0

@tobiasson92 nawet jak rekwizyt to czyjś, a nie jego i powinien odpowiedzieć za zniszczenie oszołom.

0

No to Laporta będzie miał trochę spokoju. Ciekawa sprawa z tą Światową Konfederacją Penyi. Nie udało się przegłosować ich pominięcia. Z tego co mówili to kupa siana ucieka gdzieś pomiędzy.

1

@donleo12 Jako fan brytyjskiego oryginału miałem odruch wymiotny po polskim trailerze. Boję się oglądać chociażby jeden odcinek.

8

4zw, 1 rem, 4 por. 13 pkt. To jest dorobek Barcy B Pimienty po pierwszych 9 meczach tamtego sezonu. Teraz jest 3zw, 4 rem, 2 por. 13 pkt. Chyba za wcześnie wyciągać wnioski co do wyników Sergiego B.

0

@ElKamil Widzę, że przy sobocie chyba Harnasie wjechały, bo jesteś słabszy niż zazwyczaj, a to już wyzwanie. Pa, bo to porażka wchodzić w takie pseudodyskusyjne dno dalej.

0

@ElKamil kolejne jakże merytoryczna i trafna wypowiedź. Self-złoming to jest max co z Twojego kąsania wychodzi.

0

@ElKamil I takimi wpisami sprawiasz mi przyjemność. Bo tu nic nawet nie trzeba dodawać...

2

Miał powiedzieć, że to najwazniejszy mecz sezonu, ze od niego zależy przyszłość Barcelony, zawodników, jego samego. Mecz o życie. Wtedy z pewnością presja byłaby zdjęta:] uwielbiam te pretensje przygotowane na każdą ewentualność.

0

@Cvzx No to niezły przypadek. Ciężko winic kogokolwiek poza człowiekiem od rekwizytów. Swoją drogą @BorzyKrzys są jakieś współczesne dobre westerny? Poza "True grit" nic nie przychodzi mi do głowy. Jeszcze jakieś kilka kretyńskich komedii w takim klimacie gdzies się przetoczyło. Kto dzisiaj kręci westerny?

0

@Bagsik88 oczywiście, że nie jestem zadowolony z gry, ale jeżeli wiedziałem, że tak będzie to nie jestem tak załamany jak większość. Z jednej strony wszędzie bronisz Messiego, podkreślając jego geniusz ( i pełna zgoda), a z drugiej pokazujesz, że sam go nie doceniasz skoro od drużyny wymagasz zastąpienia go już po kilku meczach. Ludzie piszą o braku schematów. Myslisz, ze tak łatwo jest wpoić nowe schematy gdzie od X lat obowiązywał jeden? Podaj do Messiego! Nie dosyć, że klub jest w katastrofalnej sytuacji co ma ogromny wpływ na drużynę, to jeszcze brak Messiego dopełnia to. Ja o tym mówiłem i byłem na to gotowy. A co do tych młodych, to Lucho dał zadebiutować ostatnio trzem 17latkom z Barcy. Jesteś naiwny wierząc, że to tylko z pobudek czysto sportowych. Znasz drugą taka sytuację?

0

@Gall ale jak się jej "używa" to przeważnie w stronę aktora innego. I nic nie piszą o okolicznościach więc to może być prawdopodobne, że wygłupy jakieś były.

0

@LUPR No i sam sobie odpowiedziałeś, że ta wartość to poniekąd też potencjalna. Messi już się utrzymał przez te lata na poziomie, a czy któryś z nich nie skończy jak Bojan, Delafeu czy ktoś taki nie wie nikt (oby nie oczywiście). Dalsza część to już inny temat, który był maglowany wiele razy o zjadaniu taktycznym itp. Dziwne, że de Jong najlepiej w Barcelonie miał oceniany zeszły sezon.....u Koemana. Busquets ponownie odpalił w zeszłym sezonie....u Koemana. Teraz się okazuje, że to była magia. A może po prostu problemy w Barcelonie są jeszcze inne? Podawałem ostatnio przykład Wijnalduma. Lepszy w reprezentacji Holandii de Boera, niż w Liverpoolu Kloppa czy PSG Poche. Wg tego przenajprostszego myślenia de Boer>Klopp, Poche. Czy tak jest? Wielu powie, że na głowę się upadło. I to jest tylko jeden z wielu przykładów, ale o Koemanie już nie chce mi się gadać. Tu i tak każdy wie swoje.

0

Ktoś wie więcej o tej sytuacji z Baldwinem? Nie wygląda to jakby wypadek w trakcie kręcenia sceny, bo oberwali by najprawdopodobniej aktorzy. Coś jak w przypadku Brandona Lee. Może to było na zasadzie, że wziął giwerę myśląc, że zabawka i dla żartu w nich strzelił, co by było chyba jeszcze większą traumą.

0

@LUPR Jak gra? Jak 90mln? A jak się gra jak 100mln? Gdzie jest granica? Albo co się robi, że gra się jak 70 mln? :] Jest lepsza strona, nie pamiętam jej nazwy, ale tam szacują w ogóle potencjalną wartość. Pod taką krytykę opartą na suchych, subiektywnych liczbach najlepsza, bo tam Barca to już ma wartość kosmiczną jako, że tylu młodych gra. Hipotetyczna sytuacja. Pedri gra w Eibarze, gra na podobnym poziomie, podobną ilość minut, nawet Eibar zajmuje 5 pozycja, a Barca 6. Myślisz, że miałby dzisiaj taką wartość? A czy Gavi zadebiutowałby na tym etapie kariery gdyby nie kochany Lucho, który robi co może żeby nam pomóc? Fakt, że pokazał się świetnie, ale gdyby grał w Realu czy gdzieś indziej to pewnie trochę dłużej by zaczekał. To wszystko wpływa też na te "WARTOŚCI". Lecimy dalej, Messi jest wyceniany na 80 mln :] ...... no i dalej już nie ma sensu lecieć, bo chyba widać co znaczy ta liczba i jaki ma ona rzeczywisty sens.

