O sobie

  • Zainteresowania podróże
  • Ulubiony zawodnik Ronald Koeman
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2081
  • Liczba komentarzy 1186
  • Polecenia 2619

Komentarze

1

Trzeba obserwować tego trenera bo jego zespół ładnie dziś grał

1

Umtiti to głownie problemy z pensją i zdrowiem - więc pozbyć się warto mając następców w składzie. Kwestia ile da się za niego dostać. Manaj pokazuje że potrafi się znaleźć ale czy to na rezerwowego napastnika materiał to ciężko póki co powiedzieć - ale może za Braithwaite'a dobra zamiana. Pewnie pensja też mniejsza.

0

@totalcrack poluzuj sobie kołnierzyk bo ciśnienia nie trzymasz. Gadasz że nikt takich pieniędzy nie płaci a tu jednak niespodzianka. Rzucasz pseudofaktami w każdej wypowiedzi jak nie coś z dupy to czy ktoś normalny... i bajo do kolegów pod trzepakiem możesz mówić.

0

@totalcrack w realu nie sprawdzałeś przypadkiem? nie znalazłeś tam nikogo kto zarabiał w wieku 18 lat ponad 2 mln? a jeśli są tam tacy to gdzie jeszcze nie sprawdzałeś?

0

@totalcrack Rozumiem że zrobiłeś sobie wykaz 18 latków i żaden z nich nie zarabia lub nie zarabiał mając 18 lat 2 mln i dlatego żądania (również przez Ciebie sprawdzone i potwierdzone) agentów Moriby w wysokości 4-5 mln są z sufitu.

Zobacz wszystkie

70

Umtiti nawet kierowcy nie przepuści.

52

Dziwne mamy czasy.... Nie można trickiem oszukać przeciwnika, bo go to ośmiesza. Nie można ściągnąć młodego gracza do klubu, mimo, że właśnie w tym klubie miałby największą szansę na rozwój, bo ktoś wie lepiej co jest dla tego dziecka i jego rodziny lepsze.. I nawet nie można flagą pomachać na meczu. Co można? Gębę zamknąć można.

47

Przypuszczam, że Dembele dostanie z 50-60 min a później wejdzie Arnaiz. Ciekawe, który się jak zaprezentuje.

43

"Maluchy" rozklepywały całą Europę. Teraz okazuje się że gracz Barcy musi mieć 180 cm. Może komuś przydałoby się odświeżenie pamięci.

43

Bravo też miewa takie sytuacje, ale jakoś nikt tego nie ocenia. Dla mnie Marc wybronił kilka strzałów na niesamowitym poziomie. Mam wrażenie, że cieniem na jego ocenach ciągle kładzie się słabszy początek sezonu.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?