O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 1565
  • Polecenia 2476

Komentarze

2

Szanujcie grubego swego, bo możecie mieć gorszego... ;)

2

Powiem Wam, że... nie podoba mi się co się dzieje w tym naszym klubie od lat. Nie mówię tu o tych wszyskich, że tak powiem "prywatnych" decyzjach jaką podjął teraz na przykład Leo. Zostawmy to. Chodzi mi o całą tą resztę, która się musiała dziać w kularach żeby do takich decyzji popchnąć Leo. Nie wierzę, że ma aż tak wywalone na Barcelone jako całość. On zwyczajnie się odcina zapewne od raka jakim ten klub stał się od środka. Tak samo sprawa z tymi długimi przepłaconymi kontraktami dla emerytów piłkarskich. Zamiast wiedzieć kiedy ich pięknie pożegnać, to kisiliśmy się tyle lat z ludźmi już praktycznie "po drugiej stronie rzeki". Wcześniej odejście Neya, który miał być następcą Leo. Na 100% by został gdyby tu nie było jakiegoś totalnego smrodu od samej głębi klubu, czyli zarządu. Miał tu swoich najlepszych przyjaciół Leo, Suareza i kilku innych brazylijczyków. Nie miał żadnych motywacji poza odcięciem się od tego bagna i trochę większe pieniądze, które za 3-5 lat mógłby spokojnie dostać u nas. Przez ostatnie 7-8 lat zatraciliśmy większość jakiejś takiej "magii" Barcelońsko-katalońskiej, którą się szczyciliśmy przez wcześniejsze lata. Rządy Bartomeu może i się zgadzają w "słupkach" sprzedażowych itd. ale jednocześnie te pieniądze nie były pchane tam gdzie być powinny. Staliśmy klubem pokroju Realu, gdzie kupuje się praktycznie same wielkie nazwiska(tak wiem, że Real ostatnio bardzo od tego odszedł), a swoje legendy traktuje i wypycha byle jak. Takie mam wrażenie

0

@Gargamel01 jakiś Hooyowy ten trener

0

@BarcaInfo to tylko pokazuje w ilu ludziach brak szacunku do klubu, legend jak Messi(bo pewnie to nie jest ich jedyny moment szydzenia). Tylko na dobre nam to wyjdzie jeśli takie osoby równo z odejsciem Leo zakończą kibicowanie naszej ukochanej Barcelonie.

1

@iksajotien też jestem zdania, że ludziom umyka co dla nas zrobił, jak nas ciągnął i najważniejsze, co tolerował przez te zwłaszcza ostatnie lata. Kim jesteśmy żeby oceniać jego prywatną decyzje. On ma zwyczajnie tego dość!
Obstawiam tylko 2 scenariusze:
1. Dymisja Bartomeu i odpowiedni ludzie o Leo jeszcze powalczą
2. Odejdzie

Zobacz wszystkie

86

Jakby nie okres Franco i przekręty sędziowskie to by mieli z połowę tego

77

Dobrze grał w Valencii, walił bramy w kadrze, przeszedł do nas - dno bo prawie nie grał, ledwie co od nas odszedł znowu wymiata! Wnioski nasuwają się same...

70

Cieszmy sie, że jak mu się już przytrafila kontuzja to, że dotyczy ona ręki. Wyleczy i wróci w dobrej formie bo po 2 tygodniach będzie mógł trenować indywidualnie.

51

Ostatnie dni to jeden wielki orgazm, Tryplet, Lucho, Alves, Vidal. Pięknie!

46

Mascherano: Messi jest inny niż pozostali piłkarze. To dziedzictwo wszystkich. Jest jak wielcy artyści - nie ma jednej narodowości, tylko należy do ludzi, którzy płacą za bilet, aby go obejrzeć.

Lepiej bym tego nie wymyślił