O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4095
  • Liczba komentarzy 145
  • Polecenia 505

Komentarze

5

Niech ten Rudy...w...y...r... dala niezależnie od wyniku. Ludziom, którzy piszą "potrzeba dziś doświadczenia" - młodzież mimo braku doświadczenia gra dużo lepiej niż Ci Wasi z doświadczeniem. Potrzebna jest świeżość. Normalnie kur... nie mogę. Młodzi w nagrodę za dobry mecz na trybuny czy ławkę.

16

Według mnie trener, który rzuca teksty typu "co ja z taką kadrą mogę zrobić?", "oni się nie nadają?", "to sezon przejściowy", "nie mam kim grać" itd. Powinien odejść... No sorry bardzo, nawet w szkole typowy Janek, który jest WF-fistą nie pier...li takich głupot za uchem. Nie powie Ci: "Pobiegaj sobie 90 minut. To turniej o nic, nic nie ugramy, przynajmniej będziesz miał wolne od zajęć".

Nikt mi nie powie, że mamy słabą kadrę. Wyniki, styl, gra nie odzwierciedla potencjału tej drużyny. Jednak jak ostatnio widzę "przyjmij, popraw, poholuj, popraw, podaj do najbliższego, stój w miejscu, czasem wrzuć" to aż rzygać się chcę. ZERO schematów, ZERO pomysłu, ZERO taktyki, ZERO ruchu bez piłki - od tego akurat jest trener. Już w ekstraklasie widać więcej wypracowanych schematów, nie wspomnę o zaangażowaniu, ruchu bez piłki.

Osoby, które zaraz powiedzą "to wina piłkarzy!" bla, bla, bla. Przykład: Chelsea - jak można odmienić drużynę w krótkim czasie.

Zresztą co tu dużo mówić, każdy zawodnik, który do Nas przychodzi w ostatnim czasie ma tak zwany zjazd formy. Ostatni przykład: Demir - mecze przed sezonem - "grał bardzo przyjemnie", z czasem gra coraz... zresztą to chyba jeden z niewielu piłkarzy, który próbuje odegrać z klepki i wyjść na pozycje po czym jest zagubiony bo taki Roberto zamiast odegrać mu to sobie "przyjmie, poprawi, odegra do tyłu" ...

Dziękuje za uwagę, ulżyło mi :D


1

Mingueza prawa, Dest lewa.

Mingueza ładnie gra na prawej obronie. Dobrze zbudowany, agresywny, nie odpuszcza, podłącza się do ataku. Dośrodkować też umie.
Dest na lewej obronie może sobie zejść do środka, spróbować strzału. Po za tym jako jeden z niewielu próbuje dryblować, nie boi się pojedynków 1 na 1. Można po nim spodziewać się czegoś nieprzewidywalnego. Próbuje czegoś więcej niż podanie do tyłu jak np. Roberto.

2

Nie chce nic wytykać Koeman'owi bo trenerem nie jestem ale... młodego zawodnika trzeba budować, wprowadzać z głową. Przy wyniku 4:0 z Sociedad - Demir nie dostał szansy. W tamtym meczu nie ciążyłaby na nim aż taka presja jak wczoraj. Prowadzimy 4:0, pokaż co potrafisz, graj na luzie, taką piłkę jaką lubisz. Wczorajszy mecz? Przegrywamy 0:1, Demir wchodzi na ratowanie wyniku. Nie wierzę, że nie ciążyła na nim dodatkowa presja - zresztą było to widać.

Ps. Co nie zmienia faktu, że dość ładnie grał - odważnie, próbował brać na siebie grę. Pomimo strat, pokazał się z dobrej strony.

2

Neto
Dest-Araújo-Piqué-Alba
de Jong-Busquets-Nico
Demir-Griezmann-Depay

Pedri powinien odpocząć. Demir + Nico pokazali się z bardzo dobrej strony w meczach towarzyskich. Zasłużyli na pierwszy skład. Mam nadzieję, że nie zobaczę w pierwszej jedenastce Roberto, Lenglet, Braithwait.

Chociaż duet Pique + Lenglet + boki obrony Roberto i Alba ależ wywołują emocje, ciarki na ciele, kołatanie serca. Chłopaki w końcu muszą złapać formę! Kiedy jak nie teraz?! :D


Zobacz wszystkie

48

Gracz, który wybrał pieniądze zamiast dalszego rozwoju.
Gracz, który ma już 28 lat.
Gracz, który nie był w żadnym swoim zespole kluczowym zawodnikiem.
Gracz, który nie łapie się do kadry Brazylii.
Gracz, który jest warty max 25 milionów euro.
Gracz, za którego Barcelona chce zapłacić ze zmiennymi 40 milionów euro.
Gracz, który dostanie bardzo wysoki kontrakt.
Gracz, który odejdzie za dwa sezony, za darmo.

Brawo!

48

Najśmieszniejsze jest to, że jeżeli przejdzie do Juventusu to pewnie za 60-70 milionów. Gdy Barca go chcę cena jest 100-120 milionów. Tak samo było z Benatia, gdy Barcelona go chciała 50-60 milionów krzyczeli. Tydzień, dwa tygodnie później Benatia był w Bayernie za 30 milionów. Bardzo często takie rzeczy się powtarzają :)

Aż nasuwa się pytanie czy Nasz zarząd jest takim dnem co do transferów, wypożyczeń? W sumie źle, to retoryczne pytanie...

41

Barcelona ostatnio spóźnia się ze sprzedażą zawodników, spóźnia się z kupnem zawodników, spóźnia się z zakontraktowaniem zdolnej młodzieży, spóźnia się prawie ze wszystkim, prawie bo pensja dla zarządu jest zawsze przed czasem.



30

Kolejna alternatywa dla kolejnej alternatywy... Jedyny plus jest taki, że Draxler to akurat bardzo dobry zawodnik i przede wszystkim młody. Jestem za!

25

Barça liczy, że Bellerin przekona Arsenal...
Barça liczy, że Verratti przekona PSG...
Barça liczy, że Dembele przekona Borussie...
Bartek liczy, że przekona gówno do wyjścia z dupy...