O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4000
  • Liczba komentarzy 1755
  • Polecenia 2654

Komentarze

0

Jeśli to prawda to kolejny sezon powinniśmy zagrać w secunda może wtedy mielibyśmy wystarczające zasoby na wypłaty. Nie do pojecia jest to że nie ma nawet kasy na wypłaty. Nie mówię już o transferach ale na wypłaty nie mieć... oby to były spekulacje

0

@Felipe_PL częściowo tak ale chodzi też o procent za jaki odchodzą zawodnicy vs kwot za jakie przyszli. Jeśli są to zawodnicy wiekowi ktorym kończy się kontrakt to ok jeśli odchodzą za darmo. Jednak jeżeli taki Vidal, Rakitic, Suarez, Villa, Eto'o, odchodzą dużo poniżej wartości i są wręcz wypychani z klubu to cos tu nie gra. Coroczne wielomilionowe straty są niedopuszczalne. Dzisiaj brakuje pieniędzy na wypłaty, a o odnowieniu stadionu i transferach topowych zawodników nawet nie ma mowy.

0

@swiergol2 zarówno BVB jak i Liverpool nie chciały sprzedać tych piłkarzy więc Barca zapłaciła 200% wartości, taka prawda. Dodatkowo zawodnicy chcieli odejść więc wycisnęli Barce co do kropelki.

13

Gdyby Lenglet nadal grał w Sevilli jego cena wynosiłaby 50 mln euro, grając u nad max 30. Dembele u nas 50 mln w BVB 120 mln. Coutinho i Griezman to samo. Wiadomo koniec umowy obniża cenę ale to pokazuje jak bardzo klub przepłacił za tych zawodników, co więcej nie powinien ich kupować, może.poza Lengletem.

0

Z perspektywy czasu można.powiedziec że nie był WFista ale niezłym trenerem. Jednak ostatnie lata tego tragicznego zarządu i brak wyciągnięcia konsekwencji od piłkarzy po przegranych z Roma i Liverpoolem wiele mówi. Nawet dzisiaj mając 3 miejsce w lidze nie jest łatwo odstawić Busquetsa, Pique, Albe czy Messiego. Suarez również pokazał że może dqc mistrzostwo klubowi w lidze hiszpańskiej. Jestem przekonany że gdyby Suarez i Rakitic pozostali w Barcelonie na pewno wygralibyśmy mistrzostwo ale nadal nic nie osiągnęlibyśmy w LM.

Zobacz wszystkie

95

Qrwa tak się cieszyłem, ze zagra w naprawdę prestiżowym meczu.

57

Oby tylko Dembele nie połamał się teraz.

52

Ilość "syfu" jaki spada na ten Klub od czas Rosella jest niewiarygodna.

43

Za gola z Realem zawsze będzie dla mnie wielki!

42

Szkoda tych wszystkich zawodników którzy grzeją ławę podczas gdy od 70 minuty na boisku połowa oddycha rękawami.