O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1019
  • Liczba komentarzy 302
  • Polecenia 636

Komentarze

1

@juliacicha ja rozumiem, rano jest, ale:
"Klub zaczyna akceptować, że nie będzie on już crackiem, jakiego pozyskał, a jego kontrakt fatalny. "

6

@normasubiektywna skąd wiesz, że żadnych kroków nie podjął?

5

@KrwawiaceoczyVEB to raczej inna kwestia - sztab zna wyniki fizyczne całego składu. Kondycyjnie to Pedri pewnie jest w świetnej formie i nie widać po nim trudów meczowych. A mentalność? Tutaj ciężko powiedzieć, że posadzenie go na ławce coś da.

1

@Vito9 czy oglądałeś ten mecz? Kilka razy musiałem się przebudzić, widząc nogę Busiego odbierającego piłkę na pozycji gdzie go widywałem ostatnio trzy lata temu. Ten mecz był w jego wykonaniu super i tylko w jednej sytuacji został złapany na szybkość. Każda inna akcja była przerwana zanim się zaczęła. Jego inteligencja w tym meczu w końcu się znalazła.

0

@dadan1990 zapisz się. Jak Astra, to bym podziękował. Moderna/Pfizer - brałbym. Byłem w Polsce dwa tygodnie na wakacjach i akurat w Polsce to złapałem - kompletnie nie polecam. Zamiast wrócić do siebie na początku marca, skończyło się powrotem po polskich świętach. Tydzień wyjęty z życia całkowicie, trzy kolejne osłabienia. I nie jestem w żadnej grupie ryzyka, dosłownie. Przez to też, zamiast być już po szczepieniu Pfizerem to może za miesiąc się uda, jak już poziom przeciwciał spadnie.

Zobacz wszystkie

114

a mówili, że trener Barcelony z De Jongiem nie rozmawiał...

26

@artur_26 raczysz Panie żartować.

25

Jest Ansu. jest co oglądać.

19

Jeżeli mogę coś zaproponować, to wklejanie tabeli pod takim artykułem :) Lub w ogóle dodanie jej na stałe na dole strony, do przełączania między główną drużyną.

19

@Xartas przecież właśnie plan B był - zmiany były dobre i poprawiły obraz gry.