O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 460
  • Polecenia 1079

Komentarze

3

@kubinho1032 Nie do końca. Jeśli np nie mógłbyś skorzystać z imprezy firmowej lub z delegacji tylko dlatego że firma w ten sposób szantażuje cie byś podpisał z nimi umowę na gorszych warunkach to byłbyś wściekły a zachowanie tej firmy byłoby naganne. Choć w tym wypadku Dembele zachował się podobnie w stosunku do Borussi wiec to też przykład że Kali może wszystko ale Kalemu nic zrobić nie wolno.

0

@Reczul2410 ja bym wolał żeby go wystawiali w każdym meczu aż się chłop "połamie" i na pół roku wypadnie. Wtedy bardziej prawdopodobne że zostanie na lodzie

2

To dość oczywiste i pisałem o tym już wcześniej. Mbappe i Haaland mają aspiracje do ZP. Bez sensu by grali w jednym klubie.

0

Powinna być rotacja szczególnie między młodymi by ich nie zajechać. Jak nie było Pedriego to pamietalem go raczej z takiej asekuranckiej gry ale jak wszedł teraz w meczu z Realem na świeżości do rozumiem jaka różnice nam daje na boisku.

0

@forest nie mam pretensji. Zauważyłem tylko, że odpowiedź była nie na pytanie. To wszystko

Zobacz wszystkie

41

Wiecie co? Szkoda już gadać o Messim, o zarządzie itp. Jest jak jest. Za chwilę zmieni się zarząd i jeśli będzie mądry to z powrotem to poukłada. Messi i reszta odejdą i też się przyzwyczaimy. Na Netflix jest serial gdzie trenerzy z różnych sportów mówią o zasadach, w drodze na szczyt. Piłkę reprezentował Mourinho. Nie jestem jego fanem ale powiedział ciekawa rzecz. Klub się kocha, drużynę można przestać kochać. Ja dodam, że i zarząd można przestać kochać. Większość z nas przestało kochać zarząd i drużynę, która stała się drużyna leniwa, bez polotu itp. Jednak Klub jest ponad to. Ponad Messiego i zarząd.

35

Dlatego trofea wygrywa się ławką rezerwowych. Arthur w gorszej formie? To Vidal zagra. Umtiti nie, to mamy Lengleta. Gorzej z Alba I Suarezem dlatego w następnym sezonie potrzeba zmiennikow. Real dwa I trzy sezony temu grał w LM dobre mecze bo w Lidze mieli świetnych rezerwowych. Morata, Asensio, Kovacic, Vasquez. Dziś maja problem na ławce I jest lipa. Oczywiście to pewne splycenie tematu ale dobrze mieć 5,6 solidnych pomocników. Oby w następnym sezonie Busi, Vidal, Rakitic I młodzi DeJong, Alena, Arthur stanowili pomoc. Pique, Umtiti, Lenglet I Ligt obronę. Jeszcze napastnik I lewą obrona ktoś w stylu Luiza I mamy solidny, fajny skład. Doświadczenie z młodością. Czekam na to

31

Co by nie mówić o Bartomeu, to jego utrzymywanie się na stołku i pozbywanie się konkurencji jest w tym kontekście ciekawe. Neymar sądził się z Barca i przegrał. Myślę, że i Messi nie jest teraz na wygranej pozycji i to Bartomeu rozdaje karty. Oczywiście sumarycznie rządy Bartka w Barcelonie są bardzo nieudane ale uważam że nie należy go w takich sprawach lekceważyć.

31

Pan Xavi mówił że mamy grać tak by nawet przy złym wyniku kibice byli dumni. I jestem dumny. Walczyli, biegali, starali się. W końcu z przyjemnością obejrzałem mecz Barcelony. Tak emocjonowalem się w meczu Chelsea Barcelona za czasów R10. Może na razie nie wrócą czasy Messiego, Xaviego, Iniesta i Puyola. Ale chciałbym by wróciły czasy Etoo i Rejkarda. Wtedy też byliśmy zlepkiem graczy pokroju Belettiego, Marqueza, Larssona, Oleguera, Edmilsona a udało się to poukładać. Bardzo bym chciał. Niech kupią solidna 9

29

A mi szkoda, że odchodzi. Na filmach z treningów widać że to zawodnik który robi atmosferę. Serdeczny dla nowych. Przykład dla rezerwowych. Porządny człowiek.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego rywala chciał(a)byś dla Barcelony w Lidze Europy?