O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1713
  • Liczba komentarzy 236
  • Polecenia 725

Komentarze

0

Skoro i tak nic na nim nie zarobią, to już niech zostanie i pogra u nas, ale z mniejszą rolą niż dotychczas. Jego pensja w porównaniu do kwot transferów wysoka nie jest. Zdaje się, że zarząd wypycha go, żeby łatać budżet, a konkretnie nie przekraczać limitu płacowego. Pod względem sportowym posiadanie w składzie przez rok dłużej Suareza, tylko za cenę jego pensji, jest wg mnie opłacalne.

0

@rk To że media rozpisują się o Messim nie znaczy, że drużyna nie przygotowuje się do sezonu.

5

Awans na podstawie rzutu monetą brzmi strasznie.

5

Jak już tak bardzo chcą Messiego z Benzemą porównywać, to niech spojrzą też ile punktów dały bramki, przy których asystowali.

9

Teraz przynajmniej próbują grać jak Barcelona, dominować, a nie wieczne cierpienie na boisku (i kibiców przed ekranem).

Zobacz wszystkie

55

Jak to jest, że Salah był w top 3 nagrody dla najlepszego piłkarza, ale do najlepszej 11 już się nie załapał? Dziwny ten konkurs popularności, z grą prezentowaną w trakcie całego sezonu niewiele ma wspólnego

53

Dobrze, że się meczem na pół nie dzielą...

53

Zatrudnijmy Masche do negocjowania transferów :D

43

Fajnie, że się wczoraj udało. W każdym sezonie zdarza się kilka takich wymęczonych meczów na wyjeździe, ale tym razem udało się wywieźć cenne trzy punkty.

37

Nie przesadzasz trochę? Nie był Barcelonie potrzebny, nie gra na odpowiednim poziomie, więc poszukał sobie lepszej opcji. Do Premier League jego gra powinna nienajgorzej pasować. Nie widzę w jego wypowiedzi nic niewłaściwego.