O sobie

  • Zainteresowania Sport,książki,filmy,gry komputerowe.
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi,Carles Puyol
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Liverpool, Wisła Kraków
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 3582
  • Liczba komentarzy 5436
  • Polecenia 13161

Komentarze

0

Jak ten sezon nie zakończy się kolejną spektakularną klęską to będzie cud. Z dnia na dzień coraz to większy bałagan. Coś czuje, że po sezonie to dopiero będą czystki to teraz to tylko będzie takie zamiatanie pod dywan.

0

@busquets5 też zacząłem i myślę, że trzeba robić takie ćwiczenia jakie jesteś wstanie wykonać. Jak potrafisz 10-15 powtórzeń cięższych ćwiczeń to rób je.

2

Do tych różowych koszulek rzeczywiście są te niebiesko-zielone spodenki? Czy tylko jakiś wyjątek wczoraj? Bo tragicznie to wygląda.

0

@liberos35 No te gry co właściwe masz w Plusie na PS4.

1

PS5 za 2300 zł z napędem. No to co trzeba poczekać rok i pod koniec 2021 przygarnąć te konsolę z nowym GoW oraz Horizon Zero Dawn 2 bo aktualnie nienawidzę sensu kupowania nowej generacji. Żadnej ciekawej gry jak dla mnie na premierę nie ma.

Zobacz wszystkie

114

Jutro Totki ogrywają Liverpool i najlepsza drużyna The Reds od lat oraz ich znakomity trener kończą z 0 na koncie. Tego sobię i Państwu życzę. Dobranoc

106

3 zwycięstwo Lecha, znając realia naszej ligi to pewnie najlepszy start w historii

89

Śmieszą mnie komentarze żeby nastawić się na LM odpuścić Ligę czy PK. Ludzie to jest Barcelona, tutaj gra się o wszystko i tylko wygranie wszystkiego to spełnienie założeń przed sezonowych. Nie da się nastawić nie jedne rozgrywki, tym bardziej takie jak LM gdzie jeden błąd jest decydujący. Barca to wielki klub i jestem przekonany że zawsze będą grać o wszystko i nie odpuszczą niczego. W końcu to tylko My wygraliśmy 6 pucharów i dwa razy Tryplet - To jest Barca ! :)

70

Pamiętam to niesamowite prostopadłe podanie Arthura w rewanżowym spotkaniu PK chyba z Sevilla, gdzie musieliśmy odrabiać straty z pierwszego spotkania. Wtedy bym dał sobie rękę uciąć, że to będzie nowy maestro środka pola. Iv wiecie co? Teraz bym ręki nie miał.

69

Po prostu Cristiano i Messi przeskoczyli Was dwa raz i konkurencja nie ma szans. Wystarczy popatrzeć na liczby.