O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3506
  • Liczba komentarzy 7565
  • Polecenia 28393

Komentarze

1

@MeMyselfAndI pomimo kolejnego remisu zapomniałeś dodać.

7

@MeMyselfAndI nas chcesz przekonać czy siebie? :]

1

@norbi77 gdyby nie to, że idę na miasto to bym ich wyciągnął:]

2

@norbi77 aktualnie piwnica. Przy meczu z jakimś Elche wyjdą:]

10

A to nie jest tak, że Real ma lepszą kadrę niż Villarreal? Kurde, ta piłka staje się nieokiełznana :]

Zobacz wszystkie

230

Czy to jest dalej forum kibiców Barcelony? Największe pomyje na swoich, plus legendy jak Pep, a powiedz złe słowo na Ronaldo czy Mourinho to cię zjedzą. Ten pseudoobiektywizm to już nie śmieszny, a żałosny jest. Albo bachory nie pamiętają sytuacji z przed kilku lat, albo tu więcej ukrytej opcji madryckiej się chowa niż naszych.

217

Holenderski walec dzisiaj się nie zatrzymuje.

157

Ciężko sobie nawet wyobrazić gdzie dzisiaj byśmy byli gdyby nie dano szansy Koemanowi. W najtrudniejszym okresie w ostatnich kilkudziesięciu latach nie dostaje nic co by chciał, a mimo to tworzy zalążek drużyny, wprowadza odważnie młodych i nie narzeka. Tylko wariat liczył na efekty z miejsca. Co ciekawe drużyna jest jakby budowana dwutorowo, nawet na wypadek odejścia Messiego. Chociażby liczba strzelających piłkarzy to pokazuje. Kiedyś na tym etapie to był Messi, Suarez i długo nikt. Póki co wykonuje dobrą robotę i oby tak dalej.

118

Przyjeżdża sobie pan Laptopkolegi jako wielki trener realu że swoim asystentem niejakim Celadesem na Camp Nou. Otrzymują 5 bramek i kolejnego dnia wylatuja z pracy. Po kilku miesiącach obaj wracają na Camp Nou, ale już osobno. Jeden z Valencia, drugi z Sevilla. Jeden znów otrzymuje 5 bramek, drugi 4. Cudowne uczucie

107

Ależ wy jesteście hipokryci. Zamiast się cieszyć, że Messi uderzył w dyrekcję i rządzących wykorzystując amatorszczyzne Abidala to szukacie byle gowna, zeby się do niego przyczepić. Masakra. Kto jak nie on może doprowadzić do burzy i rozpadu tego zarządu? Ale wy wolicie szukać podtekstów z lenistwem i niechęcią do treningów. Byle mu doje.ac. Za te 15 lat taka wdzięczność. Ładnych czasów dozylem.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?