1

@juliacicha ja rozumiem, rano jest, ale:
"Klub zaczyna akceptować, że nie będzie on już crackiem, jakiego pozyskał, a jego kontrakt fatalny. "

6

@normasubiektywna skąd wiesz, że żadnych kroków nie podjął?

5

@KrwawiaceoczyVEB to raczej inna kwestia - sztab zna wyniki fizyczne całego składu. Kondycyjnie to Pedri pewnie jest w świetnej formie i nie widać po nim trudów meczowych. A mentalność? Tutaj ciężko powiedzieć, że posadzenie go na ławce coś da.

1

@Vito9 czy oglądałeś ten mecz? Kilka razy musiałem się przebudzić, widząc nogę Busiego odbierającego piłkę na pozycji gdzie go widywałem ostatnio trzy lata temu. Ten mecz był w jego wykonaniu super i tylko w jednej sytuacji został złapany na szybkość. Każda inna akcja była przerwana zanim się zaczęła. Jego inteligencja w tym meczu w końcu się znalazła.

0

@dadan1990 zapisz się. Jak Astra, to bym podziękował. Moderna/Pfizer - brałbym. Byłem w Polsce dwa tygodnie na wakacjach i akurat w Polsce to złapałem - kompletnie nie polecam. Zamiast wrócić do siebie na początku marca, skończyło się powrotem po polskich świętach. Tydzień wyjęty z życia całkowicie, trzy kolejne osłabienia. I nie jestem w żadnej grupie ryzyka, dosłownie. Przez to też, zamiast być już po szczepieniu Pfizerem to może za miesiąc się uda, jak już poziom przeciwciał spadnie.

0

@Maker0 w jego przypadku to nie była pierwsza kontuzja kolana.

1

@xparix dzięki za wyjaśnienie :) Demotów już dawno nie przeglądam.

0

@xparix ale wieczór to chyba jednak nie?

0

@Avatarr Ney-Fati, Messi za plecami? To mogłoby się udać. 5-2-1-2.

0

Komentarz usunięty

0

@cinero1996 o tło miałby decydować o tym, jak gruba linia spalonego wyznacza? Ogólnie pomysł pod publikę, lepiej po prostu by kamer było więcej i dzięki temu VAR miałby większą pewność.

0

@esem91 rozwiązanie na sędziów jest proste - strzelić więcej niż przeciwnik.

0

@Filipfcb2000 plus głupia strata w środku pola (przy prawej krawędzi, około 35 minuta). Ogólnie gra bardzo dobrze, ale ta kartka dobrze nie wróży przy tym poziomie sędziowania.

3

@ściah pozdrawiam, też właśnie przechodzę. Przez rok się udało nie zarazić a przylecieliśmy do polski trzy tygodnie temu i już złapany. Ludzie w tym kraju są pojebani, kompletne olewanie masek, zero zahamowań. Wiem, (nie)rząd nie pomaga swoimi idiotycznymi zasadami, ale Polska to jednak kraj trzeciego świata aktualnie. Dzisiaj się na badanie umówiliśmy (dopiero, bo EKUZ mamy i nikt nie wiedział kto ma nam wystawić skierowanie...) a nie chcieliśmy jechać na ślepo żeby nikogo nie zarazić (mamy objawy plus utratę smaku i węchu). Nie polecam nikomu przechodzenia i nie zrozumiem ludzi, którzy maja tak wielki problem z maseczkami. Cóż. W kraju w którym żyjemy tego problemu nie ma a większość usług jest dostępna cały czas jak była.

2

@MaziFCB co ma piernik do wiatraka? Laporta ma czas do dzisiaj, więc to chyba logiczne, że będziemy takie wiadomości czytać aż do końca.

26

@artur_26 raczysz Panie żartować.

2

Kiedy redakcja w końcu zacznie wliczać dogrywki? Martin przecież nie grał minuty. Czy może nikt nie pomyślał o tym projektując tę część strony?

1

Oczywiście nie chciałbym takiej sytuacji, ale co gdyby Athletic wygrał dwa puchary w przeciągu kilku tygodni? :P Czy można byłoby powiedzieć, że byli najlepsi w dwóch sezonach? Czy tylko jednym? :P

2

@FutbolToMagia Mingueza miał masę przechwytów, tak samo jak Pique, przy podaniach na „9” Sevilli. Super to wyglądało jak zza pleców wyskakiwali i przejmowali podanie.

1

@drifboy25 to samo miałem napisać.

0

@Shear007 hehe nawet pasuje.

0

@rav55 a kiedy ma grać, żeby być w rytmie meczowym na rewanż z PSG i Sevillą?

2

Stan, czy staw?

0

@Maker0 ciężko stwierdzić jak bardzo Pique jest "poza" grą, stad zobaczymy jakie będą informacje wieczorem. Ciężko żeby było gorzej niż z Samem.

0

I to jest dobra wiadomość. "Zobaczymy" jego odczucia za kilka godzin. Lepszy Pikej na ławce/za Samu, niż w ogóle. On wie najlepiej czy będzie gotowy.

0

@T^L granie na patelnię to jest dobre przy graniu na jeden kontakt i dlatego się zgadzam, że czym więcej "strzelamy" z dystansu tym większe zagrożenie stanowimy - nie wystarczy już wtedy kryć Messiego :)

0

@FutbolToMagia nie, po prostu miesiąc temu wyszło, że liga odjechała więc ciśnienie zeszło i można to robić. Ciekawe tylko co wykombinuje na rewanż z Sevillą...

0

@FutbolToMagia wiadomo przecież, że chodzi tylko o ocenę tego spotkania.

0

@betonito jeżeli trener zobaczy, że Pique jest w formie o co nie będzie bardzo trudno patrząc na to jak gra Samuel czy Mingueza, to tak - Gerard decyduje czy zagra w tym meczu.

4

Heheeheh. Dobry żart. Przecież Lahoza to się oglądać od lat nie da, jego mecze to zawsze JEGO mecze.

Media