej pogodzie, na wyjeździe z tak agresywnym przeciwnikiem...i wygrać. Nie odstawili nogi i złamali Atletico w ich domu. Brawo!

81

Lewandowski zrobił z siebie idiotę.

A druga sprawa, że mam nadzieję, że nie będzie go nawet w dziesiątce. Wcześniej denerwowały mnie tylko głosy ludzi typu boniek czy tomaszewski, a ostatnio czytałem wywiad z Lewandowskim i widzę, ze chłopak też odpłynął: "jestem na tym samym poziomie co Messi i Ronaldo". Nie, nie jesteś i nigdy nie będziesz. Nie będziesz "nawet" na poziomie Suareza.

80

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szanowna redakcjo, jak dla mnie to możecie te newsy opublikować nawet za tydzień!!!!!!!!!!! Dzisiaj lejemy w mordę!!!! Na zdrowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

77

Mam nadzieję, że to klasyczne palenie jana.

Media

Liga typerów

1 marius64 96 pkt
2 barcatv 94 pkt
3 piotrtrzebinia 93 pkt
4 Marjando 91 pkt
5 rambocyc 89 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?