0

@LUPR Kup pieczarki w cenie trufli, a potem bądź zdziwiony, że nie smakują jak trufle. Mało tego, krytykuj, że powinny smakować jak trufle skoro tyle kosztowały :] "Prawie" to jest słowo klucz. Ale to już inna bajka jak ktoś nie widzi różnicy w pracy trenera, a selekcjonera.

0

@LUPR oczywiście, że nie, ale ma wpływ. A na jakiej podstawie sądzisz, że przy 50 mln by miał taką samą? Masz naczelnego hejtera, który pisze, że zawyzona wartość. Inny stwierdzi, że wart minimum 150. Nie da się tego oszacować, bo te liczby to jest subiektywna ocena ludzików, którzy sobie założyli stronkę. Śmiali się z Bartomeu, ze ustalał propozycję na bazie tych wycen, a się okazuje, że wielu by zrobiło to samo na jego miejscu. Już nawet nie będę pokazywał hipokryzji, kiedy jak się krytykuje Bartomeu to ceny za zawodników były zawyżone, ale jak się krytykuje Koemana to te ceny działają w drugą stronę i mamy piękną, drogą kadrę.

1

@matirix20 No, jeden w całości swoją "wartość" zawdzięcza Koemanowi, a drugi głupocie Bartomeu, który zapłacił cenę ok 2 razy większa niż Ajax finalnie oczekiwał. "Barcelona paid Ajax a transfer fee of €75m. According to football agent Hasan Cetinkaya, advising the Dutch club, this was nearly double what Ajax had initially hoped to get."
I stąd biorą się takie cyferki, które w zasadzie nic nie znaczą.

1

@martin3131 od grudnia 2020 każdego poniedziałku

0

@PatrykBarca ten taki wewnętrzny syndrom przegrywa sprawia, że czujecie sie lepiej? To pisanie jak to przegramy ma czemuś służyć? A może to jakaś nowa forma kibicowania, której nie znam i nie rozumiem.

1

@Bocheno1 Widziałem, ale nie czytam tego. Wystarczy, że od smogu mogę dostać raka :]

1

@Bocheno1 jeszcze bym dodał Messiego. Istotny tylko jak wspominamy jego geniusz, ale oceniacąc grę to już bez znaczenia, ze nam serce i mózg przed sezonem usunęli :] cała la bamba.

5

@Jakchcesz bo to są wyceny dla Bartomeu.

0

@BorzyKrzys no widzisz. A znam przypadek dużo mniejszej wyrozumiałości i to za słowa w mojej ocenie mniej krytyczne w stosunku do zawodników. I o tych huczał cały świat, a te Jose przejdą raczej bez echa, bo Roma jest średnio medialna obecnie.

0

@mkord ciut ciut :]

3

@Zytko tak powiedział? Ciekawa sprawa.....
- To ryzykowne, ponieważ mamy ogromną przepaść jakościową między dwiema grupami piłkarzy. Znałem ograniczenia tego składu, to nie jest dla mnie nowość, ale spodziewałem się lepszej odpowiedzi. Jak powiedziałem, to był mój wybór, więc ja ponoszę odpowiedzialność - dodał.- Nigdy nie ukrywałem faktu, że jesteśmy drużyną z prawdziwymi ograniczeniami. Mamy 13 zawodników, którzy reprezentują jedną drużynę, a pozostali są na innym poziomie. Jest jeden pozytyw: przynajmniej nikt nie zapyta mnie teraz, dlaczego gram tymi samymi piłkarzami - zakończył.

0

@AmigoBlancos No ciężko mnie też nazwać fanem Jose, ale tu bardziej chodzi o wybiórczość w mediach. Fani Romy pomarudzą, wszyscy czterej, i zapomną. A czasami się wyrzyguje to przez następne pół roku...

4

- To ryzykowne, ponieważ mamy ogromną przepaść jakościową między dwiema grupami piłkarzy. Znałem ograniczenia tego składu, to nie jest dla mnie nowość, ale spodziewałem się lepszej odpowiedzi. Jak powiedziałem, to był mój wybór, więc ja ponoszę odpowiedzialność - dodał.

- Nigdy nie ukrywałem faktu, że jesteśmy drużyną z prawdziwymi ograniczeniami. Mamy 13 zawodników, którzy reprezentują jedną drużynę, a pozostali są na innym poziomie. Jest jeden pozytyw: przynajmniej nikt nie zapyta mnie teraz, dlaczego gram tymi samymi piłkarzami - zakończył.

I ktokolwiek coś mu zarzuca po tej wypowiedzi? Nie, bo nikogo Roma specjalnie nie interesuje, a Jose już dawno przestał być medialnym zwierzęciem. Natomiast Barca i jej problemy są ciągle na świeczniku więc takie słowa byłyby wszędzie.

4

Na Mourinho stawiajo i wygrywać chco...

0

@Coutinho007 no uwierz mi, ze nie chciałbyś Pirlo u nas.

0

@Coutinho007 Pirlo, Lampard? Podobnq bajka. Zaczęli słabo przygodę chociaż nie jest powiedziane, że kiedyś jeszcze coś nie ugrają.

Media