O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3624
  • Liczba komentarzy 9574
  • Polecenia 35281

Komentarze

10

Xavi musi pokazać jaja. Ktoś powie, że gra młodymi. Tak, tylko gra młodymi sprawdzonymi. A teraz trzeba na kilku pozycjach żeby sam wprowadził kogoś ewentualnie przebranżowił. Ten sezon jest idealny, bo wymagania minimalne. Ale trzeba ryzykować. Początek kadencji bardzo asekuracyjny

5

@Rewolucja123 piszesz w kółko to samo. Nie wiem czy widziales jakikolwiek mecz Ajaxu, ale chyba nie. Tak jak uniwersalny to może być żołnierz to nie masz pojęcia. Ale to on musi być jądrem. A nie Busi, którego kocham i uważam za genialnego i cichego bohatera...10 lat temu.

1

@Rewolucja123 słabo tak kopiować. Merytoryki własnej brak, wiec nie oceniam
@bartulek98 w zeszłym sezonie był najlepszym pomocnikiem. Trzeba po prostu go odzyskać. Wtedy grał znacznie wyżej i się znakomicie rozumiał z Messim. Ale trzeba pamiętać jak grał w Ajaxie i jak potrafi grać. Od bramki do bramki. Wg mnie to powinna być współczesna wersja za Busiego.

2

@Rewolucja123 słabo. Nawet bardzo słabo...
@bartulek98 a skąd wiesz jak de Jong zastąpił by Busiego? Ciągle to jest zagadka, a przychodził tu jako potencjalny jego następca. Frankie nie ma grać z nim tylko zamiast niego.

0

@karci0 Dest ma 21 lat, a ludzie go skreślili bo nie gra jak Dani za najlepszych lat kiedy ten był kilka lat starszy. Trzeba czasu i cierpliwości. Dest ma potencjał. Z lewej gorzej.

Zobacz wszystkie

230

Czy to jest dalej forum kibiców Barcelony? Największe pomyje na swoich, plus legendy jak Pep, a powiedz złe słowo na Ronaldo czy Mourinho to cię zjedzą. Ten pseudoobiektywizm to już nie śmieszny, a żałosny jest. Albo bachory nie pamiętają sytuacji z przed kilku lat, albo tu więcej ukrytej opcji madryckiej się chowa niż naszych.

217

Holenderski walec dzisiaj się nie zatrzymuje.

157

Ciężko sobie nawet wyobrazić gdzie dzisiaj byśmy byli gdyby nie dano szansy Koemanowi. W najtrudniejszym okresie w ostatnich kilkudziesięciu latach nie dostaje nic co by chciał, a mimo to tworzy zalążek drużyny, wprowadza odważnie młodych i nie narzeka. Tylko wariat liczył na efekty z miejsca. Co ciekawe drużyna jest jakby budowana dwutorowo, nawet na wypadek odejścia Messiego. Chociażby liczba strzelających piłkarzy to pokazuje. Kiedyś na tym etapie to był Messi, Suarez i długo nikt. Póki co wykonuje dobrą robotę i oby tak dalej.

119

Przyjeżdża sobie pan Laptopkolegi jako wielki trener realu że swoim asystentem niejakim Celadesem na Camp Nou. Otrzymują 5 bramek i kolejnego dnia wylatuja z pracy. Po kilku miesiącach obaj wracają na Camp Nou, ale już osobno. Jeden z Valencia, drugi z Sevilla. Jeden znów otrzymuje 5 bramek, drugi 4. Cudowne uczucie

114

No to trochę pokazuje jak słabo się Dembele integruje z grupą.