O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 415
  • Polecenia 978

Komentarze

0

@Barcelonista94 idź pograć w fife

0

Trin gra dobrze w słabym klubie, który nie ma wyników i cierpi na brak skuteczności..... Serio?

1

Depay to by miał motywację wtedy. Najpierw odszedł Messi, z którym chciał grać i trenować. Później Griez, z którym czuł feeling w grze jak mówił a teraz odszedłby trener, który go sciagnął. Jedyny kreatywny piłkarz z przodu by już myślał o odejściu.

0

@B jak BARCA oglądam każdy mecz od 30 lat także wyluzuj kolego:) mam swoje zdanie a ty miej inne.

3

@JarekS Bartomeu dałby mu tyle ile chce i by został będąc problemem

Zobacz wszystkie

41

Wiecie co? Szkoda już gadać o Messim, o zarządzie itp. Jest jak jest. Za chwilę zmieni się zarząd i jeśli będzie mądry to z powrotem to poukłada. Messi i reszta odejdą i też się przyzwyczaimy. Na Netflix jest serial gdzie trenerzy z różnych sportów mówią o zasadach, w drodze na szczyt. Piłkę reprezentował Mourinho. Nie jestem jego fanem ale powiedział ciekawa rzecz. Klub się kocha, drużynę można przestać kochać. Ja dodam, że i zarząd można przestać kochać. Większość z nas przestało kochać zarząd i drużynę, która stała się drużyna leniwa, bez polotu itp. Jednak Klub jest ponad to. Ponad Messiego i zarząd.

35

Dlatego trofea wygrywa się ławką rezerwowych. Arthur w gorszej formie? To Vidal zagra. Umtiti nie, to mamy Lengleta. Gorzej z Alba I Suarezem dlatego w następnym sezonie potrzeba zmiennikow. Real dwa I trzy sezony temu grał w LM dobre mecze bo w Lidze mieli świetnych rezerwowych. Morata, Asensio, Kovacic, Vasquez. Dziś maja problem na ławce I jest lipa. Oczywiście to pewne splycenie tematu ale dobrze mieć 5,6 solidnych pomocników. Oby w następnym sezonie Busi, Vidal, Rakitic I młodzi DeJong, Alena, Arthur stanowili pomoc. Pique, Umtiti, Lenglet I Ligt obronę. Jeszcze napastnik I lewą obrona ktoś w stylu Luiza I mamy solidny, fajny skład. Doświadczenie z młodością. Czekam na to

31

Co by nie mówić o Bartomeu, to jego utrzymywanie się na stołku i pozbywanie się konkurencji jest w tym kontekście ciekawe. Neymar sądził się z Barca i przegrał. Myślę, że i Messi nie jest teraz na wygranej pozycji i to Bartomeu rozdaje karty. Oczywiście sumarycznie rządy Bartka w Barcelonie są bardzo nieudane ale uważam że nie należy go w takich sprawach lekceważyć.

29

A mi szkoda, że odchodzi. Na filmach z treningów widać że to zawodnik który robi atmosferę. Serdeczny dla nowych. Przykład dla rezerwowych. Porządny człowiek.

25

Zabawie się w proroka. Bartomeu poda się do dymisji bo presja będzie ogromna. Wraz z nim odejdzie Koeman, który nie podpasowal Messiemu bo powiedział, że przywileje się skończyły. Messi zostanie i wraz z nim święte krowy. Nic w grze się nie zmieni i dalej będziemy pośmiewiskiem Europy. Wielkie Ego Messiego znów będzie oskarżać każdego dookoła. Będziemy druga Argentyna póki ludzie a w tym Messi nie zrozumieją ze klub FC Barcelona to coś więcej niż Bartomeu i Messi. Tyle. Zabawy rozkapryszonych chłopców. 22 lata kibicowania klubowi i doczekałem takiej żenady.