O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od sezon 2002/2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 1677
  • Polecenia 2590

Komentarze

0

@blazeq a teraz wyobraźmy sobie te 4,5 roku ogrania kogoś z naszych młodych 16-19 latków. Mielibyśmy gracza na lata z takim doświadczeniem już w tym wieku. Nawet gdyby rozegrał tyle minut ile Dembele do tej pory. Są same plusy odstawienia Dembele, a stawiania na Iliasa i Abde bądź kogokolwiek innego

1

@Naturopata zgadzam się, że to już nie to co kiedyś ale gość nadal jest lepszy od Lengleta i Garcii. Jest nr 2 po Araujo.

0

@jacek905 to Busi wiecznie za akcją spóźniony. Zwróć czasem uwagę jak próbuje gonić za zawodnikiem, który jest już przed środkowymi obrońcami. Kiedy jest taka sytuacja, to jest już zwyczajnie za późno, bo gość może oddać strzał albo odegrać do boku. Nie bez przyczyny w Realu gra Casemiro, a w Chelsea Kante. Goście mają żelazne płóca i od razu gonią do tyłu.

0

@FCBurnley od kiedy Muniain jest stary? xD

10

Jedno jest pewne. Alba i Busi muszą przestać grać. Ci goście bez piłki wyglądają jak niepełnosprawni przy wybieganych piłkarzach jakiejkolwiek drużyny.
I prosiłbym o szacunek dla Pique. Gość zszedł z kasy, gra każdy mecz najlepiej jak potrafi i serio gra dobrze. On i Araujo tworzą świetną parę. Ich problemem jest właśnie Busi przed nimi, ktory nie nadąża za każdą akcją przeciwnika i Alba tak samo... Co to za zawodnicy z nich w ogole, ze ich 38 letni Alves ambicją nakrywa czapką. Do wywalenia natychmiast tych dwóch panów.

Zobacz wszystkie

86

Jakby nie okres Franco i przekręty sędziowskie to by mieli z połowę tego

77

Dobrze grał w Valencii, walił bramy w kadrze, przeszedł do nas - dno bo prawie nie grał, ledwie co od nas odszedł znowu wymiata! Wnioski nasuwają się same...

70

Cieszmy sie, że jak mu się już przytrafila kontuzja to, że dotyczy ona ręki. Wyleczy i wróci w dobrej formie bo po 2 tygodniach będzie mógł trenować indywidualnie.

51

Ostatnie dni to jeden wielki orgazm, Tryplet, Lucho, Alves, Vidal. Pięknie!

46

Mascherano: Messi jest inny niż pozostali piłkarze. To dziedzictwo wszystkich. Jest jak wielcy artyści - nie ma jednej narodowości, tylko należy do ludzi, którzy płacą za bilet, aby go obejrzeć.

Lepiej bym tego nie wymyślił